IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спорт (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
    E па ако ТОЛКО чак закъсат...
    Мое да ма назначат !!! Кво ми е ?
    Ше кажа две-три добри думи за тебе.
    Life won't wait for you.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
      Ама и ваш'та не е лесна.Тия 6 поредни колко ли години ще чакате да си ги върнете ...
      Да ви ге върнем, първо, Вий требе се върнете...
      Ний, до тогава обещавам да пуснем тока на новия сектор А ...

      Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
      P.S.малко хумор трябва да има в тия времена.Сега чета че щели Локо да купуват ама Пловдив. Та си викам .... след като ЦСКА и Локо отиват на село, Левски на там се е запътил а Слабия не е цвете .... да земат да слеят всчиките в един ФК София и нема да има проблеми ни с лиценза, ни със стадиона, ни с феновете ... .....
      От друга страна кой ще е президент ще е големия препъникамък
      E па ако ТОЛКО чак закъсат...
      Мое да ма назначат !!!
      Кво ми е ?
      Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

      Коментар


      • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
        Ама и ваш'та не е лесна.Тия 6 поредни колко ли години ще чакате да си ги върнете ...
        P.S.малко хумор трябва да има в тия времена.Сега чета че щели Локо да купуват ама Пловдив. Та си викам .... след като ЦСКА и Локо отиват на село, Левски на там се е запътил а Слабия не е цвете .... да земат да слеят всчиките в един ФК София и нема да има проблеми ни с лиценза, ни със стадиона, ни с феновете ... .....
        От друга страна кой ще е президент ще е големия препъникамък
        е как кой?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
          Нишо де, ся кат ве командироват в "долните дивизии", ще се подготвим за реванш, през 2018-20-та.
          Ако можете да се класирате де ...
          Ама и ваш'та не е лесна.Тия 6 поредни колко ли години ще чакате да си ги върнете ...
          P.S.малко хумор трябва да има в тия времена.Сега чета че щели Локо да купуват ама Пловдив. Та си викам .... след като ЦСКА и Локо отиват на село, Левски на там се е запътил а Слабия не е цвете .... да земат да слеят всчиките в един ФК София и нема да има проблеми ни с лиценза, ни със стадиона, ни с феновете ... .....
          От друга страна кой ще е президент ще е големия препъникамък
          Life won't wait for you.

          Коментар


          • Гришата по един или друг начин рано или късно ще влезе в Цска!
            vrati блиндирани врати врати за апартаменти врати за входове

            Коментар


            • Първоначално изпратено от DidoDinev Разгледай мнение
              Ганчо, нещо много бързо смени касетката Сега стана фен на Манджука и Инджов ли? Ще го фалираме пет години АД-то и накрая някой ще го купи като Кремиковци ли? Това ли искаш да кажеш? ОбъркАл си се. Много.
              Губиш си нервите, което не е добре.Бъди здрав.
              Life won't wait for you.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
                Бенжи, не ве ли писнА бе ???
                Дайте малко въздух да глътнем ...
                Нишо де, ся кат ве командироват в "долните дивизии", ще се подготвим за реванш, през 2018-20-та.
                Ако можете да се класирате де ...
                Шегичка, бе Колчо Нали знаеш, че не важно на мене да ми е добре а на Вуте да му е зле
                Life won't wait for you.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                  ...
                  Важното е да биете Левски .....
                  Бенжи, не ве ли писнА бе ???
                  Дайте малко въздух да глътнем ...
                  Нишо де, ся кат ве командироват в "долните дивизии", ще се подготвим за реванш, през 2018-20-та.
                  Ако можете да се класирате де ...
                  Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                    А Гришата какво иска да направи?Да смени името на даден клуб и така да промени историята?По -долу попитах : Ако аз си сменя името на Барак Обама, ще стана ли черен и президент на САЩ?
                    Барачка, ти ли си ва ?
                    Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                      Къде съм казал, че вариянта на Черепа е този, който е правилния?Има си търговско дружество, което си минава през несъстоятелност, прави му се оздравителен план, продават се активите и дружеството излиза от несъстоятелност.Понеже е ФК обаче отива в окръжните групи.Та така макар, че нещата са по-сложни. Та да бегам да бегам, колко да бегам като юридически съм по-компетентен от теб?
                      Всеки е свободен да подкрепи всеки отбор, който намери за добре.Що вече си фен на Литекс или Локо (софия) .... това си е твой избор и аз не ти се бъркам. .....
                      Важното е да биете Левски .....
                      Ганчо, нещо много бързо смени касетката Сега стана фен на Манджука и Инджов ли? Ще го фалираме пет години АД-то и накрая някой ще го купи като Кремиковци ли? Това ли искаш да кажеш? ОбъркАл си се. Много.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от DidoDinev Разгледай мнение
                        Ма аре моля ти се, пак фасони без покритие.

