IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спорт (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
    хем си знаех да не ги пипам - поредните 100 евро на боклука. Искрено се надявам да не продължат, макар че като нищо ще бият като гости и ще се окаже, че днес е било само едно взаимноизгодно тото
    Съчувствам ти за загубата Доколкото мернах в стрийма (тенкс, за който) крейзитата тръгнаха ОК, но пред една подредена отбрана бързо загубиха ищах и идея и изядоха дървото... То там наистина май няма кой да мачка напред и да вкарва, иначе по крилата са ОК.

    Сега да не си на мястото на Домусичеви - наляха немалко милиони и ако ги изхвърлят от евротурнирите в този момент милионната селекция остава да се раздава срещу ... буахахаха...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
      хем си знаех да не ги пипам - поредните 100 евро на боклука. Искрено се надявам да не продължат, макар че като нищо ще бият като гости и ще се окаже, че днес е било само едно взаимноизгодно тото
      Защо играеш калитарски отбор? Не четеш ли какво писах, че мач е Х/2.

      То късмет е до време.

      Коментар


      • хем си знаех да не ги пипам - поредните 100 евро на боклука. Искрено се надявам да не продължат, макар че като нищо ще бият като гости и ще се окаже, че днес е било само едно взаимноизгодно тото
        Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
        съмнитепен е, така е, а и им е време да се издънят, че до момента са се нагрухали с ултра як късмет, а уж свинско и Разград били несъвместими, макар че градът си е преимушествено български, селата са турски (3 месеца казарма имам там ), но едва ли ще е довечера - прекалено ниска топка са тези Милсами. Коеф е под 1.2, така че може и да им сложа в някоя комбинация, ще видим
        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

        Коментар


        • дават го по платената на диЛема, така че вероятно няма да има стриймове, освен по някоя молдовска Принципно линкове излизат тук - http://www.fromhot.com/ но не съм сигурен, че изобщо ще има нещо, а gong play е валиден само за Бг за този мач, ако искаш да даваш някоя кинта на Гела. Аз няма да го гледам
          Първоначално изпратено от DidoDinev Разгледай мнение
          подскажете стриймлайн в нета рийл тайм от чужбина?
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

          Коментар


          • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
            Абе вие продадохте титлата...после БиЕфСитата ви виновни ....
            Не вярвам да отпаднат, ама знаеш ли!

            PP Във Варна валя много дъжд, вероятно и в Разград ще е мокро, кално, гадно за игра! 1 на мъка или мъка на мъка ще е мача! Може и няколко картона да видим!!!
            подскажете стриймлайн в нета рийл тайм от чужбина?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
              Абе вие продадохте титлата...после БиЕфСитата ви виновни ....
              Не вярвам да отпаднат, ама знаеш ли!

              PP Във Варна валя много дъжд, вероятно и в Разград ще е мокро, кално, гадно за игра! 1 на мъка или мъка на мъка ще е мача! Може и няколко картона да видим!!!
              Не сме продавали нищо. Ти представяш ли някой да се пробва и после какво става? Душене с шалчета и рязане на греди.

              Нас ни изкарват от играта административно винаги: удобен съдия, който да ни нашари с картони, отказ за лицензи и прочие.

              П.П. Виж доле дописах си предния пост за Калитко Гелосания дет' ще се фръцне до 2-3 години макс. Може и да е още тази - зависи дали ще отпаднат сега.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                Нац. "каузата" е много зле срещу по-твърд отбор, който срещнат сега. И смятай ги бегали още в първи кръг.

                Те могат само в БГ първенство да ритат като побъркани селяни и то най-вече срещу чорбетата, щот' си вървят комплекс със съдиите и Бйе-Фи-Се-ту.

                Знаеш скандалните случаи, за които нямаше нито един наказан в стил Бруслита и сие.
                Абе вие продадохте титлата...после БиЕфСитата ви виновни ....
                Не вярвам да отпаднат, ама знаеш ли!

                PP Във Варна валя много дъжд, вероятно и в Разград ще е мокро, кално, гадно за игра! 1 на мъка или мъка на мъка ще е мача! Може и няколко картона да видим!!!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
                  Аз тези първи кръгове ги пропускам! Като гледах как крейзитата (не)играха в контролите бих заложил на ПОД 2.5! Мърсилиньо наказан, Безяк си отиде, Хамза щели да го гонят...не знам кой ще вкарва головете!
                  Нац. "каузата" е много зле срещу по-твърд отбор, който срещат сега. И смятай ги бегали още в първи кръг.

                  Те могат само в БГ първенство да ритат като побъркани селяни и то най-вече срещу чорбетата, щот' си вървят комплекс със съдиите и Бйе-Фи-Се-ту.

                  Знаеш скандалните случаи, за които нямаше нито един наказан в стил Бруслита и сие.
                  -----------------------------

                  П.П. След 2-3 годии изтича приватизационен договор за БМФ-то, където Гелосаният трябваше да прави инвестиции за 70 млн. ( за 10 години ), по 7 милки годишно, а го разпродате за скраб и затова му трябваше малко фенска маса да го пази.

