IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спорт (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Мисла, днес пак ще не сложат с Реал.
    Барца - Юве.
    ...
    М ?
    Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

    Коментар


    • http://m.btvnovinite.bg/article/spor...o-sveta-e.html
      fuск the bеаr - give me the bееr

      Коментар


      • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
        И даже любимецът на мурзилките Коломойски и двукратния шампион на СССР Днипро са на 1/2 финал... искаше ми се да ги видя със Зенит...

        А Наполи съм замрразил фенството докато спИциалиста от Севиля ги води...
        Важното е, че мурзилките си тръгват винаги първи. Укрите са дървета, ама наш'те не могат да денсят срещу такива.

        П.П. Хич не следя историята на клубовете, просто казвам, че Наполи са много грамотен отбор и се нагаждат според противника. Това означава як интелект, но съм им гледал 2 мача в турнирите с прецъкване през другите мачове.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
          Укрите пак денсят с повече отбори от тях, хем са в безподобна криза.

          П.П. Иначе на мен Наполи ми харесват - много флексибъл отбор ( нагаждащ се ) е може би думата на български
          И даже любимецът на мурзилките Коломойски и двукратния шампион на СССР Днипро са на 1/2 финал... искаше ми се да ги видя със Зенит...

          А Наполи съм замрразил фенството докато спИциалиста от Севиля ги води...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
            Вместо кротко да си чакат едни 30 минути екстра, те юруш... рушка му работа...
            Укрите пак денсят с повече отбори от тях, хем са в безподобна криза.

            П.П. Иначе на мен Наполи ми харесват - много флексибъл отбор ( нагаждащ се ) е може би думата на български

            Коментар


            • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
              Айде, чао за мурзилките!

              Вместо кротко да си чакат едни 30 минути екстра, те юруш... рушка му работа...

              Коментар


              • Айде, чао за мурзилките!

                Коментар


                • Тия Зенит 'ногу се напъват да'е ..

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от emos Разгледай мнение
                    Много е лошо винаги да залагаш на губещата карта.Още по лошо е да не можеш да го осъзнаеш
                    Ще слеем двата тима, за да лепнем малко кинти от Гъзпром, но ще напишем обща декларация, че ги вземеме с отвращение.

                    Името ще се казва ФК Лесна ЦСКА.

                    Цветовете ще станат като на Барса и Байерн - в червено-синьо.

                    Ние ще пукаме бири с празен поглед и ще си лафим: Защо в БГ нищо не вирее, когато се управлява от "българи", а може да вирее само през чужденци
                    Last edited by marandi; 24.04.2015, 00:46.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                      ултра тъпи и скучни мачове снощи, че даже и позагубих 40 еврарки, но здраве да е
                      бъди оптимист

                      това, че един е загубил снощи означава, че по същото време друг е мислил на обратно и е спечелил

                      fuск the bеаr - give me the bееr

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                        Няма надежда за чорбата - нема

                        П.П. Третият в Б група май ще влезе на тяхно място, ама Доко Горна едва ли ще иска и тук нема кинти
                        Много е лошо винаги да залагаш на губещата карта.Още по лошо е да не можеш да го осъзнаеш
                        За българина идеалното място за живот е държава с железни закони спазвани от всички но не и от него

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
                          Газпром, даа пъри, само на отбори в синьо ..
                          Освен тва, са комунисти...
                          Цървена звезда не играят в синьо.

                          Коментар


                          • Няма надежда за чорбата - нема

                            П.П. Третият в Б група май ще влезе на тяхно място, ама Доко Горна едва ли ще иска и тук нема кинти

                            Коментар


                            • Champions League semi-finals

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mussi Разгледай мнение
                                За над 7.0 ми се струва много малко 1,675!
                                Затова ги играх над 5,5 в другия мач на 2,0, пък те излязоха да се раздвижат леко
                                Те са си пидирашчета Б365! Горе долу правилно си бяха определили линията на 7.5 (където коефициента под и над е горе долу равен)!
                                Просто Брих не показа поне 3-4 картона първото полувреме, че се наложи да наваксва!
                                Честно казано - не го очаквах, за това не дебнах да отворя на живо!

                                ПП Последните 2 мача, които Брих е водил на Атлетико - миналата година срещу Барса единия мач и тази година срещу Ювентус у дома и двата пъти е вдигнал 8 картона - за това ми се стори добър залог...да го е*а е мишока, че така свири снощи!

                                Коментар

                                Working...
                                X