IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Start.bg Posoka Boec Megavselena.bg Chernomore
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове - архив до 01.09.11

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Telec
    Cлед диспута Маккейн попита Обама къде си държи спестяванията.
    "На депозит във Вашингтон мютчуал и малко в акции на Лимън брадърс." отговори Обама.
    "Я, и моите пари са там" радостно отвърна Маккейн.

    МИСЛЯ , ЧЕ НЯМА НУЖДА ОТ КОМЕНТАР....
    това виц ли е? бисер? или истина?????
    Не е съвет за покупко-продажба на акции

    Коментар


    • Cлед диспута Маккейн попита Обама къде си държи спестяванията.
      "На депозит във Вашингтон мютчуал и малко в акции на Лимън брадърс." отговори Обама.
      "Я, и моите пари са там" радостно отвърна Маккейн.

      МИСЛЯ , ЧЕ НЯМА НУЖДА ОТ КОМЕНТАР....

      Коментар


      • разговор между двама измамници на имоти:

        Знаеш ли как се нарича продажба на имот дето го нямаш?

        ????

        Къса продажба...

        хехехе
        Мнението ми не представлява съвет за покупко-продажба на акции, облигации и други видове ценни книжа

        Коментар


        • Oбвиниха Английската църква в къси продажби на британски лири
          26.09.2008 12:45

          Родоначалникът на световната англиканска общност, Църквата на Англия, която тази седмица осъди практиките на някои брокери и инвеститори в Лондонското сити, бе обвинена, че използва агресивни стратегии да увеличи печалбата си от своето инвестиционно портфолио на стойност 5 млрд. паунда, пише Sunday Mail.

          Наскоро различни висши духовници обвиниха финансистите, които печелят от падащите цени на акциите, като ги определиха като „банкови обирджии" и призоваха за по-строг контрол на финансовите пазари, пише изданието.

          Вчера обаче от британската организация Ekklesia са излезли с твърдение, че през 2006 г. църквата е стартирала програма за валутно хеджиране, според която е осъществявала къси продажби на британски лири, за да се защити от покачването на други валути. Също така от организацията са критикували църквата заради нейните дялове в различни нефтени и минни компании.

          „Архиепископите трябва да бъдат изключително внимателни, когато атакуват банковите обирджии от Ситито за къси продажби и спекулации", казва Джонатан Бартли, един от директорите на Ekklesia. „От милиардите паундове, които църквата инвестира в имоти и акции, има стотици милиони в нефтени и минни компании."

          По думите му църквата има значителни дялове в различни банки, като цели да генерира доходност от инвестициите си с 5% над инфлацията.

          Снощи от църквата са отрекли късите продажби и са казали, че изявлението на организацията е „подвеждащо", тъй като програмата за хеджиране е създадена със защитна, а не спекулативна цел. От църквата са обяснили, че програмата е имала за цел да защити инвестициите й в чужди валути, които са били нараснали заради диверсификацията на портфолиото й.

          Според Бартли църквата трябва да има повече инвестиции в институции като различни кооперативни и обществени организации, макар и с малко по-ниска печалба.
          Мнението ми не представлява съвет за покупко-продажба на акции, облигации и други видове ценни книжа

          Коментар


          • Заплашиха със смърт агенти на ДАНС
            26 септември 2008 / News.dir.bg
            Полицията е задържала няколко души, които са нападнали агенти на ДАНС, заплашили са ги с убийство и са нарязали гумите на колата им.
            Инцидентът станал на 24 септември в района на Нова Загора и за него беше съобщено вчера в полицейски бюлетин без да се уточнява, че става дума за служители на спецагенцията. Днес обаче от Окръжната прокуратура в Сливен информираха за това, предаде БТА.
            От ОДП-Сливен уточниха, че екшънът се разиграл около 14.30 ч. на главен път II-66, на 3 км западно от Нова Загора. Автомобилът "Опел Вектра", със софийска регистрация, в който пътували хората на ДАНС бил спрян принудително от водача на софийски "Мерцедес", движещ се в същата посока. Той и неговите спътници отправили заплахи за убийство и срязали четирите гуми на опела, след което потеглили към Стара Загора.
            Установени и задържни са извършителите - трима софиянци на 21, 23 и 26 г., които са в ареста на 8-мо РПУ в столицата за 24 часа. Тримата ще бъдат подведени под отговорност по три обвинения - за хулиганство, за унищожаване на чужда собственост, за което законът предвижда до 5 години лишаване от свобода, и заради това, че са принудили шофьора на автомобила да извърши нещо против волята му, за което могат да получат до 6 години затвор.
            От полицията не уточниха каква е причината за нападението и дали извършителите са знаели, че това са агенти на ДАНС.

