IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спорт (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
    Ами гредЪ, какво да правиш ...
    +1
    Да видим дали ще излязат другите:
    Джокович - под 28,5 гейма
    Надал - под 31,5 гейма

    Общо К - 3,60 че да си върна загубите от днес
    Last edited by mussi; 01.06.2015, 16:04.
    Only God Can Judge me...

    Коментар


    • Сега поне ще имат време да се потаковат малкичко с Гришко...докато хората се потят по кортовете...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
        Няма 3 сета за Маша. Нема!

        Няма А група за Цеца Панчеравска. Нема!

        Живот!
        Ами гредЪ, какво да правиш пробвам с црънкича срещу педерер и ако не стане, пускам хамбургерите довечера
        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
          Маша съм я играл 3 сета, без значение за кой
          Няма 3 сета за Маша. Нема!

          Няма А група за Цеца Панчеравска. Нема!

          Живот!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
            aз имам обратния залог - мисля, че цигането ще удари мъжът на кравата милка, пък да видим. Червеното не му е много стихия на швейцът, а цигането е пред родна публика, та не се знае Маша съм я играл 3 сета, без значение за кой
            Няма да му издържат нервичките на въглена, а този мач ще е на психика - там шоколададжията има огромно предимство... да видим в 13,30 май ще го подновят мача
            Only God Can Judge me...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от kev Разгледай мнение
              И тогаз ако не го спечелим, не знам кога ши е

              Иначе ми се струва че белгийчето има голям шанс да го вземем - френскоговорящ е, със засилен загар на кожата - малко кът сме напоследък на такива, а знаем влеченията на мосюто още от време оно Като добавим и че е здрав и бърз централен нападател, с опит в ПЛ... А да видим

              П.П. Яд ме е че не се усетих а и нямах нужното време да отиграя последния кръг в Серия А - всичкото оувъри, а да не говорим и двата мача по 4:3 !!! Но каквото било било, насочваме се към финала в ШЛ и Скандинавия
              Хамериканците също не са зле за "играене"! Аз хванах едно залогче на корнери...от време доста резултатни мачове стават там, а пък и изненадите са рядкост!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mussi Разгледай мнение
                Бях им бесен за първия мач - където меко казано ни разпиляха
                Вчера не съм гледал мача, но пак сме били зле - дано поне се обиграят за финалната серия...
                Иначе пуснах едни "бързи" залози за Федерер при 1:1 и К1,4 вързано с победа на Маша при К1,36 (все някой трябва да храни семейството,а нашия... )
                aз имам обратния залог - мисля, че цигането ще удари мъжът на кравата милка, пък да видим. Червеното не му е много стихия на швейцът, а цигането е пред родна публика, та не се знае Маша съм я играл 3 сета, без значение за кой
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение

                  ...

                  остава само шипЪ да го прекръстят на емирейтс

                  И тогаз ако не го спечелим, не знам кога ши е

                  Иначе ми се струва че белгийчето има голям шанс да го вземем - френскоговорящ е, със засилен загар на кожата - малко кът сме напоследък на такива, а знаем влеченията на мосюто още от време оно Като добавим и че е здрав и бърз централен нападател, с опит в ПЛ... А да видим

                  П.П. Яд ме е че не се усетих а и нямах нужното време да отиграя последния кръг в Серия А - всичкото оувъри, а да не говорим и двата мача по 4:3 !!! Но каквото било било, насочваме се към финала в ШЛ и Скандинавия

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
                    мен тия френски свирачи ПСЖ-то ми избиха зъбите с тая калпава победа 1-0...и сега по-леко я карам! Дано цената на петрола да падне до 20$ и собствениците им да фалират...дейш!
                    Тях ги хванах на знак в колонка за 100 камъка, но там Сервет (дето просто не трябваше да паднат) ме издъниха, а имаха реален шанс за прИмоция - дето се вика: дебелите коефициенти в колонката излизат,а тънките ме дънят
                    Затова вече,в колонките всички мачове ще бъдат с К над 2.00, че да знам защо не излизат
                    Only God Can Judge me...

