IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Колко време спокойствие имаме пред себе си?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Благодаря за информацията, ratten
    Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
    ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
      И аз не искам да те дразня и още по-малко - да се заяждам - но колкото и турски да ти звучи, думата "калдаръм" има гръцки произход. Най-общо се превежда като "хубав път"
      Покрай тези нови магистрали и прясно асфалтирани пътища, струва ми се, че ratten редовно стъпва на някой kalós drómos
      Госпожице, какво е kalós drómos?
      Да знам, та да не стъпвам на него?....
      Спадът и нормализирането на цените на имотите е неизбежен резултат от спекулативното поскъпване.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
        И аз не искам да те дразня и още по-малко - да се заяждам - но колкото и турски да ти звучи, думата "калдаръм" има гръцки произход. Най-общо се превежда като "хубав път"
        Покрай тези нови магистрали и прясно асфалтирани пътища, струва ми се, че ratten редовно стъпва на някой kalós drómos
        за съжаление често се натъквам на poo σκύλου, както си ходя по форумния кълдъръм
        препоръка е

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение
          виж на лични, моля.
          благодаря, че ми пратихте линкедин профила на човек, когото по стечение на обстоятелствата ....познавам ))),
          то е нещо като оня линк с лоу кост екскурзиите, дето прати на друг човек )))

          а ето и моя линкедин профил.
          https://www.linkedin.com/in/natalia-...OUT_OF_NETWORK
          препоръка е

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение
            радвам се за теб...че си съгласен.

            ще ти говоря вече на ТИ, защото си направих сметката, че като използвам уважителната форма на обръщение ВИЕ, си хабя клавиатурата/тъч-скрийна малко повече, отколкото трябва...

            приятно прекарване на неделния ден ти пожелавам

            P.S. Не желая да те дразня, но в цитираният коментар забелязах една правописна грешка в българския текст, и една такава в английския.

            P.P.S. Също така се радвам, че ти е познат терминът "кълдъръм".
            Кълдъръм и паве са съвсем различни неща. Разликата е от земята до небето...
            В Софето няма такъв, та... ти последно кога и къде си стъпвал по кълдъръм?
            Не, че се заяждам, ама... от научен интерес питам само.
            И аз не искам да те дразня и още по-малко - да се заяждам - но колкото и турски да ти звучи, думата "калдаръм" има гръцки произход. Най-общо се превежда като "хубав път"
            Покрай тези нови магистрали и прясно асфалтирани пътища, струва ми се, че ratten редовно стъпва на някой kalós drómos
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение
              Vielen Dank, pepe1234!

              Schöne Wochenende noch!
              Бихте ли описал Вашето отношение към Русия
              и руския проблем? За мен е важно да чуя мнението Ви.
              Спадът и нормализирането на цените на имотите е неизбежен резултат от спекулативното поскъпване.

              Коментар


              • виж на лични, моля.
                Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение
                  И от училище дипломата, и от двете виШи образования дипломите (с ранг на магистър съм, да поясня), са всичките с отличен взети (нямам златни медали).

                  Освен като кандидатствах за гимназията (курсове по български и математика), други пари за образованията ми не е давал никой друг, освен мен.

                  Наскоро изкарах от раз и един важен, да кажем, сертификат, дето младежите и девойките бая се мъчат с него, като гледам резултатите от изпитите.
                  Не, че ми трябваше за нещо специално, ама си викам, я дай да видя дали още мога да вземам изпити с летящ старт, че не бях се явявал на официални такива от, има-няма 20-тина години
                  не казваш, по какво са магистратурите, а аз така исках да проверя дали помниш
                  препоръка е

                  Коментар


                  • Благодаря ти, приятелю

                    И от училище дипломата, и от двете виШи образования дипломите (с ранг на магистър съм, да поясня), са всичките с отличен взети (нямам златни медали).

                    Освен като кандидатствах за гимназията (курсове по български и математика), други пари за образованията ми не е давал никой друг, освен мен.

                    Наскоро изкарах от раз и един важен, да кажем, сертификат, дето младежите и девойките бая се мъчат с него, като гледам резултатите от изпитите.
                    Не, че ми трябваше за нещо специално, ама си викам, я дай да видя дали още мога да вземам изпити от летящ старт, че не бях се явявал на официални такива от, има-няма, 20-тина години
                    Last edited by Kildirim_Bei; 15.05.2016, 10:02.
                    Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                    ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение
                      радвам се за теб...че си съгласен.