                  Скоро няма да му трябват мангалите от Рязанград и ще изиграе сценка, колко е обиден и как искал нещо да направи за БГ футбол и нац."каузата", ама ..... 'ногу е обиден.

                  Той тоя смешник явно доста са го обиждали отзад, щом си мисли, че някой ще му се хване на търчи-лъжите. Та, тази вечер ще се смеем.

                  Х най-вероятно ( 1:1 ) или 1:2 и втория мач 0:0 или 1:0
                  Last edited by marandi; 14.07.2015, 16:43.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
                    Аз тези първи кръгове ги пропускам! Като гледах как крейзитата (не)играха в контролите бих заложил на ПОД 2.5! Мърсилиньо наказан, Безяк си отиде, Хамза щели да го гонят...не знам кой ще вкарва головете!
                    Лудогорец трудно вкарва на старта
                    http://www.novsport.com/news1563941_1109.html

                    Коментар


                    • Аз тези първи кръгове ги пропускам! Като гледах как крейзитата (не)играха в контролите бих заложил на ПОД 2.5! Мърсилиньо наказан, Безяк си отиде, Хамза щели да го гонят...не знам кой ще вкарва головете!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от DidoDinev Разгледай мнение
                        Прогнози за Лудогорецо тази вечер?

                        На мен лично новият тренер ми е много съмнителен...
                        съмнитепен е, така е, а и им е време да се издънят, че до момента са се нагрухали с ултра як късмет, а уж свинско и Разград били несъвместими, макар че градът си е преимушествено български, селата са турски (3 месеца казарма имам там ), но едва ли ще е довечера - прекалено ниска топка са тези Милсами. Коеф е под 1.2, така че може и да им сложа в някоя комбинация, ще видим
                        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                        Коментар


                        • Прогнози за Лудогорецо тази вечер?

                          На мен лично новият тренер ми е много съмнителен...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
                            Ето на сините привърженици едно цитатче на бившия собственик на КТБ, да се порадват, че ги е избило на агресия е разбираемо...

                            Коментар ?
                            Пропуснато е, че ремонт на трибуната им се прави от Главбулгарстрой, която е държавна и т.нар. уговорка за безплатния ремонт срещу някога да им се плати. Или се ползва схемата с Берое с държавния ТЕЦ.

                            Ще изчакаме чорбетата да се върнат и да разбият статуквото - как едни отбори се финансират от държавата, а други се гонят до дупка и под лупа, като същата държава ги е заробила с некви клаузи за 2 млн. годишно инвестиции в базите.

                            Коментар


                            • Ето на сините привърженици едно цитатче на бившия собственик на КТБ, да се порадват, че ги е избило на агресия е разбираемо...

                              Да описвам ли как в името на обществения интерес се управлява Виваком от братя Велчеви? Или е необходимо да изяснявам защо компанията смени спонсорирания отбор с новия фаворит на тандема Пеевски-Сталийски? Да, трудно му е на безхарактерния Атанас Добрев, генерален директор на Виваком, да откаже исканото спонсорство от 6 млн. лева, така необходими за бюджета на синия отбор. В същото време същият този син отбор дължи на приписваната ми фирма „Билдинг ризорт“ повече от 1 милион лева чрез фирма, регистрирана от адвоката със съмнителна репутация, а вече и „собственик“ на Левски, Александър Ангелов. Не изключвам услужливият и крадлив доносник Лазов вече да ги е обезпечил с някоя цесия и да са чисти като ангели. Какъв им е проблемът, след като дружество „Пеевски, Цацаров & Сие“ бди за тяхното спокойствие? Както бди за комфорта на „собствениците“ на вестниците, дължащи над 40 млн. лева на „фирмите-бушони“ (тук пак можем да говорим за „перфектно“ защитения интерес на банката и компаниите от лицето Лазов). Случаят с вестник „Преса“ само доказва моята теза. Ще видим и как ще бди за спокойствието на Красимир Гергов, който лично и чрез свои фирми дължи над 30 милиона долара, пак надлежно необезпечени от Лазов и Александър Ангелов!
                              Коментар ?
                              Last edited by pepe1234; 13.07.2015, 23:31.

                              Коментар


                              • Ами нормално - играем без най-добрия си волейболист - Цецо Соколов.
                                Жалко, че точно сега е контузен - след като взехме домакинството можехме да се върнем в горната лига! Владо Николов се стара - но вече я няма тази сила да смачка противника с атака и сервиз, а на блок и в защита почти никаква работа не върши.
                                Мен ме е яд, че тренера заложи на Жеков, който си е почти отказал - в мачовете без значение може и да ставаше, но сега на финалите трябваше да играе близнака!
                                Алексиев си е Алексиев - мъка за българския фен! Все пак не можем да отречем, че той не беше първоначално в отбора, но контузията на Скримов наложи да се върне и да е титуляр

                                Коментар

                                Working...
                                X