IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спорт (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
    хайде да направим един бърз преглед на 2-та състава преди 2 години и сега - основните разлики са, че сега ги липсва Рибери и Робен, което си е проблем на Байерн, но имат Гьотце, Алкантара и Левандовски, които определено, поне на книга когато ги взеха, са им равностойни. Защо не се развиха като качество - отделен въпрос. В Браса ги няма Санчез, Фабрегас и Шави е пенсия, но имат Неймар и Суарез. Ами какво да ти кажа - въпрос и на тренер, а Пепиту определно е бездарник, тип Манчини, на който, ако му дадеш перфектните играчи - може, ако трябва той да изгражда и да купува - не става. Дано го пратят в Ливера или някой от Манчестърите - ще е перфекция

    Колкото до Меси - да, гениален е, теза, която зашитавам от поне 6-7 години. Ами такъв, останалите в Барса са пълнеж и винаги са били. Просто е - когато играе Меси, има Барса, не играе ли Меси, пълна скръб. Затова и постижението на Моу да стане шампион, коагто Меси беше в стихията си, е наистина голямо (това е за почиталите на Менгер - Ментето Венгер). Сега Меската е в зенита си, но още я пипа топката, затова и Браса играе добре на моменти, но не е онова страшилище от преди няколко сезона.

    П.С. Стискам палци на Юве, балерините са ми много противни.
    Мисля че на мен ми отговаряш...
    За преди две години имам си мое мнение - първо играчите на Барса бяха станали световни шампиони с Испанския нац.отбор и европейски шампиони в Полша ако не се лъжа. Това презадоволяване им дойде премного и когато човек си мисли че няма вече препятствия се появява Байерн на Юп. И ги разпердушинва. След две години обаче Байерн не е същия- този на Юп.
    Не крия че тези два отбора са ми най- симпатични заради политиките си - Барса със школата си, Байерн със суровата и германска дисциплина. Помна преди 15-на години едно изказване на Ули Хьонес как ще се развива Байерн - и успя. Барса и Байерн са най- добрите машини - футболни и парични. Реал Мадрид е за мен само парична машина - няма сърце.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
      хайде да направим един бърз преглед на 2-та състава преди 2 години и сега - основните разлики са, че сега ги липсва Рибери и Робен, което си е проблем на Байерн, но имат Гьотце, Алкантара и Левандовски, които определено, поне на книга когато ги взеха, са им равностойни. Защо не се развиха като качество - отделен въпрос. В Браса ги няма Санчез, Фабрегас и Шави е пенсия, но имат Неймар и Суарез. Ами какво да ти кажа - въпрос и на тренер, а Пепиту определно е бездарник, тип Манчини, на който, ако му дадеш перфектните играчи - може, ако трябва той да изгражда и да купува - не става. Дано го пратят в Ливера или някой от Манчестърите - ще е перфекция

      Колкото до Меси - да, гениален е, теза, която зашитавам от поне 6-7 години. Ами такъв, останалите в Барса са пълнеж и винаги са били. Просто е - когато играе Меси, има Барса, не играе ли Меси, пълна скръб. Затова и постижението на Моу да стане шампион, коагто Меси беше в стихията си, е наистина голямо (това е за почиталите на Менгер - Ментето Венгер). Сега Меската е в зенита си, но още я пипа топката, затова и Браса играе добре на моменти, но не е онова страшилище от преди няколко сезона.

      П.С. Стискам палци на Юве, балерините са ми много противни.
      Бу ха ха, изсмял се графа на развален френски

      Ами просто е бре пич, на Меси му се играе футбол и до колкото му позволяват го прави, за разлика от играчите на Челси, на които не че не им се играе или че не го умеят, ама пуста му и тактика... За справка последният ви мач, с който и станахте шампиони, ама как!? Ами с откровена симулация на най-добрият ви футболист, единственият в Европа който би могъл да се мери с Геният от Ноу Камп! А кому беше нужна!?? Убивате футбола и това е! Не съм поздравил нито един от двамата ми най-добри приятели и "болни" фенове на Челсито с титлата, само защото и те самите откровено са изказвали мнението си "че не този футбол искат да виждат от любимците си!" Както и да е, дано тази година Барса спечели ШЛ, не че съм им голям фен, но поне са посланици и пример на младите за това що е то футбол, и как аджеба се играе тая игра...

      Коментар


      • хайде да направим един бърз преглед на 2-та състава преди 2 години и сега - основните разлики са, че сега ги липсва Рибери и Робен, което си е проблем на Байерн, но имат Гьотце, Алкантара и Левандовски, които определено, поне на книга когато ги взеха, са им равностойни. Защо не се развиха като качество - отделен въпрос. В Браса ги няма Санчез, Фабрегас и Шави е пенсия, но имат Неймар и Суарез. Ами какво да ти кажа - въпрос и на тренер, а Пепиту определно е бездарник, тип Манчини, на който, ако му дадеш перфектните играчи - може, ако трябва той да изгражда и да купува - не става. Дано го пратят в Ливера или някой от Манчестърите - ще е перфекция

        Колкото до Меси - да, гениален е, теза, която зашитавам от поне 6-7 години. Ами такъв, останалите в Барса са пълнеж и винаги са били. Просто е - когато играе Меси, има Барса, не играе ли Меси, пълна скръб. Затова и постижението на Моу да стане шампион, коагто Меси беше в стихията си, е наистина голямо (това е за почиталите на Менгер - Ментето Венгер). Сега Меската е в зенита си, но още я пипа топката, затова и Браса играе добре на моменти, но не е онова страшилище от преди няколко сезона.

