IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спорт (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
    уф, много тъпо - някаква тъпа купа по снукър ме разби напоследък - световния шампион пада като първолак от някакви пъпчиви азиатци, други азиатци пък падат някакви пълни дърводелци и т.н. Като капак Бъбринката реши да падне, за да върне на букитата за роланД-а, та ми замина печалбата от хванатите загуба на Мангал вчера и некви волейболи из Баку. Не се научих и това си е, добре, че все още съм на печалба за седмицата
    Наистина не се научи!!!Как ще играеш на трева за Вървинка!!!И то срещу Андерсон!!!И то след Ролан Гарос!!!

    Коментар


    • Marandiiii,Marandi,за коя ще плачеш сега за петата или за 32та?
      За българина идеалното място за живот е държава с железни закони спазвани от всички но не и от него

      Коментар


      • уф, много тъпо - някаква тъпа купа по снукър ме разби напоследък - световния шампион пада като първолак от някакви пъпчиви азиатци, други азиатци пък падат някакви пълни дърводелци и т.н. Като капак Бъбринката реши да падне, за да върне на букитата за роланД-а, та ми замина печалбата от хванатите загуба на Мангал вчера и некви волейболи из Баку. Не се научих и това си е, добре, че все още съм на печалба за седмицата
        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

        Коментар


        • Смях! Реал изпрати писмо до Барса с наложен платеж

          Прочети още на: http://www.gol.bg/barcelona/2015-06-...lozhen-platezh

          Коментар


          • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
            Запей за 32-та, де. Стига си се стискал
            Да ти е честита още 2016 и 2017 виж вече 2018 не е много сигурна защото Б групата си е серйоз ,не е като селската и В група.
            За българина идеалното място за живот е държава с железни закони спазвани от всички но не и от него

            Коментар


            • България победи Русия с 3:0 на Европейските игри в Баку -Ще го дават след малко по БНТ HD.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от kev Разгледай мнение
                за мача Холщайн Кил - Мюнхен 1860:



                а следващото е за нашия мач с Малта:




                Айде моля те излез на саме със себе си най-после!
                не виждам колизия!
                Холщайн Кил - Мюнхен 1860 е бил най-тъпия към онзи момент!
                Малта - България го следва времево и разбира се грабва първото място...

                Коментар


                • за мача Холщайн Кил - Мюнхен 1860:

                  Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
                  аз гледах малко онзи ден от плейофа за изпадане от 2ра Бундеслига: Кил срещу Мюнхен 1860! това без съмнение беше най-тъпия мач, който някога съм гледал

                  ...
                  а следващото е за нашия мач с Малта:


                  Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
                  Еба*ти тъпия мач!
                  Сигурно най-тъпия който съм гледал от много време насам! (не че е нямало и други тъпи - просто в такъв случай сменям каналите)!
                  Че бяхме по-добри и трябваше да спечелим е ясно, но пак си бяхме трагични!
                  ...
                  Айде моля те излез на саме със себе си най-после!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от emos Разгледай мнение
                    Абе кое може,че тука в чоррбарската родина трудно се спраам с езика
                    Запей за 32-та, де. Стига си се стискал

                    Коментар


                    • Тази нощ гледах волейболерите. Ами, искаха да бият, ама греда - всички спорни точки отиваха за канадците.

                      Нещо са уморени обаче, няма грам свежест в отбора.

                      П.П. С Малта хич не ги гледах футбалерите, щом Гаджев и Попов се водят за дзвИзди, какво да им гледам. Че то, както съм 15 години по-дърт от тях, по-добре ритам топката.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
                        Еба*ти тъпия мач!
                        Сигурно най-тъпия който съм гледал от много време насам! (не че е нямало и други тъпи - просто в такъв случай сменям каналите)!
                        Че бяхме по-добри и трябваше да спечелим е ясно, но пак си бяхме трагични!

                        Добре, че азерите удариха едно рамо и ни върнаха в борбата за третото място, защото наистина ще е мъка да останем за друга трагедия, каквато е норвежкия отбор!
                        +++++++++
                        Само 20 мин издържах!!!

                        Коментар


                        • Еба*ти тъпия мач!
                          Сигурно най-тъпия който съм гледал от много време насам! (не че е нямало и други тъпи - просто в такъв случай сменям каналите)!
                          Че бяхме по-добри и трябваше да спечелим е ясно, но пак си бяхме трагични!

                          Добре, че азерите удариха едно рамо и ни върнаха в борбата за третото място, защото наистина ще е мъка да останем за друга трагедия, каквато е норвежкия отбор!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
                            Ха дано да си бием без проблемно!
                            а дано ............... но някакъв Х ми се върти в главата

                            нека почне мача и после ще видя дали ще ги играя .................. за сега нямам мерак за бетване...

                            Коментар


                            • Голямо благодаря и на двамата
                              За българина идеалното място за живот е държава с железни закони спазвани от всички но не и от него

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                                e, кофти - сайта на бнт е само за територията на Бг - http://tv.bnt.bg/
                                влез през бг прокси и няма проблем да гледаш канал 1 или да си сваляш нещо от замунда например...

                                Коментар

                                Working...
                                X