IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Колко пъти сте си сменяли ника (прякора) във форума?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • като чета тая тема имам чувството че една голяма част това ви е първият и последен форум

    хора, тва е интернет пространство, анонимно (в известна степен) who gives a ... за тва дали имаш 2,3,5,6 или 1 ника..... но да

    както анбет по-долу е писал - требва да има ред и ако някой обижда и се държи грубо с другите - да яде теслата по ip после ако му се занимава да си търси друго или да си сваля tor за да влиза

    Коментар


    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
      Не мисля че не можеш да четеш, защо реши това точно мен да питаш!?)))) Та нали не са ме направили админ мен, не виждам и какъв надпис ти се изписва, а няма как да преценя дали си имал проблем с четенето/писането и каква бан-заслуга граматически е тежестта за бана!?))))
      Амстердамата има специално отношение към мен.Не знам защо.Не иска да каже.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
        Никога не съм започвал първи.Освен това на едни е позволено да обиждат а други не можем.Миташки теб обиждал ли съм те въпреки че не сме на едно мнение по доста въпроси?
        Никога не си ме - винаги сме били коректни един към друг.
        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

        Коментар


        • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
          ... Как овладявате пристъп на силна емоция
          Тия рецепти са известни отдавна. Народът е казал: "Клин - клин избива!"

          Човек има избор: спортува, посещава уникални места, прави секс... /някои посягат към алкохола - това вероятно също е решение/..., дамите, чувал съм - се отдават на шопинг..., хапват повече сладко - и закръглят фигурКите, така че стават още по-привлекателни...

          Коментар


          • А как мислите, добре ли е да се пият хапчета ако случайно някой от нас изпадне в ситуация на превъзбуда, било заради някой избушляк, Кривия пазар или било заради обиди по форума и т.н. лични причини. Как овладявате пристъп на силна емоция
            Не е препоръка... !!!
            "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

            Коментар


            • Хайде сега да видим, аджеба - защо съм си сменял никовете...

              Сменял съм никовете си по няколко причини...

              Разбира се - НИКОГА не съм писал от различни никове по едно и също време.

              1. Причина за сменен ник: избиха ми балансите, когато един гадняр в този форум - който обиждаше някои дами - беше толериран от някои модератори. Противопоставях му се, но нямах успех. Отказах се от форума, като смених паролата с достатъчно дълга, за да не мога да я запомня...

              2. Причина: бях баннат за повече от 6 месеца - по същата причина: толерираният от модераторите - след като се вихреше тук и обиждаше наред - отново трябваше да бъде озаптен. Припомних някои неща, които беше писал за своето семейство и които всеки тук може да прочете, назад в годините. Па тоя, като се засегна, че съм го обиждал - него и семейството, което не зная да е казвал, че има... Точно тогава той обиждаше - нещо повече - издевателстваше над децата на съфорумки... Е, причината, за бана ми беше тая - онзи пропищя, защото видите ли - той може да обижда членове на семействата ни, но ние не можем да повтаряме казани от него факти за неговото семейство...

              Е, уважаеми съфорумци - нямам ли право да сменя ника си? ИМАМ! Имам всички права - да постъпвам съгласно МОИТЕ критерии за коректност, дори и като сменям никовете си. И бих го правил отново! Банът си е бан. Все ми е тая. Не живея в България, но тук хората наистина нямат общо с доста от българите. Ясно е, къде се намира за мен ОНЯ "българин" /а и всеки такъв/ - дето няма понятие от коректност и елементарна вежливост, особено пък към дамите...

              Поздрави! Във всеки от различните ми никове съм имал достатъчна търпимост към хората около мен, опитвал съм се да ги разбера. Арогантността и некоректността - не признавам за качества на българина! Те са НАШИ НЕДОСТАТЪЦИ, към които трябва да бъдем нетърпими, дори да е необходимо да сменяме никовете си заради това...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
                Пробвал съм и що си мислиш че не мога да чета.Ясно си пише завинаги
                Не мисля че не можеш да четеш, защо реши това точно мен да питаш!?)))) Та нали не са ме направили админ мен, не виждам и какъв надпис ти се изписва, а няма как да преценя дали си имал проблем с четенето/писането и каква бан-заслуга граматически е тежестта за бана!?))))
                Не е препоръка... !!!
                "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                  Ами то ти понякога си по-ругатлив от мене.
                  Никога не съм започвал първи.Освен това на едни е позволено да обиждат а други не можем.Миташки теб обиждал ли съм те въпреки че не сме на едно мнение по доста въпроси?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                    Пробвай да влезеш с него. Може да са те баннали само за определен период и да е изтекъл.
                    Защо да те банят за вечно!?))) И кликове им трябват
                    Пробвал съм и що си мислиш че не мога да чета.Ясно си пише завинаги

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
                      Ми имаме.Ето признавам щото получих бан завинаги ето затова имам нов ник.Ако ми върнат стария ше си пиша с него няма проблем
                      Пробвай да влезеш с него. Може да са те баннали само за определен период и да е изтекъл.
                      Защо да те банят за вечно!?))) И кликове им трябват
                      Не е препоръка... !!!
                      "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
                        Ми имаме.Ето признавам щото получих бан завинаги ето затова имам нов ник.Ако ми върнат стария ше си пиша с него няма проблем
                        Ами то ти понякога си по-ругатлив от мене.
                        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                          Не така! Това беше разрешено само в темата "Кавги и ругатни")))
                          Никога не съм влизал в нея дори, камо ли да пиша в.
                          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                            За всички е ясно, че има форумци с няколко ника, но да видим дали ще имат смелостта да си признаят. А по-интересно ще е да кажат защо са се прекръстили
                            Ми имаме.Ето признавам щото получих бан завинаги ето затова имам нов ник.Ако ми върнат стария ше си пиша с него няма проблем

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                              Е, с`я - чак пък бам....

                              Момчета, ругайте се на воля - админът отива да спинка...
                              Не така! Това беше разрешено само в темата "Кавги и ругатни")))
                              Не е препоръка... !!!
                              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                              Коментар


                              • Не виждам нищо лошо и обидно в темата.

                                Коментар

                                Working...
                                X