IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спорт (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
    Да.Глазгоу рейнджърс и Фиорентина минаха по тоя път.Другия вариянт е пътя на Уимбълдън.А той не е правилният.
    Да де, ама например при Рейнджърс беше придобито търговското предприятие и новият клуб юридически е правоприемник на стария. Т.е. абсолютно законен наследник на старият клуб с купи, титли и пр.

    Ако не си разбрал, нашият виден пътищар заедно с тримата почерпени от него фена искат да направят нещо леко по-различно...

    Коментар


    • Според мен за да се оздрави ЦСКА е нужно:
      1. връща задължителната казарма
      2. БНА (или както се казва) си прибира загробеното от дългове ЦСКА
      3. Всички псевдоуправляващи - Черепи, Лупита и прочие - се натирват
      4. После добрите футболистчета се вкарват в казармата и от там се дърпат на "Армията", а циганетата в строителни войски ще печелят търговете за строителство и от там ще се плащат дълговете (верно в тази част ще го д*хат акционерите в Трейс, ама няма как да се угоди на всички)!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
        майтапа настрана, но тези неща които е случват около двата "колоса" не са хубави

        изключително неприятно ми беше когато БОТЕВ трябваше да тръгне от по-долните групи заради упорството на един селендур който се беше вкопчил като пиявица в БОТЕВ при положение, че е локомотивец и той, и сина му...

        и отново опираме до "къде е държавата???" и "къде е БФС???" които допуснаха един отбор да натрупа 30 млн. борч??? ................. този дълг не е от вчера и не е натрупан от сегашните двама собственици на клуба...

        не може пирин Бл. да го изхвърлят при аматьорите за дълг от 40 000 лв., а кака цецка да я оставят да натрупа 30 000 000 лв в продължение на години и никой да не си свърши работата в тази наша клета държавица

        и все пак въпреки всичко се надявам двата колоса на глинени крака да се изправят и да се завърнат по-силни от преди и да разчитат само на собствени сили срещу останалите отбори като спазват всички писани и неписани правила...
        Абсолютно съгласен.Аз съм от малко по старото поколение когато чорбари и левскари ходехме заедно на мач и сегашната злоба я нямаше.При нас положението е може би по зле и от прасетата но не мога да пропусна момента да се избъзикам след като има постове като този над тебе и още няколко подобни
        За българина идеалното място за живот е държава с железни закони спазвани от всички но не и от него

        Коментар


        • Първоначално изпратено от DidoDinev Разгледай мнение
          А това другото твоя ЦСКА ли ще е?
          Да.Глазгоу рейнджърс и Фиорентина минаха по тоя път.Другия вариянт е пътя на Уимбълдън.А той не е правилният.
          Life won't wait for you.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
            Литекс 23 (София) и ЖСКА Надежда не са моя ЦСКА и никога няма да бъдат.
            А това другото твоя ЦСКА ли ще е?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от DidoDinev Разгледай мнение
              П.С. ГГ все пак може да уреди нещо в последната секунда и тогава вече ще виете на умряло, предчувствам го Искам да чуя този вой
              Литекс 23 (София) и ЖСКА Надежда не са моя ЦСКА и никога няма да бъдат.
              Life won't wait for you.

              Коментар


              • Радостното пърхане на седмите в класирането из форумите е добър знак. Всеки път когато почнат да злобеят по този начин изяждат мощен **р от съдбата.

                Многоуважаеми, отворете си очите. Сините шампоани са точно толкова фалирали, колкото и ние. Това, че за пореден път сините лобита направиха врътките с разсрочванията на милионите дългове към НАП не променя факта, че сте тотално неплатежоспособни и би следвало да поемете заедно с нас пътя на морала. Тези врътки не спасиха нас, няма да спасят и вас. Съвсем скоро и на вас може да ви дръпнат сифоня. Така че по-тихичко го раздавайте.

                П.С. ГГ все пак може да уреди нещо в последната секунда и тогава вече ще виете на умряло, предчувствам го Искам да чуя този вой

                Коментар


                • Първоначално изпратено от emos Разгледай мнение
                  У наше село.Срещу скромна почерпка осигурявам място в ложите,между местните пияндурки.За чорбарчета входната такса е една акциика от цска,без значение кое
                  майтапа настрана, но тези неща които е случват около двата "колоса" не са хубави

                  изключително неприятно ми беше когато БОТЕВ трябваше да тръгне от по-долните групи заради упорството на един селендур който се беше вкопчил като пиявица в БОТЕВ при положение, че е локомотивец и той, и сина му...

