IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Почивка - Халкидики

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Като чуя малякия (халкидики) и купон и се побърквам от смях То средностатистическия софийски булгаристанец как ли да знае, че на север в малякия ходят само нискобюджетните афифни балкански субекти, а купонът е по Цикладите, ама какво ли е това Циклади - баф ли гу

    Сега конкретно - Халкидики е толкова умряла работа, че няма накъде - само родният еснаф, за който всичко българско е булшит, може да се кефи на таралежите и камънаците там, но какво да го обсъждам, за българистанецът да се шракне в чужбина е мечта на живота, но понеже няма пари и акъл, ходи в Тасос, Керамоти, Халкидики и т.н. Скъпо е (сравнено с у нас, при равни други условия), но нашенецът е готов и при баба Маруска да спи на 15 км от плажа, да си готви сам като скот, ама да се шракне на плажа, щото там шезлонгът бил без пари - родна картинка, дори не е мила. Единственото хубаво и качествено за парите си е октоподът, другото е бошлаф, а пък виното им е най-голямата пикня, която съм пил. Пред бирата им и нашите спиртосани произведения са класика

    Но който каквото го кефи и те така - успех и после да не забравите да разкажете колко яко е било и как в кочината/кенефа бгстан нищо хубаво няма, ама виж в Малякия - абе връот е
    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

    Коментар


    • Първоначално изпратено от volaswap Разгледай мнение
      скука. все пак и кулутура требва
      то и малко мисъл не би навредила
      но къде по-лесно е да се правим на големи и отегчени)
      препоръка е

      Коментар


      • Здравейте
        1. Аз ползвам кола и с автобусите не знам как е , но хората казаха има.
        2. Относно каде е най-хубаво - всеки с разбиранията си , но това което търсиш - нощен живот съм го видял само на Калитея - на първия ръкав , който се казва КАСАНДРА. Градчето е сравнително голямо с доста места за настаняване. Цени м.септември - 30-70 евро двойна стая. Масово извън сезона клонят към 30-35 евро. Точно на края на градчето има 5-6 големи дискотеки, които през сезона съм виждал към 4-5000 човека там. Идват от целия ръкав. Навсякъде другаде са таверни, но таверната си е ресторант - не се чупят чинии на сиртаки
        3. Без резервация не те съветвам по празниците 5-6септ и 22-23. По 4 дни са почивни и масово българите налазват. Съветът ми е да ползваш booking.com. Има много от офертите , които не изискват предплащане или кредитна карта. Но е хубаво да се подсигуриш.
        4. За скъпото - салати 4-8 евро, калмари, октоподи - 5-9 евро, ядене основно 5-8 евро, тяхното вино рицина маламатина - 4 евро- 500мл. Не е лошо. Хубаво вино 8-40 евро, бирата масово 2-4 евро. Рибата е скъпа. Продава се на кг и цените са от към 35 до към 90 евро.

        Надявам се да съм помогнал.
        Last edited by mitkomik; 31.08.2016, 14:24.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
          Всяка година ходя на Халкидики , Никити - по 2-3 пъти и впечатленията ми са :
          - нощен живот ... не съм видял такова животно - предимно е за хора търсещи спокойствие и по-малко шум ....Вярно има доста заведения, предимно мини таверни и барчета покрай плажа...
          - цени - точно като в БГ но в евро ...
          Водата е чиста, но се пази от морските таралежи.
          Ако си запален по риболова остави въдиците вкъщи - много е навътре в ръкава и пасажи не влизат. Има само "местни" рибоци - единични бройки. При късмет може да извадиш октопод с хавайско копие....
          Оо, то дали ще е Никити, дали ще е друго, то на втория ръкав е спокойствие. Като цяло, ако си млад човек - тип купонджия, дето иска да има лудница, подобна на СЛънчака, вторият ръкав със сигурност не е за теб или който реши да ходи.
          За първия не знам как е, чувал съм, че там било по-оживено, но вторият ръкав си е за семейни хора и семейства с деца.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
            защо не направо в Антигуа и Барбуда
            скука. все пак и кулутура требва

            Коментар


            • Първоначално изпратено от volaswap Разгледай мнение
              пално е гадни балгара, македонци, сарби и друга папла4 с лигавите си деца.

              анадалуzиа и не се zанимваи.
              защо не направо в Антигуа и Барбуда
              препоръка е

              Коментар


              • пално е гадни балгара, македонци, сарби и друга папла4 с лигавите си деца.

