IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спорт (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Английските национални отбори продължават да са пълен та*ак!
    След мъжете миналото лято, младежите преди седмица сега и жените им се осраха МЪЖКИ:

    https://vine.co/v/e1b7vuFtjMm

    Коментар


    • Първоначално изпратено от kriza64 Разгледай мнение
      Гришо мечтае за шампионски танц с Мария
      http://gong.bg/tenis/goliam-shlem/vi...-mariia-334955
      А дано ама надали
      риболов и туризъм въдици раници шапки къмпинг дрехи трекинг обувки чанти

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
        ....
        Не знам и защо се налага толкова предателя Жеков - най-малкото се отказа от национала покрай Интересчийски и Педерадо, които му обещаха тогава нов отбор и повече кинта, за чий хОй ни е сега, а и е пенсионер... Задължително трявбаше да вземе и другия близнак, както и онова пъпчивото чаве на тренера в Баку Желязков - все пак това са приятелски мачове под формата на официални.
        Напълно подкрепям - както долу написах Г.Братоев въпреки, че от време на време прави простотии е много по-добър от Жеков (в момента)! И за Желязков споделям!

        И аз се надявам да става дума само за последните 2 мача от груповата фаза въпреки, че не съм сигурен че ще им пуснем фандък НАРОЧНО! Четох интервю (май на Владо Николов) че предпочитаме на финала да отиде Канада, защото те са блъскачи, с които можем да се оправим, докато Меситата ни идват малко неудобен противник!!!

        Коментар


        • не знам защо някой може да си мисли, че Бидона става за тренер - гледай брат му, онова "оперно" леке, и се сещай за него. Но може и да ги е викнал само за мача с гаучосите, знам ли, то и без това мачовете ще са протоколни - губим първия, за да дадем на феновете на меси място във финалната 4-ка и бием втория - отработено е вече
          Не знам и защо се налага толкова предателя Жеков - най-малкото се отказа от национала покрай Интересчийски и Педерадо, които му обещаха тогава нов отбор и повече кинта, за чий хОй ни е сега, а и е пенсионер... Задължително трявбаше да вземе и другия близнак, както и онова пъпчивото чаве на тренера в Баку Желязков - все пак това са приятелски мачове под формата на официални.
          Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
          Гибона взе трима от Баку за Световната лига

          Селекционерът на националния отбор по волейбол Пламен Константинов ще разчита само на трима от играчите, които спечелиха сребърните медали на Европейските игри в Баку, за Световната лига.

          Повиквателна получиха Тодор Алексиев, Николай Николов и Светослав Гоцев.

          Последните два мача от групата за националите ни са срещу Аржентина на 4-ти и 5-ти юли във Варна.

          Останалите волейболисти от състава, играл Баку, са пуснати в почивка, като във всеки момент могат да бъдат повикани в националния отбор.
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

          Коментар


          • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
            Моят коментар за вчерашните МАЧОВЕ на 2та национални отбора по волейбол:

            1. Жалко, че не взехме голд на игрите в Баку, но просто бяхме с класа под ТОЗИ отбор на Германия - абсолютно всички титуляри им играха и само някакъв нов "румънец", който не съм чувал! Явно са решили да играят за този златен медал и си го взеха! Обаче ние няма какво да се притесняваме - бяхме по-слаби, но не много! Ако съберем един силен отбор ще имат много проблеми с нас, а да не забравяме че са актуални бронзови медалисти на световно!

            2. Във Варна мача се видя, че Андрей не става вече - добре че Константинов го извади четвъртия гейм, че това момче Агонцев да върже играта и да спечелим!

            Дано успеем да спечелим финалната четворка в лигата! Не съм сигурен, но ми се счу от коментара, че победителя от Б-група + домакина Бразил + 2та 1ви и 2ри в двете групи на "А-групата" ще играят на Файнъл - Сикс! Може да се бъркам!

            ПП Нека съберем мнения, как трябва да изглежда отбора ни като се събере на едно:
            Според мен нещо като:
            Г.Братоев - разпределител
            Теодор Тодоров, Ники Николов/Виктор Йосифов - центрове
            Ники Пенчев, Тошко Скримов, Данаил Милушев, Жани Желязков (нападатели/посрещачи, като се въртят на който му върви играта)
            Владислав Иванов-либеро
            Гибона взе трима от Баку за Световната лига

            Селекционерът на националния отбор по волейбол Пламен Константинов ще разчита само на трима от играчите, които спечелиха сребърните медали на Европейските игри в Баку, за Световната лига.

            Повиквателна получиха Тодор Алексиев, Николай Николов и Светослав Гоцев.

            Последните два мача от групата за националите ни са срещу Аржентина на 4-ти и 5-ти юли във Варна.

            Останалите волейболисти от състава, играл Баку, са пуснати в почивка, като във всеки момент могат да бъдат повикани в националния отбор.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
              май забравяш, че Монреал беше най-добрия защитник на АРСЕНАЛ през последния сезон, а Пер в предния
              Което им стигна респективно за 4-то и 3-то място в шипЪ, т.е. може пък догодина да сте 2-ри (или 5-ти)
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
                май забравяш, че Монреал беше най-добрия защитник на АРСЕНАЛ през последния сезон, а Пер в предния
                Не бре, просто намеквам че имаме и Косчелни, Белерин, Гибс и Дебюши

                П.П. Най-важно е да са здрави всички!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от kev Разгледай мнение
                  ...and one of those four or either Mertesacker or Monreal...or both

                  П.П. Go Gunners!
                  май забравяш, че Монреал беше най-добрия защитник на АРСЕНАЛ през последния сезон, а Пер в предния
                  fuск the bеаr - give me the bееr

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                    ...and one of those four or either Mertesacker or Monreal...or both

                    П.П. Go Gunners!

                    Коментар


                    • Life won't wait for you.

                      Коментар


                      • Гришо мечтае за шампионски танц с Мария
                        http://gong.bg/tenis/goliam-shlem/vi...-mariia-334955

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
                          Е да де, потвърждавам... След "не"-то ми няма запетайка... нали...
                          прав си - липсата на запетайка променя смисъла

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
                            Аз не казах ли това? Победителя ще играе с първите 4 от "горната дивизия" и домакина?!
                            Аз мислех, че си е само като Б-група: който победи се връща следващия сезон в "А"!
                            Е да де, потвърждавам... След "не"-то ми няма запетайка... нали...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
                              Не грешиш. Победителят от нашата дивизия, освен че ще играе в първа догодина, отива на 15-16.07 в Рио на финалите на топ дивизията.
                              ...
                              Аз не казах ли това? Победителя ще играе с първите 4 от "горната дивизия" и домакина?!
                              Аз мислех, че си е само като Б-група: който победи се връща следващия сезон в "А"!

                              Коментар


                              • Не грешиш. Победителят от нашата дивизия, освен че ще играе в първа догодина, отива на 15-16.07 в Рио на финалите на топ дивизията.

                                А относно групата за финалите изобщо не ми се мисли. Не искам да съм на мястото на Константинов, как ще отсее не знам има поне 18-20 играчи, които са достойни да влязат в групата.

                                Коментар

                                Working...
                                X