IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Start.bg Posoka Boec Megavselena.bg Chernomore
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове - архив до 01.09.11

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Колко време американците прекарват в /и пред/ асансьора

    http://wallstreet.blog.bg/lifestyle/...ansiora.542715
    "Nothing shakes the faith of a true believer."

    Коментар


    • Какво ще се получи, ако валяк мине нощем през студентско общежитие?
      - Порно списание!
      http://milom.blog.bg/

      Коментар


      • И отнякъде наднича китаец със загадъчна усмивка...

        Инвеститор+
        Неутрално 40 8:21 10 май, 2010 "Имам чувството че цената на хартията ще се вдигне до небесата.
        Що да произвеждаш, като можеш да печаташ пари?
        И отнякъде наднича китаец със загадъчна усмивка...
        "вълчи пакт" за 1 трлн. http://www.dnevnik.bg/evropa/novini_...akt_za_1_trln/ ;-))

        Коментар


        • Адвокат плаща за гробници в частен имот
          08 Май 2010, 18:45
          Източник: Любима Калпачка

          Адвокат плаща за гробници в наследствен имот
          Сн.: DarikNews.bg
          Благоевградският адвокат и общински съветник от “Лидер“ Марио Биков е задължен от Министерството на културата да заплати над 30 000 лева за археологически проучвания в имот му в Сандански.
          Преди месеци Марио Биков откри по време на изкоп за нова къща три гробници, датиращи от 5-6 век. Една от тях е уникална за страната ни. Съгласно член 148 от Закона за недвижимото културно-историческо наследство, Марио Биков и роднините му в Сандански сами трябва да финансират средства за консервация на гробниците и за допълнително изследване в района на фамилния имот. В противен случай Биков и братовчедите му няма да могат да построят новата си кооперация, за която отдавна са изтеглили кредит, закупили са материали и са платили над 24 000 лева за строителен план и скица.
          “Не желая да се конфронтирам с държавата, но това е нейно задължение, а тази разпоредба, визирана в член 148 от закона, трябва да бъде променена. Гробниците в моя имот вече са държавна собственост, но въпреки това държавата не дава пари за опазването и проучването им. Нито аз, нито моите близки разполагат с пари за консервация на тези паметници на културата, а в същото време търпим невероятни загуби от това, че не можем да строим“, коментира пред Дарик адвокат Марио Биков, който добре е запознат, че ако предприеме строителните дейности, ще попадне под ударите на закона. “Въпреки всичко не съжалявам, че уведомих полицията и ръководството на музея в Сандански, веднага след като открихме гробниците, и сега съм, така да се каже, с вързани ръце. Други мои съседи по имоти също са се натъквали на подобни археологически обекти, но са притаявали за тях. Подобни случаи има и в Кюстендил“, каза юристът Биков.

          Коментар


          • Пиянски запой проваля дерби

            Мач от Софийската регионалната група Север не се състоя заради запой на единия отбор, научи агенция БЛИЦ.

            Дербито за четвъртото място в групата между Въстаник (Войнеговци) и Вихър (Требич), което трябваше да се играе вчера, не се проведе. Пропадането на мача стана в последния момент.

            Играчите на Въстаник и съдийската бригада очакваха на терена появата на Вихър, но това така и не стана. Президентът на тима от Требич се обадил на колегата си от Войнеговци, за да предупреди, че неговите играчи са се отдали на празненство. В същия ден бил и традиционният годишен събор на Требич.

            Зрителите на стадиона очакваха с нетърпение началото на мача, тъй като това е едно от най-лютите дербита в групата. Още повече, че и двата тима са съседи в класирането и водят битка за четвъртото място.

            Коментар


            • Хотел с нула звезди в Китай

              http://wallstreet.blog.bg/turizam/20...aleriia.542096



              Не, това не е шега!

              http://wallstreet.blog.bg/zabavlenie...a-video.542094
              "Nothing shakes the faith of a true believer."

              Коментар


              • Наши учени откриха нова риба - ГАД! Не кълве и това е!
                http://milom.blog.bg/

                Коментар



                • Журналисти питат Цветанов на пресконференция:

                  - Всеки ли можете да арестувате в България? Няма ли все пак недосегаеми?