                    Коментар


                    • мен тия френски свирачи ПСЖ-то ми избиха зъбите с тая калпава победа 1-0...и сега по-леко я карам! Дано цената на петрола да падне до 20$ и собствениците им да фалират...дейш!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                        aз съм доволен - хванах ги с победа в третия гейм, после им играх загуба в петия, за да не съм на кутсуз, така че всичко е супер. Иначе Канада не са чак толкова слаби, просто и нашите са без Цецо, та се налага пенсията Владо да играе Отделно Пламен не става за тренер, трябваше да си оставят италианчето, но това е друга тема - по-добре да играят тези момчета (особено едно Агонцев - не бях го чувал, но влезе със страшна жар в играта и реално обърна мача), особено родоотстъпници като Матю интересчийски
                        Бях им бесен за първия мач - където меко казано ни разпиляха
                        Вчера не съм гледал мача, но пак сме били зле - дано поне се обиграят за финалната серия...
                        Иначе пуснах едни "бързи" залози за Федерер при 1:1 и К1,4 вързано с победа на Маша при К1,36 (все някой трябва да храни семейството,а нашия... )
                        Only God Can Judge me...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
                          Бре - сега видях, че сме обърнали канадците на волейбол!
                          Снощи като стана 0-2 и спрях телевизора!
                          Какво нещо е спорта, обаче: 2012 г. спориш за медалите на Олимпиадата с Бразилия, Русия и Полша ....2014 г. те бие всеки, който е пипал топка, та чак изпадаш във втора дивизия! 2015 г. падаш у дома от Канада и после биеш едва-едва...верно, че ние сме "класирани", но все пак това си е жива излагация!
                          aз съм доволен - хванах ги с победа в третия гейм, после им играх загуба в петия, за да не съм на кутсуз, така че всичко е супер. Иначе Канада не са чак толкова слаби, просто и нашите са без Цецо, та се налага пенсията Владо да играе Отделно Пламен не става за тренер, трябваше да си оставят италианчето, но това е друга тема - по-добре да играят тези момчета (особено едно Агонцев - не бях го чувал, но влезе със страшна жар в играта и реално обърна мача), особено родоотстъпници като Матю интересчийски
                          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                            казва се Где, но няма значение - съдията бе пед@л, морето играха мъжки, моите говеда играха като мишки, особено в защита, домофона е ромски гей, а публиката млъкна след гола на морето. С две думи - по-малко налелият гипса отбор победи. Честито, дано не отпаднат още в първия си мач в европа.
                            +1
                            Лелейй ...
                            Първо - ЧЕСТИТА им купа на Черно Море...
                            Абе, тоя Домо, направо ме разби това момче. Аз мислех, че Валерката(другия - головия хиШник е НАЙ-ЯЛОВИЯ "нападател" на света, ама Домо го задмина, кат спрял.. БАСИ некадърника... То бива да не ти се играе, ама ТАКОВА нещо ... )
                            ЦЕЛИЯ отбор (може би, ЕВЕНТУАЛНО Абди се бори до край човека, ама пък той ТОЛКОВА си може..) на Левски игра БЕЗОБРАЗНО...
                            Заслужено загубихме...
                            Съдията ПЕДЕРАС. Слаб.
                            Ощети и двата отбора... (това констатация, НЕ оправдение...)
                            Незнам що, ама мисля, че ТРЯБВА да се мине през всичко това, за да се изправим на крака...
                            Батков, Гонзо, Тонев - ВЪНКА !!!
                            КОЛКО време требе да мине, да си види, че НЕ СТАВАТ ???
                            ...
                            Уф.
                            Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                            Коментар


                            • Бре - сега видях, че сме обърнали канадците на волейбол!
                              Снощи като стана 0-2 и спрях телевизора!
                              Какво нещо е спорта, обаче: 2012 г. спориш за медалите на Олимпиадата с Бразилия, Русия и Полша ....2014 г. те бие всеки, който е пипал топка, та чак изпадаш във втора дивизия! 2015 г. падаш у дома от Канада и после биеш едва-едва...верно, че ние сме "класирани", но все пак това си е жива излагация!

                              Коментар


                              • Двубоят между Арсенал и Астън Вила ще е последният в историята на ФА Къп, в сегашния вариант на надпреварата. От следващото си издание турнирът ще носи друго име, информират на Острова.

                                Английската централа подписа договор за спонсорство с дубайската авиокомпания „Емиратс". Договорът е за срок от три години и започва да тече от следващия сезон.

                                Така името на най-стария футболен турнир в света ще носи името Емиратс Къп (или Емиратс ФА Къп), като „Емиратс" става първият спонсор на състезанието в цялата му 144-годишна история.

                                В Англия „Емиратс" е спонсор още на Арсенал, чийто стадион носи същото име...

                                ==========================

                                Корави отбори ще спорят с Арсенал за Емирейтс къп

                                Станаха ясни отборите, които ще участват в тазгодишното издание на ежегодния турнир Емирейтс къп. Компания на домакина на турнира Арсенал ще правят тимовете на Волфсбург, Виляреал и Олимпик Лион.

                                Волфсбург и Лион са сигурни участници в групите на Шампионската лига, завършвайки на второ място в шампионатите си. И двата отбора нашумяха този сезон покрай силното си представяне.

                                И докато в Германия се очакваше силно представяне на „вълците”, с оглед на извършените трансфери миналото лято, то в Лион нещата придобиха малко по-изненадващ облик.

                                Преди началото на сезона в Лига 1, „хлапетата” не бяха включвани в сметките за челната тройка, но изграденият главно от юноши тим на Реми Гард успя да задмине богаташите от Монако, както и Олимпик Марсилия.

                                Третият участник в Емирейтс къп тази година е Виляреал. „Жълтата подводница” заема шестата позиция в Примера дивисион и ще играе в Лига Европа наесен.

                                ================

                                остава само шипЪ да го прекръстят на емирейтс

                                Коментар

                                Working...
                                X