IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спорт (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
    аз много добре знам къде и какво пише, но проблема ти е, че не знаеш какво питаш и всичко ти е объркано в главата

    затова ти давам да четеш нещата в оригинал, а после може да си блъскаш главата колкото искаш...
    Ами, той Кандид се опита да ти каже, че първо се започва с Търговския закон и още от него сте в канала. Нема ти казвам още колко закона газите с тая фитка, щот' вие всичко знаете.

    Тук сме да си къркаме и да се кефим, а не да водим консултации. Оправете си нещата, а не да ни пробутвате гаражните си напъни на шише ракия и аз да чета с отвращение как може да има такава неграмотност.

    За лицензионните режими да не отваряме дума, че и там сте в кофата.

    Наемете си няколко специалиста и ще ви оформят нещата грамотно. Ама, сещам се какво ще кажеш: "О, то от регистрацията и веднага почват данъците и осигуровките."

    Ами, почват Зайо-Байо. Почват да'е ...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
      Ами, то ти го пише още в началото:
      ------
      аз много добре знам къде и какво пише, но проблема ти е, че не знаеш какво питаш и всичко ти е объркано в главата

      затова ти давам да четеш нещата в оригинал, а после може да си блъскаш главата колкото искаш...
      fuск the bеаr - give me the bееr

      Коментар


      • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
        обърни внимание какво ти пиша по-долу:

        --- сдружението на привържениците притежава емблемата и историята на клуба

        --- общината притежава базата в коматево и стадиона на клуба ..................... тези активи никой няма право да залага пред банки-манки, търговски дружества или частни лица .................. тези активи са дадени на клуба за 30 години и клуба всяка година плаща наем на общината
        Убау, де не даваш да ти направят забележка да'е ...

        Т'ва кой го е писал? Баба ми ли? Тогава ти направих забележка, че пишеш глупости. Браво сети се, че било такса.

        Напредваш

        Коментар


        • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
          Със здраве!

          Радвам се, че научи, че ПФК Ботев не плаща наем на Община Пловдив, а го е взел на концесия.

          Щот' те гледам, че отначало хич не ги различаваше думичките коя каква, че се принудих да ти правя забележка.

          П.П. Научи се да правиш разлика между ръководство, методология и закон. Кое е яйцето и кое кокошката.
          по-долу днес в 17:44 часа съм написал кратко и ясно:

          Днес, 17:44 --- Колежа в Пловдив е даден на концесия на БОТЕВ като по договор трябва да се инвестират 25 мнл.лв и 30 години да се плаща концесионна такса

          ако някъде другаде съм написал наем вместо такса .................. смисъла е един и същи без значение как ще се нарече

          ясно?
          fuск the bеаr - give me the bееr

          Коментар


          • Първоначално изпратено от polki
            той груеца ти още пита къде се намира съдебната палата в софия .................. ако знаеш - вземи го заведи да я види

            Що си мислех, че юрист по образование да'е ... ? Добре, де - аз не съм - вижте юрист да ви погледне нещата.

            Ма, не мо'е си с нестопанска цел па да дъниш профи договори с футбалери и да ги предоставяш на частна страна/клуб.

            Газите една камара закони. Някой да ви погледне нещата.

            П.П. Т'ва ми мяза с ентусиазма си на Хъшовете дето къркат на Дунава и кат' се пият и вече начертали план как да гътнат Османската империя. И така до следващата сбирка.
            Last edited by marandi; 13.05.2015, 21:38.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
              Ръководство за изготвяне на финансов модел на ПЧП
              „Ръководство за анализ на инвестиционни проекти по разходи и ползи”, издадено от Европейската комисия, Генерална дирекция „Регионална политика“, юли 2008 г.
              Закон за концесиите
              Правилник за прилагане на Закона за концесиите

              и като се почувстваш готов да водиш дебат .................. бъди "добре дошъл"

              със здраве...
              Със здраве!

              Радвам се, че научи, че ПФК Ботев не плаща наем на Община Пловдив, а го е взел на концесия.

              Щот' те гледам, че отначало хич не ги различаваше думичките коя каква, че се принудих да ти правя забележка.

              П.П. Научи се да правиш разлика между ръководство, методология и закон. Кое е яйцето и кое кокошката.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
                ето ти устава ................... сядай, чети и после с въпросите

                http://bultras.com/novini-za-botev/d...-botev-plovdiv
                Ами, то ти го пише още в началото:
                ------
                I. СТАТУТ И ЦЕЛИ НА КЛУБА

                Чл.1(1)(изм.на ОС - 24.04.2010г.) Сдружение Професионален Футболен Клуб „БОТЕВ”, наричано по-нататък закратко “Сдружението” или ФК “БОТЕВ” е юридическо лице с нестопанска цел за осъществяване на дейност в частна полза по смисъла на Закона за юридическите лица с нестопанска цел /ЗЮЛНЦ/.
                -----
                И после като ви чета глупостите и спрях от типа:
                -----
                Сдружението ще извършва следната дейност, изразяваща се в:

                1.Създаване, ръководство и управление на професионален футболен отбор, организиране и провеждане на учебно-тренировъчна и състезателна дейност, участие на представителните отбори на клуба в съответните първенства в системата на Български Футболен Съюз /БФС/, във вътрешните турнири, както и в турнирите администрирани от УЕФА и ФИФА и всякакви други организирани футболни срещи, състезания и прояви.

