IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спорт (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
    Не се връзваме, не сме толкоз тъпи.

    Т'ва си беше поръчка от Домус Ага като застраховка да се съсипе чорбата на полусезон, защото Тройчо не можеш да го купиш и щеше да гони титлата до последно. С какво да го купиш Тройчин? С милиони ли? Че той си има няколко вече.

    Виж, че Манджук е ходил в Разград под претекст да питал за заплатите в отбора. По-тъпа простоя не могаха ли да измислят, че някой да им повярва

    - Здрасти, Киро! Аз съм Манджука и още нямам нито една акция на Цеца, ама може ли да дойда да те питам ти по колко кинти плащаш на твоите?
    -------------.
    това си е част от сценария за превземане на абордаж клуба --- типично по комунистически "покупка за без пари" с извиване на ръцете .................. нали не си мислиш, че томов отива при манджуков и му казва: "на, вземи кака цецка щот на мен вече не ми харесва с нея"

    Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
    Вас не ви е атакувал и другите отбори, защото не го застрашавахте, но при нас се постара..
    как да не ни е атакувал нас, бе, момче?

    има да плаща суми за двама наши футболисти които взе есента и отказва да плати дължимото по договорите им .................... и не стига това, ами отива при един наш бивш играч (Павлов който държи 25% от правата за парите Тошко Неделев) и му плаща всичко чрез цесия и притиска за пари клуба...

    по този начин ние свършихме с горивото (парите) и трябваше преди месец да спрем да играем ..................... сега взехме половин милион заем за да завършим сезона

    Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
    Сега ще видиш, че ще легне и на ФК Лесна за купата - това си го лафим в другите форуми от есента още, за да замажат очите на телюгите.
    това не може да е вярно

    говедата вземат ли реванша за купата ще е съвсем честно ................. както е било винаги при тях

    ако говедата паднат от резаците ................. агент тара ще обвини световния империализъм и ще обяви, че има заговор срещу най-честния адвокат на планетата ---- ей, Богу
    fuск the bеаr - give me the bееr

    Коментар


    • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
      лиценза ще ви е наред и това е ясно на всяко хлапе

      сега се играе пак пиеската със спасителя който идва на бял кон за да спаси кака цецка

      при вас всеки нов собственик идва с този номер, а вие феновете още им се връзвате...
      Не се връзваме, не сме толкоз тъпи.

      Т'ва си беше поръчка от Домус Ага като застраховка да се съсипе чорбата на полусезон, защото Тройчо не можеш да го купиш и щеше да гони титлата до последно. С какво да го купиш Тройчин? С милиони ли? Че той си има няколко вече.

      Виж, че Манджук е ходил в Разград под претекст да питал за заплатите в отбора. По-тъпа простоя не могаха ли да измислят, че някой да им повярва

      - Здрасти, Киро! Аз съм Манджука и още нямам нито една акция на Цеца, ама може ли да дойда да те питам ти по колко кинти плащаш на твоите?
      -------------

      Вас не ви е атакувал и другите отбори, защото не го застрашавахте, но при нас се постара.

      Сега ще видиш, че ще легне и на ФК Лесна за купата - това си го лафим в другите форуми от есента още, за да замажат очите на телюгите.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
        Не е приятно да'е ....

        П.П. Може да открием сезона за първо линчувано кумоне. Да видим лиценз наличен ли е първо, щот' се закле Манджук, че бил осигурен.

        Ако не е ... - не ми се мисли - пиши ги пътници с все баща му
        лиценза ще ви е наред и това е ясно на всяко хлапе

        сега се играе пак пиеската със спасителя който идва на бял кон за да спаси кака цецка

        при вас всеки нов собственик идва с този номер, а вие феновете още им се връзвате...
        fuск the bеаr - give me the bееr

        Коментар


        • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
          от джоба на единия комунист (томов) в джоба на другия комунист (манджуков) .................. подритват ви като футболна топка

          те (комунистите) си ви създадоха и ако решат те ще ви закрият ................ това е истината...
          Не е приятно да'е ....

          П.П. Може да открием сезона за първо линчувано кумоне. Да видим лиценз наличен ли е първо, щот' се закле Манджук, че бил осигурен.

          Ако не е ... - не ми се мисли - пиши ги пътници с все баща му

          Коментар


          • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
            Мхм ... с 5 хил. левас капитал на дружеството?

            Но датата на регистрация на ООД-то в средата на януари загатва за някои интересни неща, докато отбор се готвеше.

            После се спират добавките за възстановяване на футбалерите и сега не могат да изденсят едно полу-дреме, щот' окапват. Успоредно с регистрацията на фирмицата се правят панаири с плащанията на отбора в чужбина да се чудят, ще се приберат ли или там ще остават за сервитьори. Уеко се забавят заплатките ... ръга се ултиматум на тренера, с когото този отбор водеше на първо място през почти целият шампионат в А група.