                        ВБ иска да прави ново дружество и с капитал 50К да овладее базите, щот феновете били с него. Какво общо има това дружество с ЦСКА? Ако аз направя ЦСКА 12345 АД и почерпя трима люлински, легитимен наследник на клуба на Стоичков ли ще съм?

                        Гришата вместо чисто ново дружество ще вземе съществуващо и пак ще го направи ЦСКА. С какво то ще е по-малко легитимно от рожбата на ВБ? За разлика от последния Гришата поне ще вкара едни милиони, за да погаси дълговете на локото (така се чува). Мен ако питаш, даже един клуб с история ще има по-голямо право да наследи славния армейски клуб, отколкото един изтърсак тръгнал от групите.

                        Да съм питал юристи, ама аре мани бегай...
                        Къде съм казал, че вариянта на Черепа е този, който е правилния?Има си търговско дружество, което си минава през несъстоятелност, прави му се оздравителен план, продават се активите и дружеството излиза от несъстоятелност.Понеже е ФК обаче отива в окръжните групи.Та така макар, че нещата са по-сложни. Та да бегам да бегам, колко да бегам като юридически съм по-компетентен от теб?
                        Всеки е свободен да подкрепи всеки отбор, който намери за добре.Що вече си фен на Литекс или Локо (софия) .... това си е твой избор и аз не ти се бъркам. .....
                        Важното е да биете Левски .....
                        Life won't wait for you.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                          Питай приятели юристи.Те ще ти кажат разликата.
                          Ма аре моля ти се, пак фасони без покритие.

                          ВБ иска да прави ново дружество и с капитал 50К да овладее базите, щот феновете били с него. Какво общо има това дружество с ЦСКА? Ако аз направя ЦСКА 12345 АД и почерпя трима люлински, легитимен наследник на клуба на Стоичков ли ще съм?

                          Гришата вместо чисто ново дружество ще вземе съществуващо и пак ще го направи ЦСКА. С какво то ще е по-малко легитимно от рожбата на ВБ? За разлика от последния Гришата поне ще вкара едни милиони, за да погаси дълговете на локото (така се чува). Мен ако питаш, даже един клуб с история ще има по-голямо право да наследи славния армейски клуб, отколкото един изтърсак тръгнал от групите.

                          Да съм питал юристи, ама аре мани бегай...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от DidoDinev Разгледай мнение
                            Гришата иска да направи същото, но под друга юридическа форма, голяма разлика няма. Предимството на вариантът на Гришата е, че няма да преживеем унижението да играем в областните групи. А и ако трябва да избирам кой да е собственик на футболният клуб, не се сещам какви са предимствата на оттеглилия се пътищар пред ГГ...
                            Питай приятели юристи.Те ще ти кажат разликата.
                            Life won't wait for you.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                              А Гришата какво иска да направи?Да смени името на даден клуб и така да промени историята?По -долу попитах : Ако аз си сменя името на Барак Обама, ще стана ли черен и президент на САЩ?
                              Гришата иска да направи същото, но под друга юридическа форма, голяма разлика няма. Предимството на вариантът на Гришата е, че няма да преживеем унижението да играем в областните групи. А и ако трябва да избирам кой да е собственик на футболният клуб, не се сещам какви са предимствата на оттеглилия се пътищар пред ГГ...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от DidoDinev Разгледай мнение
                                Да де, ама например при Рейнджърс беше придобито търговското предприятие и новият клуб юридически е правоприемник на стария. Т.е. абсолютно законен наследник на старият клуб с купи, титли и пр.

                                Ако не си разбрал, нашият виден пътищар заедно с тримата почерпени от него фена искат да направят нещо леко по-различно...
                                А Гришата какво иска да направи?Да смени името на даден клуб и така да промени историята?По -долу попитах : Ако аз си сменя името на Барак Обама, ще стана ли черен и президент на САЩ?
                                Life won't wait for you.

                                Коментар

                                Working...
                                X