IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спорт (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
    Моят коментар за вчерашния мач: очаквана загуба!
    Най-много ме е яд, че ние знаехме, че ще е трудно. Единственият ни шанс бе да ги "пробием" със сервис - както стана предишния ден срещу Белгия! Уви - стана точно обратното - те ни пробига нас и от там дойде разликата! Дали бяхме глътнали бастуна, но ако ни влизаха сервисите мача щеше да е много оспорван - така обаче те ни правиха по 4-5 точки на сервиз и горе долу на толкова разлика завършваше мача!
    Отделен въпрос, че с калпавото ни посрещане и без това калпавия разпределител никаква атака не можа да направи, но това е ясно!
    По -слаб отбор от този май не сме имали!!!И много як треньор!!!

    Гледай ме в очите като ти говоря!!!
    Last edited by kefala; 12.07.2015, 16:07.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
      Моят коментар за вчерашния мач: очаквана загуба!
      Най-много ме е яд, че ние знаехме, че ще е трудно. Единственият ни шанс бе да ги "пробием" със сервис - както стана предишния ден срещу Белгия! Уви - стана точно обратното - те ни пробига нас и от там дойде разликата! Дали бяхме глътнали бастуна, но ако ни влизаха сервисите мача щеше да е много оспорван - така обаче те ни правиха по 4-5 точки на сервиз и горе долу на толкова разлика завършваше мача!
      Отделен въпрос, че с калпавото ни посрещане и без това калпавия разпределител никаква атака не можа да направи, но това е ясно!
      Не е нормално милиони БГ фенове да знаят, че ще срещу Франция ще ни е трудно, а БГ педерация, тренер + играчи да не знаят.

      Явно нещо по веригата не е добре, а идеята на всеки спорт е да се прави за феновете.

      Коментар


      • Моят коментар за вчерашния мач: очаквана загуба!
        Най-много ме е яд, че ние знаехме, че ще е трудно. Единственият ни шанс бе да ги "пробием" със сервис - както стана предишния ден срещу Белгия! Уви - стана точно обратното - те ни пробига нас и от там дойде разликата! Дали бяхме глътнали бастуна, но ако ни влизаха сервисите мача щеше да е много оспорван - така обаче те ни правиха по 4-5 точки на сервиз и горе долу на толкова разлика завършваше мача!
        Отделен въпрос, че с калпавото ни посрещане и без това калпавия разпределител никаква атака не можа да направи, но това е ясно!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от emos Разгледай мнение
          Имаи милост към момчето.След толкова песни за 32та настана голям рев за първата във В група.Сега пък другите звездоброици освен е..не са отнесли и боя във Варна.
          Запей за 32-тата, запей!

          П.П. Какво да коментирам чорбетата - все някакви идиоти ги менажират, дето не могат да оформят 2 хартии кат' хората. Сега ще видим при Ганчев как ще бъде.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
            не ми е приятно да го кажа, но след очаквания погром днес, мисля, че е време да се запишеш на калиграфски курс Аз позагубих малко, щото нали съм патриот, та ги ограх поне гейм да вземат, но не стана
            Докато не махате тоя некадърник Алексиев ще е така.

            Учудващо Вл.Николов е доста по-ефективен от Соколов в момента.

            Франция и отбори с такъв стил са ни много неудобни, както ние сме неудобни за силови отбори като Полша и Русия.

            Липсата на постоянство да не можем да изиграем два мача концентрирано е знак за липса на класа.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
              не ми е приятно да го кажа, но след очаквания погром днес, мисля, че е време да се запишеш на калиграфски курс Аз позагубих малко, щото нали съм патриот, та ги ограх поне гейм да вземат, но не стана
              Имаи милост към момчето.След толкова песни за 32та настана голям рев за първата във В група.Сега пък другите звездоброици освен е..не са отнесли и боя във Варна.
              За българина идеалното място за живот е държава с железни закони спазвани от всички но не и от него

              Коментар


              • не ми е приятно да го кажа, но след очаквания погром днес, мисля, че е време да се запишеш на калиграфски курс Аз позагубих малко, щото нали съм патриот, та ги ограх поне гейм да вземат, но не стана
                Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                Груев,

                ти разбираш от волей, колкото аз от японска калифграфия да'е ..
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Айде наш'те!
                  БЪЛГАРИ ЮНАЦИ!
                  Дано бием мръсните жабари!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                    дубрютру, канадските ливади са много по-добрия отбор от меситата, а утре е твърде вероятно да паднем от петлетата Иначе аз избих вчерашните загуби и съм доволен
                    Груев,

                    ти разбираш от волей, колкото аз от японска калифграфия да'е ..

                    Коментар


                    • United reach agreement to sign Schweinsteiger

                      Manchester United is delighted to announce it has reached agreement with Bayern Munich to sign midfielder Bastian Schweinsteiger, subject to a medical and personal terms.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
                        Да г'е - мизерници - записаха 40-50 точки общо!
                        Така е като им буташ фъндък! По-добре да бяхме играли за канадците миналия уикенд!
                        дубрютру, канадските ливади са много по-добрия отбор от меситата, а утре е твърде вероятно да паднем от петлетата Иначе аз избих вчерашните загуби и съм доволен
                        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
                          БЪЛГАРИ - ЮНАЦИ!
                          Изпълнихме си плана - добре че жребия беше "дирижиран", та да ни се падне най-слабия от четирите отбора!

                          За късния мач Франция е тежък фаворит, но аз очаквам изненади от Аржентина!
                          Даже сложих леФчета на Аржентина над 84.5 точки на 1.75
                          Да г'е - мизерници - записаха 40-50 точки общо!
                          Така е като им буташ фъндък! По-добре да бяхме играли за канадците миналия уикенд!

                          Коментар


                          • БЪЛГАРИ - ЮНАЦИ!
                            Изпълнихме си плана - добре че жребия беше "дирижиран", та да ни се падне най-слабия от четирите отбора!

                            За късния мач Франция е тежък фаворит, но аз очаквам изненади от Аржентина!
                            Даже сложих леФчета на Аржентина над 84.5 точки на 1.75

                            Коментар


                            • Тия от Латекса пуснаха гол - дано им вкарат още един както Киряков го набута на тренера им преди години!
                              Last edited by Andi11; 09.07.2015, 21:44.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mussi Разгледай мнение
                                Честито!
                                При мен за малко не се получи, но поне другия залог засега покрива нещата.
                                Успех напред със залозите!
                                Нито агънцето, нито маша и медвед излязоха, та съм малко назад, но здраве да е понеже моите говеда скоро няма да ги видя в Европа, малко съм на гости в зарата, да погледам бироиту с кума. Бироиту е гулемътъ планинъъъъъ
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X