            И сега вече си разправяме вицове кога ще вкараме гол? ( със същия отбор ).

            П.П. Много плоско скалъпено присвояване на клуб по комунистически. Сега, ако се опитат да го фалират се чудя тия селски тарикати колко време ще останат живи след това
            от джоба на единия комунист (томов) в джоба на другия комунист (манджуков) .................. подритват ви като футболна топка

            те (комунистите) си ви създадоха и ако решат те ще ви закрият ................ това е истината...
            fuск the bеаr - give me the bееr

            Коментар


            • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
              честит ви нов мажоритер .................... вече официално...
              Мхм ... с 5 хил. левас капитал на дружеството?

              Но датата на регистрация на ООД-то в средата на януари загатва за някои интересни неща, докато отбор се готвеше.

              После се спират добавките за възстановяване на футбалерите и сега не могат да изденсят едно полу-дреме, щот' окапват. Успоредно с регистрацията на фирмицата се правят панаири с плащанията на отбора в чужбина да се чудят, ще се приберат ли или там ще остават за сервитьори. Уеко се забавят заплатките ... ръга се ултиматум на тренера, с когото този отбор водеше на първо място през почти целият шампионат в А група.

              И сега вече си разправяме вицове кога ще вкараме гол? ( със същия отбор ).

              П.П. Много плоско скалъпено присвояване на клуб по комунистически. Сега, ако се опитат да го фалират се чудя тия селски тарикати колко време ще останат живи след това
              Last edited by marandi; 25.04.2015, 01:45.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                Ще слеем двата тима, за да лепнем малко кинти от Гъзпром, но ще напишем обща декларация, че ги вземеме с отвращение.

                Името ще се казва ФК Лесна ЦСКА.

                Цветовете ще станат като на Барса и Байерн - в червено-синьо.

                Ние ще пукаме бири с празен поглед и ще си лафим: Защо в БГ нищо не вирее, когато се управлява от "българи", а може да вирее само през чужденци
                честит ви нов мажоритер .................... вече официално...
                fuск the bеаr - give me the bееr

                Коментар


                • Първоначално изпратено от roli5 Разгледай мнение
                  Но все пак си мисля,че Мюнхенският наказателен отряд ще отстреля каталунските la puta.Надявам се де.Гуардиола им знае и кътните зъбки и това ще е решаващо!
                  Единственият шанс на Пръца при този жребий е да отидат при Бог Стоичков и да го помолят да изиграе едно полувреме за хетрик.

                  Иначе няма шанс срещу швабската машина. Само Господ може да я спре или някой чорбар кат' Ицу. А, той е и двете

                  Коментар


                  • Анчелоти гласува доверие в последно време на Чикиджито и той го оправдава.Модрич има достойни заместници.Бейл наистина ще липсва,ако не играе!
                    Не съм расист,но не съм и далтонист!

                    Коментар


                    • Ми, ... Барса..
                      Най-куция от трите противника за момента.
                      Според мен.
                      Ама, който иска ушатата, требе се сбори с най-силните...
                      Има време до мачовете. Да видим, кой с какво ща разполага, като играчи. Че ей го ся, пак, Бадщубер - аут за 4 месеца. Ако не излезе още некой джокер и всички останали са здрави, можем да отстраним Барса в два мача. Домакини сме на реванша.
                      Нека по-силния продължи !!!
                      MIA SAN MIA
                      ....
                      Мисля, че Реал ще отстрани Юве. Не им знам картоните, ама иначе, ако могат да оздравят Бензо, Модрич и Бейл, ще са сила.
                      Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                      Коментар


                      • Но все пак си мисля,че Мюнхенският наказателен отряд ще отстреля каталунските la puta.Надявам се де.Гуардиола им знае и кътните зъбки и това ще е решаващо!
                        Не съм расист,но не съм и далтонист!

                        Коментар


                        • "Старата госпожа "ще я боли достаФиналът ще е Байерн-Реал!Напред към 11 титла!
                          Last edited by roli5; 24.04.2015, 14:08.
                          Не съм расист,но не съм и далтонист!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
                            БарЦилоната Ви искали сега - докато сте топли, че на финала, кой знае!
                            Дето се вика - "Каквото повикало - такова се обадило!"

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
                              Мисла, днес пак ще не сложат с Реал.
                              Барца - Юве.
                              ...
                              М ?
                              по-скоро ще сте с барцъ, а реалът са с юве. И очаквам да ви набримчат шушоните, особено ако играете дори и само едно полувреме като мача в порто, защото барса няма да ви позволят полувреме като първото в мюнхен. С реал имате огромни шансове за финал, а юве са много ниска летва ениуей
                              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
                                Мисла, днес пак ще не сложат с Реал.
                                Барца - Юве.
                                ...
                                М ?
                                БарЦилоната Ви искали сега - докато сте топли, че на финала, кой знае!

                                Коментар

                                Working...
                                X