                  - Недосегаеми няма. Даже аз сам ще си сложа белезниците, ако Бойко Борисов нареди.
                  *****
                  Отишъл Цветан Цветанов за риба. Не щеш ли, хванал златната рибка. Тя отворила уста и продумала:

                  - С теб ще говоря само в присъствието на адвоката си!

                  *****

                  Журналисти питат Цветан Цветанов:

                  - Господин министър, не вървим ли към полицейска диктатура? Как може да се постановяват присъди само по данни от СРС и тайни свидетели?

                  - Ако зависеше от мен, присъдите трябва да се базират на комбинацията детектор на лъжата и серум на истината...

                  *****
                  Арестуваните в операция "Октопод" решили да умилостивят министър Цветан Цветанов.

                  За Великден му поръчали яйце на Фаберже със специална изненада. Нарочна делегация връчила златното яйце. То било уникално - с изящни канелюри, платинен филигран и скъпоценни камъни. Като разбрал от кого е подаръкът, Цветанов дълго се колебал. Накрая любопитството надделяло и отворил скъпоценното яйце. Видял златна клетка и вътре платинен октопод.

                  Вместо да бъде умилостивен, Цветанов побеснял и веднага вдигнал на крак прокуратурата. Наредил веднага да повдигнат обвинение срещу Фаберже за нарушените му авторски права.
                  *****
                  Седи Картофа в ресторанта. Идва при него управителят:

                  - Вие застреляхте нашия келнер!

                  - Не се притеснявай, пиши го в сметката.
                  [color=#BF0000]Всеки има право да изразява мнение и да го разпространява чрез слово - писмено или ус

                  Коментар


                  • Антония Петрова илюстрира покана за РД с крокодил
                    09 май 2010
                    Мис България 2009 Антония Петрова прояви чуство за хумор, като илюстрира поканата за рождения си ден на 13 май със своя снимка и с образа на крокодил.

                    На 23 април най-недолюбваната Мис България предаде короната на наследничката си - Ромина Андонова.

                    Точно преди да предаде короната, Антония зачести със светските си изяви. Тя беше и дама на домакина на Руския бал Евгани Минчев, като журналистите коментираха, че може би блондинката "репетира" за сватба, тъй като беше облечена в бяло.

                    Коментар


                    • Локална GPS

                      "_________________
                      Руски форум. Задаваш въпрос, после ти отговарят.
                      Израелски форум. Задаваш въпрос, после на теб ти задават въпрос.
                      Български форум. Задаваш въпрос, после дълго ти разказват колко си тъп."

                      Коментар


                      • В училище, учителката кара учениците да изредят тези органи, от които човек има по два.
                        Децата си карат: очи, уши и т.н. Изведнъж Иванчо казва: Пишката!!!
                        Учителката: Иванчо, вие момчетата имате само по една пишка!
                        Иванчо: Не е вярно, тате има две: една малка, с която пишка и една голяма, с която мие на мама зъбите!!!
                        :lol:

                        Коментар


                        • В училище:
                          - Моят дядо през войната е бил партизанин.
                          - Моят е бил танкист!
                          - Моят е бил летец!!
                          - А пък моят дядо е бил електротехник.
                          Всички:
                          - А! Как така електротехник?
                          - Ми на каската му има нарисувани светкавици.

                          Коментар


                          • Как да "влезем" нелегално в САЩ

                            http://wallstreet.blog.bg/regionalni...aleriia.541230
                            "Nothing shakes the faith of a true believer."

                            Коментар


                            • „Правителството е като огромно бебе - храносмилателна система, с голям апетит в единия край и никаква отговорност в другия.”
                              http://milom.blog.bg/

                              Коментар


                              • Как изглежда операция на SWAT в САЩ

                                http://wallstreet.blog.bg/regionalni...t-video.540787


                                high five (фотогалерия)


                                http://wallstreet.blog.bg/zabavlenie...aleriia.540793
                                "Nothing shakes the faith of a true believer."

                                Коментар

                                Working...
                                X