                2.Сключване на трудови договори с професионални футболисти и ползване на футболисти с аматьорски статут, чийто брой не може да бъде по-малък от изискванията на Закона, и от изисквания .....
                -----------------------------

                П.П. Виж, хванете си някой читави юристи, че с тия глупости ще ви осъдят до един. Е, питай Груеца дали има от какво да се притеснявате, ако не ми вярваш на мен.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                  т'ва "сдружение" с/без право на икон. дейности ли е, дет' държало емблемата в сейф с тетрадка, изписана хистори на нея
                  ето ти устава ................... сядай, чети и после с въпросите

                  http://bultras.com/novini-za-botev/d...-botev-plovdiv
                  fuск the bеаr - give me the bееr

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                    Бе, аз почти съм сигурен, че и Мустак ви е минал през ПЧП за Коматево, ама ся ко да си говорим приказки под шипковия храст.
                    виждам, че се мъчиш да употребяваш думички които си чувал по телевизията, но не ти е ясно какво означават

                    затова ти давам време да се подготвиш, колега, и после пак заповядай...

                    давам ти този линк ---- http://www.minfin.bg/bg/page/523

                    най-отдолу си изтегли посочените нормативни документи:

                    Правилник за прилагане на Закона за публично-частното партньорство
                    Наредба за условията и реда за планиране и критериите за включване на проекти за публично-частно партньорство в оперативния план и в програмата за реализация на общинския план за развитие
                    Закон за публично-частното партньорство
                    Методически указания за публично-частно партньорство - първо издание
                    Методически указания за публично-частно партньорство - второ издание, 2009 г.
                    Ръководство за изготвяне на финансов модел на ПЧП
                    „Ръководство за анализ на инвестиционни проекти по разходи и ползи”, издадено от Европейската комисия, Генерална дирекция „Регионална политика“, юли 2008 г.
                    Закон за концесиите
                    Правилник за прилагане на Закона за концесиите

                    и като се почувстваш готов да водиш дебат .................. бъди "добре дошъл"

                    със здраве...
                    fuск the bеаr - give me the bееr

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                      На мен още 2-ри сет ми ги скъса като повежда 2 пъти с пробив и не мо'е го удържи.

                      Ама, здраве да е. Стана медийна двиздъ и той кат' Курникова навремето да прай рекламки на парфюм и гел за бръснене. Нищо общо с тенис вече.

                      Озапти го т'ва Полки малко. Питай го и ти т'ва "сдружение" с/без право на икон. дейности ли е, дет' държало емблемата в сейф с тетрадка, изписана хистори на нея
                      polki-ча няма спирачки - готин е, има хубави идеи, но като забие на теми БотевЪ и Арсето и става страшно - черното е бяло и толкова
                      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                        и на мен ми скъса нервите - няма как при собствен сервис да водиш с 40:0 и да загубиш сета с 5 поредни точки на съперника си на твой сервис Преставам да го гледам, явно и той не може да се гледа Жалко
                        На мен още 2-ри сет ми ги скъса като повежда 2 пъти с пробив и не мо'е го удържи.

                        Ама, здраве да е. Стана медийна двиздъ и той кат' Курникова навремето да прай рекламки на парфюм и гел за бръснене. Нищо общо с тенис вече.

                        Озапти го т'ва Полки малко. Питай го и ти т'ва "сдружение" с/без право на икон. дейности ли е, дет' държало емблемата в сейф с тетрадка, изписана хистори на нея

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
                          целия стадион е ограден с ограда, но като ти е трудно да мислиш, защо не вземеш първо да разгледаш цялата тема която съм ти дал --- от тук започва:

                          http://www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=1501014

                          а после можеш да започнеш да даваш акъл

                          забелязъл съм, че всеки е готов да даде това което го няма в наличност

                          я, направо ела на стадиона за да кажеш какво трябва да се направи...
                          Ами, не се проектират така стадиони отдавна.

                          Т'ва да не е Сталин преди 70 години да налива бетон и желязо кат' хамав.

                          П.П. Сега се проектира с фермени конструкции, да може да им променяш визия, капацитет според нуждите на мероприятия Х и т.н.

                          Ама, батко ти Маранди ко ли разбира от проектиране да'е ...

                          Убау .. лейте там бетон и после т'ва няма махане 1 година, щот' ви бил умник архитекта.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
                            и кой ти е казал, че всички стадиони са общински?!?!??!?!
                            ---------------------

                            вие при кака ти цецка чакайте да ви направят кочинката и после я вземете на концесия, ако искате ................. ние акъл не щем....
                            ---------------------------

                            рИвете вие при цецка общата, а ние си работим и толкова...
                            Бе, аз почти съм сигурен, че и Мустак ви е минал през ПЧП за Коматево, ама ся ко да си говорим приказки под шипковия храст.

                            Само вие си мислите, че дал 50 млн. левас в клуба. Ако е дал 5 - пак добре. Ма, глей ко остава за вас после

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                              Наш Гъргор спирам да го гледам при 5:0 в третия, че ми скъса нервите.

                              Тъкмо щях да го обявя за най-добрия футбалер на ФК 'аскуу, ама греда. Остава секънд след Мърльо прафилния футбал.
                              и на мен ми скъса нервите - няма как при собствен сервис да водиш с 40:0 и да загубиш сета с 5 поредни точки на съперника си на твой сервис Преставам да го гледам, явно и той не може да се гледа Жалко
                              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                                Хайде сега ми отговори колко грешки има в това изречение
                                Аа .. не - аз се отказах.

                                Той мята тук разни заучени лафчета от някоя тяхна сбирка и мисли, че всички ядат доматите с колците.

                                П.П. Виде ли го Гъргор? В потрес от третия сет

                                Коментар

                                Working...
                                X