IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спорт (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
    Йес, мамка й полшистичка!
    Излезна ми залогчето! Жалко че не изнаглях за над 2.5 сега за 2.25, а скормно над 21.5 гейма за 1.72
    Честито!
    При мен за малко не се получи, но поне другия залог засега покрива нещата.
    Успех напред със залозите!
    Only God Can Judge me...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
      Днес Латекса дали ще отплющи онова полупрофесионално отборче?
      Мислех за над 1.5 гола да вкарат, но в голямата жега сигурно нещата ще са на ЪНДЪР или евентуално НГ!?
      Даже го изплющях:
      БЕЗ ГОЛ Литекс-Йеглава
      Над 1.5 гола да вкара Локо Загреб
      Коеф 2.01

      Коментар


      • Днес Латекса дали ще отплющи онова полупрофесионално отборче?
        Мислех за над 1.5 гола да вкарат, но в голямата жега сигурно нещата ще са на ЪНДЪР или евентуално НГ!?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Hakkinen Разгледай мнение
          Май и тя чете форума: 6-2 3-6
          Йес, мамка й полшистичка!
          Излезна ми залогчето! Жалко че не изнаглях за над 2.5 сега за 2.25, а скормно над 21.5 гейма за 1.72

          Коментар


          • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
            Да ти е*а полската свирачка безполезна!
            Да взема да взема втория сет, че ми отиде залога по дяволите!
            Май и тя чете форума: 6-2 3-6
            "The most valuable commodity I know of is information." Gordon Gekko

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mussi Разгледай мнение
              Радванска, верно !!!
              Засега залога е... 5:2 за Мугуруза
              Има още 2 сета
              Самтайм уин, самтайм люн !!!
              Да ти е*а полската свирачка безполезна!
              Да взема да взема втория сет, че ми отиде залога по дяволите!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Hakkinen Разгледай мнение
                Радванска?

                Много ми е криминален този мач. Радванска не е в топ форма, а онази другата е доста мощна и според мен ще я затрудни. Мисля да не го пипам, а от полуфиналните мачове съм харесал Джоко-Гаске за над 31.5 гейма
                Радванска, верно !!!
                Засега залога е... 5:2 за Мугуруза
                Има още 2 сета
                Самтайм уин, самтайм люн !!!
                Only God Can Judge me...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mussi Разгледай мнение
                  Играх за победа Азаренка, но беше рано сутринта и коеф беше 1,66
                  Иначе на "Маша и мечока" коеф за U 19.5 e 2.18 и наистина си струва.
                  Животното има личен мотив да "разчекне" рускинята...
                  Радванска?

                  Много ми е криминален този мач. Радванска не е в топ форма, а онази другата е доста мощна и според мен ще я затрудни. Мисля да не го пипам, а от полуфиналните мачове съм харесал Джоко-Гаске за над 31.5 гейма
                  "The most valuable commodity I know of is information." Gordon Gekko

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от BAD Разгледай мнение
                    Чичо Венци още не може да прости на ЦСКА за това,че не му се вързаха да играят на общ стадион с неговото смешно тимче.И затова новият му стадион с всички прилежащи обекти не е започнат и НЯМА да бъде започнат скоро.И сега му остава само да бълва змии и гущери милият той.
                    http://donbalon.eu/news243298.html
                    Е затова реве та се къса чичо Венци.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                      Не, коеф май е нисък, пък и мамуната не е в супер форма. По- добре пробвай агънцето срещу кукуруза в първия мач на коеф 2
                      Играх за победа Азаренка, но беше рано сутринта и коеф беше 1,66
                      Иначе на "Маша и мечока" коеф за U 19.5 e 2.18 и наистина си струва.
                      Животното има личен мотив да "разчекне" рускинята...
                      Only God Can Judge me...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                        Не, коеф май е нисък, пък и мамуната не е в супер форма. По- добре пробвай агънцето срещу кукуруза в първия мач на коеф 2
                        много тегаво там - пуснах един "овър 21.5 гейма" на 1.72 - от любов към спорта, дето се вика!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
                          Днес дзверо играе срещу абонираната Машенка!
                          Дали 2-0 сета точен си струва залога?!
                          Не, коеф май е нисък, пък и мамуната не е в супер форма. По- добре пробвай агънцето срещу кукуруза в първия мач на коеф 2
                          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                          Коментар


                          • Днес дзверо играе срещу абонираната Машенка!
                            Дали 2-0 сета точен си струва залога?!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
                              И аз чух някъде новината - отдавна беше време!
                              Ако не стане - следващата стъпка е смяна на Маша с някой дзвер като "малката" Уилямс - направо да му се от*бе като я гледа и няма да му са изцедени силиците
                              То там при "малката" няма искам-не искам... такова животно само с бухалка (докато омекне) се оправя...
                              Only God Can Judge me...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mussi Разгледай мнение
                                Е крайно време беше:

                                http://www.gol.bg/tenis/2015-07-07/g...ra-trenyora-si

                                BTW: никой нищо не казва за Уимбълдън, а той вече е на привършване
                                Направих доволно лев, но няма да се хваля, че полки пак ще вие бясно и си мисля дали Гришовица не е време вече да му прави компания на трибуните, Ноле-то да се озори в 10 геймов сет срещу мистър Андерсън (как звучи само - напомня ми за Матрицата).
                                Коефициентите общо са около 4,56 и ги пускам
                                И аз чух някъде новината - отдавна беше време!
                                Ако не стане - следващата стъпка е смяна на Маша с някой дзвер като "малката" Уилямс - направо да му се от*бе като я гледа и няма да му са изцедени силиците

                                Коментар

                                Working...
                                X