IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спорт (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от kev Разгледай мнение
    Нищо.

    Продължаваме напред!
    Мхм ... само напред
    -----------------------------------

    Иначе ясно се видя за какво шпрехах преди мач. Наш Григор е забравил как се прави къса топка. Колкото пъти се опита, толкова пъти не се получи.

    Добре поне, че не е забравил игра на мрежа и беше доста по-разнообразен от обикновено.

    Трябва да продължи да опитва докато си върне стария стил на игра, за да може още по-успешно да се наглася неудобно срещу всеки противник и като напипа къде е слаб да го мята там.

    П.П. Като цяло има известно израстване спрямо миналата година, особено във физическо отношение. В тактическо малко по-стабилен и отстъпва засега във вариативност при атака.

    А, без атака - няма как да има победа. Някои точки ги подготвя прекалено дълго и може да ги затваря по-бързо ( особено при собствен сервис ). Сервис също леко му изостава - не знам защо играе втория постоянно с кик, а не опитва да го сече странично примерно.
    ---------------------------------------------

    Като го направи това ще отиде на върха, където винаги е само ЦСКА, ЦСКА ....

    Сърца червени, сърца милиони на шампиони
    само ЦСКА .....
    Last edited by marandi; 25.01.2015, 16:12.

    Коментар


    • Нищо.

      Продължаваме напред!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
        Изпочупих си ракетите дома
        Нашият си е за еване. При 3:5 просто трябваше да затвори сет на подаването си.

        Вярно е, че съдиите подпряха Мърльото, но това не го оправдава.

        Коментар


        • Изпочупих си ракетите дома

          Коментар


          • Тотнъм и Ман Сити май отстъпват напоследък

            Коментар


            • Първоначално изпратено от kev Разгледай мнение
              Кембридж - Ман Юнайтед 0:0 иди-дойди, ще преиграват
              Ман Сити - Мидълзбро 0:2!
              Челси - Брадфорд 2:4 от 2:0 на полувреме!
              Тотнъм - Лестър 1:2 от 1:0 на полувреме!
              Сайънтс - Палас 2:3!
              лузърите 0-0

              Не съм смятал общия коефициент нито съм ги отиграл, но си мисля че... или ФА Къп вече не е същата, или парите превземат тотално всичко, дори и последното истинско и ценно до скоро мъжко съревнование
              просто толкова могат .................. няма смисъл да се търси винаги под вола теле

              всички играха с титулярите

              виж при чукчите как преводача се усети какво го чака и при резултат 2-1 пусна в игра секс, вилян и хазарта след което получиха 3 гола в последните 15 минути

              за всички изброени отбори единствения реален шанс за купа беше именно този турнир, но...

              Първоначално изпратено от kev Разгледай мнение
              С надеждата утре срещу Брайтън да не стане поредния цирк си казвам едно единствено нещо:

              Go Gunners!!!
              АРСЕНАЛ са класа и въпреки, че ще сме с резервите няма да имаме проблем с отстраняването на противника утре вечер

              мисля, че състава ще е следния

              ----------------------- счесни

              белерин --- чембърс --- кошчелни ---- гибс

              ---------------------- фламини

              уолкът --- йозко --- росицки --- зелалем

              ----------------------- акпом

              п.п. кембъл заминава под наем в испания до края на сезона като част от сделката по привличането на паулиста
              Last edited by 2012; 25.01.2015, 02:26.

              Коментар


              • Това съобщение беше изтрито от Amsterdamm. Причина: Спам и/или обиди. Ако имате въпрос- заповядайте на ЛС или в съответната тема..
                къде се намира съответната тема, че не мога да я намеря

                --------------------

                напишете кое е расиското в мнението което съм изразил, а вие неориентирано го изтрихте

                Коментар


                • Кембридж - Ман Юнайтед 0:0 иди-дойди, ще преиграват
                  Ман Сити - Мидълзбро 0:2!
                  Челси - Брадфорд 2:4 от 2:0 на полувреме!
                  Тотнъм - Лестър 1:2 от 1:0 на полувреме!
                  Сайънтс - Палас 2:3!

                  Не съм смятал общия коефициент нито съм ги отиграл, но си мисля че... или ФА Къп вече не е същата, или парите превземат тотално всичко, дори и последното истинско и ценно до скоро мъжко съревнование

                  С надеждата утре срещу Брайтън да не стане поредния цирк си казвам едно единствено нещо:

                  Go Gunners!!!

                  Коментар


                  • Бившият футболист на Левски Николай Димитров-Хичо иска да получи турско гражданство

                    а БЕРБО пак вкарва във Франция

                    Коментар


                    • Това е ЛУДОГОРЕЦ! ( химн на клуба )

                      https://www.youtube.com/watch?v=nYGW...421914687#t=61

                      Припев:

                      "Бийте център, бийте два - Лудогорец е това!
                      Бийте център, бийте три - ние сме орли!
                      Гледайте, завиждайте,
                      викайте, обсъждайте.