            Коментар


            • (Пре) обърнатите къщи

              Много ми напомнят на нашия пазар на имоти в момента :-D
              ----------------------------------------------------
              [url=http://designinteriorideimebeli.blogspot.

              Коментар


              • Кит плува вкръг около самка и с упрек говори:
                - Колко страни по света, стотици екологически организации, сума ти политически лидери, милиони хора - всички се борят за това, нашият вид да продължи да съществува, а ти ми разправяш - "Главата ме боли...".

                Коментар


                • Коментар


                  • Първоначално изпратено от Боримечката
                    хе хе хе, да

                    на бензинецаааааа да се помолиииииим, амин!

                    така припяват сигурно английските свещеници по време на неделната служба

                    Първоначално изпратено от karasuliev
                    Да се хеджира е богоугодно, бе мискинино! Също и бензинеца- да му се свети октановото число!
                    Не ги мислете.На Острова още плащат десятък земевладелците -той отива директно в църквата...

                    Коментар


                    • хе хе хе, да

                      на бензинецаааааа да се помолиииииим, амин!

                      така припяват сигурно английските свещеници по време на неделната служба

                      Първоначално изпратено от karasuliev
                      Да се хеджира е богоугодно, бе мискинино! Също и бензинеца- да му се свети октановото число!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ssonyy
                        Вчера обаче от британската организация Ekklesia са излезли с твърдение, че през 2006 г. църквата е стартирала програма за валутно хеджиране, според която е осъществявала къси продажби на британски лири, за да се защити от покачването на други валути. Също така от организацията са критикували църквата заради нейните дялове в различни нефтени и минни компании.

                        http://forum.investor.bg/posting.php?mode=reply&t=3807
                        Да се хеджира е богоугодно, бе мискинино! Също и бензинеца- да му се свети октановото число!

                        Коментар


                        • Вчера обаче от британската организация Ekklesia са излезли с твърдение, че през 2006 г. църквата е стартирала програма за валутно хеджиране, според която е осъществявала къси продажби на британски лири, за да се защити от покачването на други валути. Също така от организацията са критикували църквата заради нейните дялове в различни нефтени и минни компании.

                          http://forum.investor.bg/posting.php?mode=reply&t=3807
                          Нищо не препоръчвам!

                          Коментар


                          • Цензурирано порно! (2+)
                            http://ziza.ru/2008/09/26/porno_posl...ury_video.html

                            Коментар


                            • РЕЦЕПТА на заем от форума на Дневник:

                              "Как се затварят пари в буркан

                              Парите се подбират да са били възможно най-кратко време в употреба, но не и чисто нови каймета.
                              Навиват се стегнато на руло.
                              По възможност се поставят в найлонов плик, обезвъздушават се, плика се запечатва термично и след това се замразява дълбоко във фризера поне за една седмица.
                              Приготвят се два буркана, голям и малък, като малкият буркан трябва свободно да влиза в по-големия. Измиват се и се подсушават.
                              Дълбоко замразените пари, предварително избърсани добре от влагата по плика отвън, се поставят в малкия буркан и се затварят херметично.
                              След това малкият буркан се поставя в големия така, че от всички страни да има луфт между стените им. В този луфт се излива предварително приготвения разтвор от гипс или цемент така, че да покрие и малкия буркан. След като разтвора се стегне достатъчно се долива до ръба на големия буркан и се чака окончателно да се втвърди. След това големия буркан също се затваря херметично.
                              Така приготвеното банкнотохранилище се съхранява на сухо и проветриво място с максимално постоянна температура. Може да се зарови и в земята на около 0,5-1 метър дълбочина.
                              Използува се когато му дойде времето. "

                              СПУКАХ СЕ ОТ СМЯХ

                              Коментар


                              • Ако дойдеш, ела!

                                Коментар

                                Working...
                                X