IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спорт (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
    Както казах и преди - да видим, с какво, като играчи ще разполага Байерн на Гергьовден. Тогава може да се разсъждава, дали ще можем да направим нещо срещу Барса.
    Ама как е тръгнало ...
    И в Мюних и в Барса ще ти биете!!!

    Коментар


    • http://www.gol.bg/bayern/2015-04-29/...ona?comments=2
      Пу да му се невиди...
      Нямам представа, защо на Швайни му се размина (някое "твърдо" влизане за спорна топка)...
      Момчетата на Клоп, заслужават по билет и бира на Камп Ноу на шести ...

      Дееееееа и месарите дееееа ...
      Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
        Браос. Респект, ако е така.
        ОстанАл съм с вЧепатление, че си фен на Арсенал...(не че това пречи да си фен и на Борусия.. И на Интер, Бока Хуниорс, Светкавица, Терек, Арка Гдиня и Терминатор Долно Уйно)
        фен съм на БОТЕВ от както се помня

        фен съм на БАРСА от 1981 година и следя резултатите им всяка седмица до сега

        фен съм на МИЛАН от около 1987 година и следя резултатите им всяка седмица до сега

        фен на съм на АРСЕНАЛ от около 1988 насам и следя резултатите им всяка седмица до сега ...................... ако тогава бях наблюдавал играта им никога нямаше да им стана фен, но добре, че в онези години цялата информация която идваше в България беше от в-к "Старт" и от вестничето "спорт-тото"

        фен съм на ДОРТМУНД от 1993 година и следя резултатите им всяка седмица до сега
        fuск the bеаr - give me the bееr

        Коментар


        • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
          трябва да погледна от коя година ми е шала на Дортмунд ...................... сигурно е на поне 20 години вече...
          Браос. Респект, ако е така.
          ОстанАл съм с вЧепатление, че си фен на Арсенал...(не че това пречи да си фен и на Борусия.. И на Интер, Бока Хуниорс, Светкавица, Терек, Арка Гдиня и Терминатор Долно Уйно)
          Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
          вълците още не са се класирали на финала
          щЕ ... Не мисля, че ще имат дерт
          Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
            Ти и на Борусия ли си привърженик вече ?
            трябва да погледна от коя година ми е шала на Дортмунд ...................... сигурно е на поне 20 години вече...

            Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
            Мога само да им пожелая успех срещу вълците на финала.
            вълците още не са се класирали на финала
            fuск the bеаr - give me the bееr

            Коментар


            • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
              ЖЪЛТОТО ТИМЧЕ снощи опъна бахрейнския колос
              Ти и на Борусия ли си привърженик вече ?
              Така е - Борусия взе мача.
              Няма на разсъждавам, КАК се получи това.
              Мога само да им пожелая успех срещу вълците на финала.
              Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
                Ти батковците, не ги мисли...
                Сподели, ЖАЛКОТО ТИМЧЕ, чийто привъженик си, къде играе и за какво се "бори" в момента.
                ЖЪЛТОТО ТИМЧЕ снощи опъна бахрейнския колос
                fuск the bеаr - give me the bееr

                Коментар


                • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
                  ...само повторете играта си между 75 и 90та минута в сблъсъците с Барса и ще им дадете възможност да си върнат за онези 0-3 0-4!
                  Както казах и преди - да видим, с какво, като играчи ще разполага Байерн на Гергьовден. Тогава може да се разсъждава, дали ще можем да направим нещо срещу Барса.
                  Ама как е тръгнало ...
                  Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
                    кви дузпи, бе, момче???

                    след мача другата седмица бахрейнци няма да излезнат на реванша в мюмюн...
                    Ти батковците, не ги мисли...
                    Сподели, ЖАЛКОТО ТИМЧЕ, чийто привъженик си, къде играе и за какво се "бори" в момента.
                    Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
                      Една идея за феновете на Левски/ЦСКА/Локо на Коко/БотевЪ и т.н.

                      http://www.gol.bg/interesno/2015-04-...parma-galeriya

                      ПП Спартак не попада в групата, защото вече фалира!
                      Те пък с едни 20млн ойро и тръгнали да фалират
                      Да вземат пример от Левски и ЦСКА как се правят нещата...
                      И тях ли трябва да учим
                      Only God Can Judge me...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от vale1 Разгледай мнение
                        Да вземат малко дузпи да потренират , че и Барса идва
                        кви дузпи, бе, момче???

                        след мача другата седмица бахрейнци няма да излезнат на реванша в мюмюн...
                        fuск the bеаr - give me the bееr

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
                          То, как е тръгнАло, с Барса нема да има кой да играе...
                          В комбинация с най-добрия треньор ...
                          ...само повторете играта си между 75 и 90та минута в сблъсъците с Барса и ще им дадете възможност да си върнат за онези 0-3 0-4!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от vale1 Разгледай мнение
                            Да вземат малко дузпи да потренират , че и Барса идва
                            То, как е тръгнАло, с Барса нема да има кой да играе...
                            В комбинация с най-добрия треньор ...
                            Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
                              Еййй, вчера Борусия ПАК ни смляха ДЕЕЕБА !!!
                              Робен - контузен.
                              Тиаго - контузен.
                              Лева - контузен.
                              Напрао съм бесен.
                              Да им е честита купата, и да ходат на майната си...
                              Да вземат малко дузпи да потренират , че и Барса идва

                              Коментар


                              • Една идея за феновете на Левски/ЦСКА/Локо на Коко/БотевЪ и т.н.

                                http://www.gol.bg/interesno/2015-04-...parma-galeriya

                                ПП Спартак не попада в групата, защото вече фалира!

                                Коментар

                                Working...
                                X