                  и отново опираме до "къде е държавата???" и "къде е БФС???" които допуснаха един отбор да натрупа 30 млн. борч??? ................. този дълг не е от вчера и не е натрупан от сегашните двама собственици на клуба...

                  не може пирин Бл. да го изхвърлят при аматьорите за дълг от 40 000 лв., а кака цецка да я оставят да натрупа 30 000 000 лв в продължение на години и никой да не си свърши работата в тази наша клета държавица

                  и все пак въпреки всичко се надявам двата колоса на глинени крака да се изправят и да се завърнат по-силни от преди и да разчитат само на собствени сили срещу останалите отбори като спазват всички писани и неписани правила...
                  fuск the bеаr - give me the bееr

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение
                    Къде се пада първото мачле - Подгумер, Левуново...
                    Решил съм да ида, поне да се посмея малко....
                    У наше село.Срещу скромна почерпка осигурявам място в ложите,между местните пияндурки.За чорбарчета входната такса е една акциика от цска,без значение кое
                    За българина идеалното място за живот е държава с железни закони спазвани от всички но не и от него

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                      Вечно втори сте нали си знаете ....
                      При нас обаче шизофренията не може да се обхване и от два учебника, баси .... Колко ЦСКА-та станаха .... изгубих им бройката.И понеже съм попрочел няколко правни книжки се изнервям като чета повечето сценарии за възраждане на клуба .....
                      Къде се пада първото мачле - Подгумер, Левуново...
                      Решил съм да ида, поне да се посмея малко....
                      И това ще мине ...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от emos Разгледай мнение
                        .....от Гереня вече ви дишат във врата,водите само с един двама вече напуснали футболисти
                        Вечно втори сте нали си знаете ....
                        При нас обаче шизофренията не може да се обхване и от два учебника, баси .... Колко ЦСКА-та станаха .... изгубих им бройката.И понеже съм попрочел няколко правни книжки се изнервям като чета повечето сценарии за възраждане на клуба .....
                        Life won't wait for you.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                          Някой навит ли е да опишеме в книга всички теории, планове и конспирации около "възраждането" на ЦСКА?Сам няма да мога да се справя а и нямам толкова дар слово.Мисля, че ще изтрепеме рибата в Холивуд ....
                          Ще се опитам да помогна с чисто синьо сърце.Според мен като активен член в инвеститорски форум би трябвало да започнеш с темата.ЦСКА на БФБ или нещо подобно беше,беше много готина и забавнохумористична тема.По късно може да включиш и акциите на Лупи или бира скара Лупи.Съветвам те да побързаш тъй като от Гереня вече ви дишат във врата,водите само с един двама вече напуснали футболисти
                          За българина идеалното място за живот е държава с железни закони спазвани от всички но не и от него

                          Коментар


                          • Някой навит ли е да опишеме в книга всички теории, планове и конспирации около "възраждането" на ЦСКА?Сам няма да мога да се справя а и нямам толкова дар слово.Мисля, че ще изтрепеме рибата в Холивуд ....
                            Life won't wait for you.

                            Коментар


                            • Цици решиха: Лапорта се завръща триумфално в Барса + ВИДЕО

                              Прочети още на: http://www.gol.bg/barcelona/2015-06-...-v-barsa-video

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
                                Крейзитата се паднаха с Милсамитата, ... не е най-добрия жребий на този етап, но дано не им създадат проблеми!
                                Муриньото ще ги разгадае ве

                                Португалският селтак ако не може да се оправи с тия анонимници ще си стяга багажа скоропостижно ми се чини Откъде го изровиха тоя тип Домусчиеви не ми стана ясно. Аз честно казано очаквах нещо далеч по-класно като вариант. Явно обаче хората като чуят Разград и директно казват "ОК, шти звънна по-натам". Ех Кириле, Кириле, защо не взе клетото ни ЦСКА навремето.

                                П.С. Сега чета, че ГГ пак щял да ни "оправя"

                                Коментар

                                Working...
                                X