                      Падайте, сърдете се,
                      гледайте, учете се!".
                      -----------------------------------------------------------------------

                      Офф .... роди ме, мамо проста - аз сама ще се изруся

                      Коментар


                      • Оная шматка Шарапица явно и тя му мъти главата с кухи напътствия, все е едно е жена и може да се надвиква на корта с отсрещния в стил кой по-силно може да крещи.

                        По-рано в атака беше много креативен и вариативен, с което подлудяваше противник.

                        Сега денси с 3 пикливи удара само ( форхенд, бекхенд и слайс/бекхенд ). Сервис му изостана също.

                        Другата голяма простотия е, че все иска да се надиграва и да цъка безсмислени удари, след като може да играе много по-просто и да завършва точка с комбинация от 2-3 удара.

                        Той вместо да се концентрира там, хукнал да блъска кой първи ще сбърка серия безсмислени удари.

                        При този тренер това му беше максимум според мИня. Топ 10 и дотам.

                        Помогна му за физ. кондиция и вече не прави тъпите крампи и сие да се отказва, ама стана скучен и предвидим играч. Той вече една къса не може да вкара, както преди го правеше, а скоро ще започне да му куца и играта с волета на мрежата и смачовете.

                        Ама, като денсиш с 3 удара само - толкоз.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                          гледах го, затова и мисля, че няма особен шанс срещу мърльо, гледах го и предния турнир срещу педерерчо, когато също игра като ученичка (ученичка, но от топ 10). Мач с мач не си приличат, както казва клишето, така че ни остава да стискаме палци и да се надяваме - григата има потенциала, така че не е невъзможно - хеле пък ако и маша го надъха или пък бушарчето може също да помогне за подобряване на формата
                          Нашият е хубаво малко по-малко да си отваря устата, че с тия изхвърляния взе да става смешен.

                          Предния път като го каза това и батко му Фед му го начука експресно преди няколко седмици.

                          Сега се изплеска същото за Мърльо.

                          Дано не гледам пак на корта някакво неориентирано момче, което не знае за какво е там и да не може да върже две топки една след друга.
                          ----------------------------------

                          Тоя Рашид много му промени стила и от атрактивен нападателен стил, сега си късам нервите да гледам дефанзивен стил, белким другия сбърка.

                          Отврат!

                          Коментар


                          • голяма работа е кеймбридж --- за университета става на въпрос

                            дано някой не си е помислил, че имам на предвид футболния отбор който е много зле...

                            ето една статия която потвърждава думите ми:

                            Мениджърът на Кеймбридж Ричард Мъни предупреди своите футболисти, че те трябва да компенсират стойността на фланелките, които възнамеряват да дадат в замяна на фланелките на играчите на Манчестър Юнайтед. Стойността на глобата е 40 паунда.

                            "Ние не сме толкова богати, че да губим фланелки. Имаме само два комплекта екипи и ако нашите момчета си разменят фланелките, те ще трябва да ги заплатят. Имам впечатлението, че във Висшата лига се разменят фланелки след всеки мач, а понякога и на почивката. Не разбирам, защо играч от топ класа трябва да получи фланелката на друг играч от топ класа още на почивката. Но нашите момчета няма да го направят, защото няма с какво да излязат да играят през второто полувреме", заяви Мъни.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                              гледах го, затова и мисля, че няма особен шанс срещу мърльо, гледах го и предния турнир срещу педерерчо, когато също игра като ученичка (ученичка, но от топ 10). Мач с мач не си приличат, както казва клишето, така че ни остава да стискаме палци и да се надяваме - григата има потенциала, така че не е невъзможно - хеле пък ако и маша го надъха или пък бушарчето може също да помогне за подобряване на формата
                              За бушарчето е рано да го надъхва, ама маша трябва, че много изостават.
                              Федерер им поведе с две двойки
                              Last edited by vikhunter; 23.01.2015, 10:22.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение
                                Ама ти мача гледа ли го?
                                Че той Григор игра като спънат. Сигурно са му объркали химията ама въобще не беше в час. Не може да върне сервис със 150км/ч от центъра на полето.
                                Пожелавам му успех.
                                Залагам на Мъри за шампион на турнира.
                                гледах го, затова и мисля, че няма особен шанс срещу мърльо, гледах го и предния турнир срещу педерерчо, когато също игра като ученичка (ученичка, но от топ 10). Мач с мач не си приличат, както казва клишето, така че ни остава да стискаме палци и да се надяваме - григата има потенциала, така че не е невъзможно - хеле пък ако и маша го надъха или пък бушарчето може също да помогне за подобряване на формата
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X