IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Може ли социализмът да създаде по-бърз растеж от "капитализма"?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от П.Ф.Изеров Разгледай мнение

    Бъркаш ме с друг.
    Бил съм тук с друг прякор, но - много отдавна, ти тогава си ходел прав под масата.
    Цар си на личните нападки, както почти цялата ви агитка тука. Пък винаги са и неверни и изсмукани от пръстчетата ви

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение

      Да, да, покажи ги

      И си спомни ти с другия ник какви ги редеше за икономиката на САЩ и аз какво казвах, че дори и Тръмп да дойде инерцията ще продължи
      Бъркаш ме с друг.
      Бил съм тук с друг прякор, но - много отдавна, ти тогава си ходел прав под масата.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от П.Ф.Изеров Разгледай мнение
        Сега ме мързи, щото не ми е итересно да ти доказвам, но, като се раздвижа, ще покажа на публиката фактите, за които говоря.
        Да, да, покажи ги

        И си спомни ти с другия ник какви ги редеше за икономиката на САЩ и аз какво казвах, че дори и Тръмп да дойде инерцията ще продължи

        Коментар


        • Между другото, точно минавам тука пред SOAS и към Гордън Скуеър и гледам агитка на местните социалисти:

          Stand up against racism
          Defy Tory Rule, и
          No to Fascism

          Пък нашите социалисти са точно на обратното. Иди че разбери

          Коментар


          • Сега ме мързи, щото не ми е итересно да ти доказвам, но, като се раздвижа, ще покажа на публиката фактите, за които говоря.

            Коментар


            • Да, определено няма рязък напредък. Икономиката на САЩ си върви с предишната инерция и леко подобрение, главно защото глобалната макрорамка беше доста по-благоприятна от който и да било момент през последните 10г.


              Първоначално изпратено от П.Ф.Изеров Разгледай мнение

              Ти остави тез общи еврейски критики "ад хоминем" - не са работещи.

              Но да не би да искаш да отречеш резкия икономически напредък в САЩ след идването на Тръмп?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение

                Изеров, с тази богата обща култура... накъде
                Ти остави тез общи еврейски критики "ад хоминем" - не са работещи.

                Но да не би да искаш да отречеш резкия икономически напредък в САЩ след идването на Тръмп?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от П.Ф.Изеров Разгледай мнение
                  О да!
                  Масово премълчаваният факт, че САЩ при "популиста" Тръмп икономически дръпнаха така, както не е било поне 30 години насам.
                  Изеров, с тази богата обща култура... накъде

                  Коментар


                  • О да!
                    Масово премълчаваният факт, че САЩ при "популиста" Тръмп икономически дръпнаха така, както не е било поне 30 години насам.
                    Last edited by П.Ф.Изеров; 07.07.2018, 15:22.

                    Коментар


                    • Ако питате медиите това е популизъм


                      https://www.breitbart.com/big-govern...etals-tariffs/

                      Въпреки митата наложени от Тръмп, американската икономика се развива. А металообработващите фирми наемат хора и вдигат заплатите въпреки че че Тръмп наложи мита за вноса на стомана и алуминий.

                      Странна работа е икономиката. Ти налагаш мита и тея вместо да изнасят производството навън където алуминия и стоманата са по-евтини го връщат у тях си при скъпия алуминий и скъпата стомана.




                      А демократическата партия в САЩ си има нова звезда кандидатка за конгреса, която победила на вътрешните избори в Ню Йорк 4 супер хипер мега извести политици. Мацката е латинос, на 30 от богато семейство, но се прави на бедна и от работническо семейство и обещава безплатно здравеопазване, безплатно образование, безплатни къщи за бездомните, да се отворят границите, етц. Завършила и тя не знае какво и работила като секретарка на един виден конгресмен - единствена работа до момента. Най-вероятно ще я изберат.

                      Естествено ако слушате медиите тя не е популистка, а бъдещето - млада и уверена с ясна визия за бъдещето.



                      Коментар


                      • Защо мислиш, че проблемът е в Ройтерс?

                        Предполагам, защото искаш да е така. Но е почти невероятно да са подходили по-различно отколкото с всяка друга новина

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение

                          По времето на соца, една съседка дето много лъжеше я беха кръстили Агенция Ройтерс, но ти си младо момче, откъде да знайш тез работи... но не това е поантата... перверзно е как хора които са параноично недоверчиви, които подлагат на съмнение все и вся, как лесно вярват на всевъзможни дивотии, които отговарят на техния вътрешен мир, убеждения, нагласи
                          Хе-хе, ти си по-малък от мен, се оказва.
                          Познавам и аз такива, които наричаха "агенция еди коя си". Ударението беше на "информационна агенция", а не толкова на Ройтерс или друго.
                          А изборът на "Ройтерс" е поради това, че по соцмедиите тя се споменаваше най-често сред останалите западни медии, и то като уважаван източник на проверени факти. Е, избрани от гаулайтерите факти, не всички. БТА много често я цитираше.

                          Когато се появи възможност да чета редовно бившия вражи глас, бях доволен от безпристрастността и качеството на фактологичните новини на Ройтерс. Сега, обаче, нещата не стоят така.

                          П.П. По съществото на поста ти - присъединявам се към.
                          Last edited by П.Ф.Изеров; 06.07.2018, 13:41.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от П.Ф.Изеров Разгледай мнение
                            Примери, как големи и влиятелни медии като Ройтерс ("факти, само факти") и Бизнесинсайдър просто лъжат като дърти циганки, подкупени от играч на борсата:
                            https://www.cnbc.com/amp/2018/07/05/...dia-again.html
                            По времето на соца, една съседка дето много лъжеше я беха кръстили Агенция Ройтерс, но ти си младо момче, откъде да знайш тез работи... но не това е поантата... перверзно е как хора които са параноично недоверчиви, които подлагат на съмнение все и вся, как лесно вярват на всевъзможни дивотии, които отговарят на техния вътрешен мир, убеждения, нагласи

                            Коментар


                            • Примери, как големи и влиятелни медии като Ройтерс ("факти, само факти") и Бизнесинсайдър просто лъжат като дърти циганки, подкупени от играч на борсата:
                              https://www.cnbc.com/amp/2018/07/05/...dia-again.html

                              Коментар


                              • Ти смяташ ли, че ако сега беше 1933 и спорехме за това кой е запалил Райхстага, щях да те убедя, че е инсцинировка на НСДАП?

                                Пак щеше да ме наречеш комунист, нали обективни наблюдателю, четящ хейт сайтчета като CIS
                                Last edited by Money; 05.07.2018, 12:31.

                                Коментар

                                Working...
                                X