                      ще ти говоря вече на ТИ, защото си направих сметката, че като използвам уважителната форма на обръщение ВИЕ, си хабя клавиатурата/тъч-скрийна малко повече, отколкото трябва...

                      приятно прекарване на неделния ден ти пожелавам

                      P.S. Не желая да те дразня, но в цитираният коментар забелязах една правописна грешка в българския текст, и една такава в английския.

                      P.P.S. Също така се радвам, че ти е познат терминът "кълдъръм".
                      Кълдъръм и паве са съвсем различни неща. Разликата е от земята до небето...
                      В Софето няма такъв, та... ти последно кога и къде си стъпвал по кълдъръм?
                      Не, че се заяждам, ама... от научен интерес питам само.
                      лорде, без церемонии, говори ми на ТИ
                      нали сме стари познати по форумО /още една граматическа грешка, за твоя радост ))/
                      и като спомена научен интерес, припомни ми по какво ти имаше вишУ.
                      препоръка е

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                        съгласен, хайде да се върнем на математиката, лорде )))
                        или момче-пътник ))
                        извади някой модел на анзлиз.
                        може даже да включиш непонятната EBITRA )))
                        радвам се за теб...че си съгласен.

                        ще ти говоря вече на ТИ, защото си направих сметката, че като използвам уважителната форма на обръщение ВИЕ, си хабя клавиатурата/тъч-скрийна малко повече, отколкото трябва...

                        приятно прекарване на неделния ден ти пожелавам

                        P.S. Не желая да те дразня, но в цитираният коментар забелязах една правописна грешка в българския текст, и една такава в английския.

                        P.P.S. Също така се радвам, че ти е познат терминът "кълдъръм".
                        Кълдъръм и паве са съвсем различни неща. Разликата е от земята до небето...
                        В Софето няма такъв, та... ти последно кога и къде си стъпвал по кълдъръм?
                        Не, че се заяждам, ама... от научен интерес питам само.
                        Last edited by Kildirim_Bei; 15.05.2016, 08:07.
                        Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                        ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                        Коментар


                        • Но освен цилиндрическия ален фес, останал от първия период на царуването на султан Меджида, и който беше устоял против всичките посегателства на модите, Варлаам Копринарката имаше друго отличително нещо: той беше много умен човек и имаше обичай да се изразява с притчи и издълбоко, щото дядо Постол мислеше, че Варлаам е чел Соломонията. Например срещне ли го касапинът Колю заран рано, че отива с възпретнати ръкави на мегданския кладенец да си наплиска лицето, и му каже:
                          — Добрутро ти, Варлааме.
                          Той отговаряше с черковен глас:
                          — Ако не е добро, то си е за него, но то е речено да се рече.
                          Което щеше да каже:
                          — Дал Бог добро, Варлаам знай какво прави.
                          Кажеше ли му някой сред мараните на юли месец:
                          — Копринарка, как я носиш тая пущина (салтамарката)? Жегата е дяволска, пази се да не измръзнеш…
                          Той отговаряше:
                          — Горещото гори, студеното студи, а парен каша духа.
                          Где нет вопросов - всегда есть ответ.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение
                            Айде да приключваме с немския, да не досаждаме на публиката излишно...
                            то заради Herr ratten тръгна цялата работа, ама нейсе...

                            Темата на дискусията е друга и предлагам да видим кво става с нея по-нататък
                            съгласен, хайде да се върнем на математиката, лорде )))
                            или момче-пътник ))
                            извади някой модел на анзлиз.
                            може даже да включиш непонятната EBITRA )))
                            препоръка е

                            Коментар


                            • Айде да приключваме с немския, да не досаждаме на публиката излишно...
                              то заради Herr ratten тръгна цялата работа, ама нейсе...

                              Темата на дискусията е друга и предлагам да видим кво става с нея по-нататък
                              Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                              ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
                                zu erfahren и без um и после gewählt haben
                                Vielen Dank, pepe1234!

                                Schöne Wochenende noch!
                                Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                                ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                                Коментар

                                Working...
                                X