        П.С. Стискам палци на Юве, балерините са ми много противни.
        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
          доста тъп мач, решен, както обикновено, от гения на Меси. 80 минути тотално скука, дори мачовете на Левски са по-интересни, след това 10 минути и 3 гола.
          Иначе съм доволен, захлебих стабилно покрай меско и няколко пъти играх тъчове, така че няма от какво да се оплача

          П.С. Трагичен Байерн, дори и не пожелаха да атакуват. Или пък не можеха Жалко, един от симпатичните ми отбори принципно.
          Хлебвай и толкоз. Три голас, колкото казах, че има второ полудреме.

          Много зле бахрейн наистина - дават им фал и сефте виждам алонсо да тръгва да бие под стената.

          После за трети гол - три мушморака от белите си я подават, за да не стрелят и ония им дръннаха контра с три паса за 10 сек.
          -------------

          П.П. Добро е Меси, сам си изработи головете като първи е техника на удар - рязко се бие топка, колкото да мине гол линия, а при втори направо счупи кръста на защитника и го просна да лежи.

          Другото беше скука. Даже чорбата може да отбележи гол на тия, което е странно към настоящия момент
          Last edited by marandi; 07.05.2015, 00:04.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
            доста тъп мач, решен, както обикновено, от гения на Меси. 80 минути тотално скука, дори мачовете на Левски са по-интересни, след това 10 минути и 3 гола.
            Иначе съм доволен, захлебих стабилно покрай меско и няколко пъти играх тъчове, така че няма от какво да се оплача

            П.С. Трагичен Байерн, дори и не пожелаха да атакуват. Или пък не можеха Жалко, един от симпатичните ми отбори принципно.
            Еееее, ай стига бре Груйчи с това оправдание че генийчето а Месията е издърпало Барсата.... Меси без Барса е нищо....
            Та за мача....беше с много багаж....всички помнят Байерн на Юп как сгази Барса в Барселона преди 2-3 години - т'ва е голям багаж. Обаче се оказва, че това не е Байерна на Юп, както това не е "извънземната" Барса на Пеп когато сразиха МЮ.
            Това са съвсем други отбори, но очакванията на зрителите са за това какво е било.
            Така че за мен нищо неочаквано, дори така и очаквах да се развие мача. Няма Рибери, няма Робен.... Няма нищо общо с онзи Байерн преди 2 години...
            Така че за мен не беше тъп мач... на фона на багажа беше доста интересно как ще играят и реагират играчи и треньори, Не бих казал, че мач на Левски е по-интересен...и на ЦСКА също...
            Last edited by luboil; 06.05.2015, 23:59.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
              5 метра най-дългият пас!!!Егати мача!!!
              доста тъп мач, решен, както обикновено, от гения на Меси. 80 минути тотално скука, дори мачовете на Левски са по-интересни, след това 10 минути и 3 гола.
              Иначе съм доволен, захлебих стабилно покрай меско и няколко пъти играх тъчове, така че няма от какво да се оплача

              П.С. Трагичен Байерн, дори и не пожелаха да атакуват. Или пък не можеха Жалко, един от симпатичните ми отбори принципно.
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Първоначално изпратено от kev Разгледай мнение
                Май и те не са!

                И все пак: Vamos Barca!!!

                5 метра най-дългият пас!!!Егати мача!!!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от kev Разгледай мнение
                  Май и те не са!

                  И все пак: Vamos Barca!!!

                  На обръщалка изглежда, ама не успях да гледам мач досега, че само глупости и телефони, па по другото върви на Тренто.

                  2:1 Барса с обръщалка, докат' прегледах коментарното студио и положенията. Млатят се, но са много напрегнати и изпускат.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от kev Разгледай мнение
                    Ноу Камп ли бре не са готови за гол !?? Само глей довечера ко става
                    Само бог Христос ги ниже.

                    П.П. Тия малко напрегнати досега и много изпускат, но сега ще има 3 голас второто полудреме.

                    Нормално, одървени са - не всеки може да е Бог кат' Кюрда

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от kev Разгледай мнение
                      Ноу Камп ли бре не са готови за гол !?? Само глей довечера ко става
                      Май и те не са!

                      И все пак: Vamos Barca!!!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Djoro Разгледай мнение
                        Това беше страхотно! Евалата marandi! Накара ме да да се посмея на глас. Благодаря ти! Viva CSKA!!!
                        Аа .. мислиш, че на мен ми е кеф да разсмивам, когато сърцето ми се облива с кръв ли?

                        Дано нещата се оправят при нас и при телюгите.

                        П.П. Тях не ги базикам, щот' не вдяват от хумор.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                          Днес има годишнина на Цеца Чорбарска и няколко отбора ще изиграят демонстрационни мачове в тяхна чест.

                          Юве Мадрит и Пръца Бахрейн.
                          :
                          Това беше страхотно! Евалата marandi! Накара ме да да се посмея на глас. Благодаря ти! Viva CSKA!!!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                            Ноу ... още не са готови за гол.

                            В петък, може би. Супен е много мек балеринас... а има още 4 мача.
                            Ноу Камп ли бре не са готови за гол !?? Само глей довечера ко става

                            Коментар


                            • Ноу ... още не са готови за гол.

                              В петък, може би. Супен е много мек балеринас... а има още 4 мача.

                              Коментар


                              • И днес на Армията е спокойно.

                                Млади момчета не спират да набиват крак от сутрин до вечер под зоркия поглед на Супен.

                                - Ще вкарате ли гол? - благо пита той
                                - Не можем.
                                - Добре. Още три часа маршировка тогава.

                                На третия ден всички ревнаха:

                                - Стига. Ще вкараме.

                                Коментар

                                Working...
                                X