                анадалуzиа и не се zанимваи.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Noone321 Разгледай мнение
                  Здравейте, с приятели мислим да ходим на почивка в Халкидики, но тъй като никога не съм ходил в Гърция имам няколко въпроса.
                  1. Как може да стигнем с автобус, знам че има до Солун автобус, от там има ли удобни връзки към Халкидики?
                  2. Къде е най - хубаво от трите ръкава и има ли нощен живот?
                  3. Нямаме резервация в хотел, има ли възможност на място да се настаним в някакви квартирки на изгодна цена?
                  4. Скъпо ли е?
                  Всяка година ходя на Халкидики , Никити - по 2-3 пъти и впечатленията ми са :
                  - нощен живот ... не съм видял такова животно - предимно е за хора търсещи спокойствие и по-малко шум ....Вярно има доста заведения, предимно мини таверни и барчета покрай плажа...
                  - цени - точно като в БГ но в евро ...
                  Водата е чиста, но се пази от морските таралежи.
                  Ако си запален по риболова остави въдиците вкъщи - много е навътре в ръкава и пасажи не влизат. Има само "местни" рибоци - единични бройки. При късмет може да извадиш октопод с хавайско копие....
                  Last edited by Protokol; 30.08.2016, 12:13.
                  За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                  Коментар


                  • Ако мислиш да ходиш сега в 4-те почивни дни, да знаеш че всички си го мислят и вече имат резервации.

                    Така че ако нямаш резервация, не си помисляй за 4-те почивни дни. Трудно ще си намериш нещо свободно.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Noone321 Разгледай мнение
                      Здравейте, с приятели мислим да ходим на почивка в Халкидики, но тъй като никога не съм ходил в Гърция имам няколко въпроса.
                      1. Как може да стигнем с автобус, знам че има до Солун автобус, от там има ли удобни връзки към Халкидики?
                      2. Къде е най - хубаво от трите ръкава и има ли нощен живот?
                      3. Нямаме резервация в хотел, има ли възможност на място да се настаним в някакви квартирки на изгодна цена?
                      4. Скъпо ли е?
                      Браво за избора, ще ви хареса и скоро няма да отидите отново на черноморието.
                      1. Има, разбира се, постоянно.
                      2. Всъщност Халкидики не е перфектния избор, основно защото много поскъпна заради големия приток на туристи. Ако все пак искате там, избирай средния ръкав, масов избор там е Никити например.
                      3. Да, възможно е, стига да не сте в някакъв пик в сезона няма да имате проблем.
                      4. Ами поскъпна спрямо това което беше преди 4-5г. Но като цяло си струва, поне получаваш качество за парите си.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Noone321 Разгледай мнение
                        Здравейте, с приятели мислим да ходим на почивка в Халкидики, но тъй като никога не съм ходил в Гърция имам няколко въпроса.
                        1. Как може да стигнем с автобус, знам че има до Солун автобус, от там има ли удобни връзки към Халкидики?
                        2. Къде е най - хубаво от трите ръкава и има ли нощен живот?
                        3. Нямаме резервация в хотел, има ли възможност на място да се настаним в някакви квартирки на изгодна цена?
                        4. Скъпо ли е?
                        иди първия път с някой който вече има опит и е летувал в гръцко за да няма изненади и да не се луташ

                        Гърците вече ни броят питиетата

                        византийци са все пак и номерата им са известни от време оно, а е и криза
                        НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Noone321 Разгледай мнение
                          Здравейте, с приятели мислим да ходим на почивка в Халкидики, но тъй като никога не съм ходил в Гърция имам няколко въпроса.
                          1. Как може да стигнем с автобус, знам че има до Солун автобус, от там има ли удобни връзки към Халкидики?
                          2. Къде е най - хубаво от трите ръкава и има ли нощен живот?
                          3. Нямаме резервация в хотел, има ли възможност на място да се настаним в някакви квартирки на изгодна цена?
                          4. Скъпо ли е?
                          1. Ktel са навсякъде
                          http://ktelmacedonia.gr/en/routes/tid=38
                          2. Е тук ме утепа. Пробвай с нощния живот на Атон
                          3. Скачай смело. Където пише " Доматия" не продават Домати.
                          4. Не. Квот плащаш у кръчмата в БГ, толкова е и на Халкидикиту. В евро.

                          Коментар


                          • Къде ще ходиш на халкидики, я бягай на сънито, хем след това ще разказваш в каква престрелка си участвувал и колко мутри си ступал

                            Коментар


                            • Почивка - Халкидики

                              Здравейте, с приятели мислим да ходим на почивка в Халкидики, но тъй като никога не съм ходил в Гърция имам няколко въпроса.
                              1. Как може да стигнем с автобус, знам че има до Солун автобус, от там има ли удобни връзки към Халкидики?
                              2. Къде е най - хубаво от трите ръкава и има ли нощен живот?
                              3. Нямаме резервация в хотел, има ли възможност на място да се настаним в някакви квартирки на изгодна цена?
                              4. Скъпо ли е?
                            Working...
                            X