IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спорт (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от VP Разгледай мнение
    ...........................

    Неистовият късмет го извадиха Ливърпул първия мач там, че взеха 3 точки. Крейзитата сега можеха да са с+1 точка. .......................................
    Ако беше влязла гредата, 3-те точки отиваха за крейзитата....
    И това ще мине ...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение

      Реалното им положение беше 0/1 точки в групите и голова разлика 4-20 гола, както казах още преди първия мач да изиграят.

      Просто неистов късмет с Базел извадиха ония да останат с човек по-малко в 15-та мин. и те в продължението да бутнат едно голче. Махни този мач и ще видиш, че съм прав
      Преди време пуснах 1 коментар тук и някакъв хахо ми се включи на лично и ме заклейми, че съм фен на Лудогорец, но .... не мога да не се включа.

      Неистовият късмет го извадиха Ливърпул първия мач там, че взеха 3 точки. Крейзитата сега можеха да са с+1 точка. Не знам как забравяш това, а помниш мача с Базел. Може би избирателно помниш.

      Изобщо как може да кажеш махни 1 от 6 мача в правата ми колонка и ми дай парите. WTF...

      Аз съм доволен от Л-ц, стана каквото се очакваше, но се представиха по-добре отколкото предполагахме. Липсват им много неща (опит, класа, фенове), но изпращат много добра за тях, а и за родния футбол година в историята (и пролетта и сега).
      Last edited by VP; 10.12.2014, 17:56.

      Коментар


      • After last night’s performance, #FCBasel posted this on their Instagram page

        Коментар


        • Браво на Лудогорец! Никой не се е надявал на нещо, кой знае какво снощи, а след червения картон пък въобще!
          Сега очаквам да се обадят феновете и на гранда от Мърсисайд, чието участие в ШЛ за следващите година и половина приключи?!

          Коментар


          • ...
            Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
            Хахаха надигра ахахаха тоя Смукачев вероятно облъчва яко 81 мин за 1:3 сам срещу вратаря - може би най-чистото положение в мача. Остава им само да си паднат достойно и патриотично от Реал и да си завъшат последни в групата. Стига да не гледаме Роналдо и Ко пак на разходка по терена като на мача в София. Шанса им беше днес и те го пропилияха. Ливърпул днес беше преодолим.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение
              В духа на старите вицове:
              Лудогорец е втори в днешния мач.
              Ливърпул спечели класиране в ЛЕ.
              Ти представяш ли си чорбата, ако падне 4 на 0 какво ще стане с "медиите" в БГ? Те за 10 хикса в Европа правят Стойчо на маймуна, че нищо не става от него, защото сме отпадали в Европа след 2 равни мача.

              Смятай!

              П.П. А, тия от 6 мача закърпиха две 4-ки и сега ще ги изкарат герои. Добре, че Реал не се напъваха и играха на 30%, че отивахме на 7-ца поне

              Ливера като беше Европейски клубен шампион ( както сега е Реал М ) - си размениха по една победа с чорбата - биха ни 3:1 в София и ние ги бихме 0:1

              Това според Груеца е пълна излагация. Те даже не даваха мача по ТВ тогава в Англия.

              А, сега ще има 3 дена лакърдии колко секси сме денсили и как без малко да утрепем Реал като те изтърваха поне 10 гола да ни ушият и лафчетата за "равен-равен" и равностойно представяне.
              -------------------------------------------------
              Last edited by marandi; 10.12.2014, 00:03.

              Коментар


              • В духа на старите вицове:
                Лудогорец е втори в днешния мач.
                Ливърпул спечели класиране в ЛЕ.
                И това ще мине ...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                  ..................
                  П.П. За друго говоря - защо Л-ц за 8 мача в Европа има 5 свирени дузпи срещу тях, а в БГ си ритат даже и паднали играчи без топка и нищо?
                  Прав си определено. Цялата работа е в това, че ако им свиреха нормално, щяха да са на ниво първите 4 в България. Все пак от сбирток някой път се получава...
                  И това ще мине ...

                  Коментар


                  • Край река Мърси нещата си вървят към ЛЕ. Лошо, че Лудогорец нема вариант .....
                    И това ще мине ...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение
                      Марандич, леко де, не беше в главата!
                      Ами, при паднал играч, който се търкаля, е нормално да е свит и да си пази главата с ръце.

                      Добре, на една педя не успя да го уцели в главата и го изрита в гърдите. Така по-добре ли е?

                      П.П. За друго говоря - защо Л-ц за 8 мача в Европа има 5 свирени дузпи срещу тях, а в БГ си ритат даже и паднали играчи без топка и нищо?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                        ......................
                        изритва умишлено Карачанаков без топка паднал на земята като го цели в главата.

                        ..........................
                        Марандич, леко де, не беше в главата!
                        И това ще мине ...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от kev Разгледай мнение
                          Аз в момента чувам скандирания от стадиона: "Луудогорец... Луудогорец..." И това за мен е достатъчно за да съм изцяло зад Българския тим до края на мача!!!

                          Go Crazy, Go!!!

                          Хубаво, ама само със съдийски тесли, както в България - не става. Излязат ли извън извън Калотина и веднага ги разкриват.

                          Ха, помисли си дали им правят услуга тук с това неспирно подпиране от типа - вадят им червен картон и при 1:0 за нас техен играч изритва умишлено Карачанаков без топка паднал на земята като го цели в главата.

                          Това в наказателното право се води опит за убийство, а тук се води, че няма проблем, щото бил играч на Разград. Също, както не се показаха картони на крайните им защитници при умишлени 4-5 последователни нарушения.

                          П.П. Сега ще видиш за сравнение как Л-ц ще завършат с 8 или 9 души, щото това не е съдийството в БГ.
                          ----------------

                          Реалното им положение беше 0/1 точки в групите и голова разлика 4-20 гола, както казах още преди първия мач да изиграят.

                          Просто неитов късмет с Базел извадиха ония да останат с човек по-малко в 15-та мин. и те в продължението да бутнат едно голче. Махни този мач и ще видиш, че съм прав
                          Last edited by marandi; 09.12.2014, 22:49.

                          Коментар


                          • Аз в момента чувам скандирания от стадиона: "Луудогорец... Луудогорец..." И това за мен е достатъчно за да съм изцяло зад Българския тим до края на мача!!!

                            Go Crazy, Go!!!

                            Коментар


                            • Ойде коньот у ряката....
                              И това ще мине ...

                              Коментар


                              • Айде, Юруш Разград! - от чорбата имате

                                Коментар

                                Working...
                                X