IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спорт (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
    Муси - що ме караш да споделям тука пресни картинки от нета?


    Симпатизирам на Арсенал... така че...
    Attached Files
    Only God Can Judge me...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
      Груец, очевидно вие шампион повече никога няма да бъде.Първенец да, но шампион никога.При това служебен първенец. Така решиха вашите вождове и господари, на които се кланяте - Боко Тиквата и Дидо Дебелия ....
      е, де, пак глупости - това с Тиквун го слушам вече 6-та година. Да ти кажа ли колко титли или купи има Левски за периода - точно 0. И пак имате наглостта да говорите за Тиквата и Свинята - хайде малко по-сериозно, може ли? Уж сме инвеститорски форум и боравим с факти или поне базираши се на логика предположения. Твоето не се базира на нищо!

      Дидо, и ти пак взе да топлиш старата манджа - Левски имат дългове, но ги обслужваха, а и имаха план за разсрочване с НАП. Чорбата подобно нещо нямаше. Ще го обясня по друг начин - ситуацията с Левски и чорбата е идентична на тази с Фибанката и КТБ. Толкоз. А законите са, за да се спазват, независимо в чия полза/вреда се отсъжда!
      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
        е, и втори да сме, вас какво ви бърка, вие нали сте първи и интергалактически шампоАн
        Вие сте ФК Лафка.Да ви обявяват за пожизнени шампиони и да се свършва с тая мъка.Говеда сте и такива ще си останете.Бог обаче всичко вижда понякога забавя но рано или късно раздава правосъдие.Сега трябва и Домусчиев да напусне и Хубчев и той.И оставате с Пирин там сте втори.

        Коментар


        • А аз да питам как наказаха Бистришките тигри дет не се явиха на мач с ЦСКА?И какво пише в правилника по този въпрос?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от DidoDinev Разгледай мнение
            Да, децата на 10 повече от всичко друго обичат да се спазва закона

            Я кажи, джанъм, ако бяха спазили закона спрямо Уеце, както го спазиха срещу нас, дали нямаше сега да се правят вечни дербита във В групата, а? Или вие не дължахте милиони по същия начин, както и ние? По-малко милиони, но все пак милиони ?

            Ама тва е, няма директива, 10 не е 10, 13 милиона не бяха изсмукани от една фалирала компания, за да закърпят нещата на хартия, абе мани бегай

            П.П. Васил Иванов Кунчев ви гледа от небето, мишоци!
            Компания която дължи 200 милиона на държавата.

            Коментар


            • Муси - що ме караш да споделям тука пресни картинки от нета?

              Great moments in football:

              Last edited by man_united; 16.12.2015, 16:13.

              Коментар


              • Малко оф-топик

                Attached Files
                Only God Can Judge me...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                  е, и втори да сме, вас какво ви бърка, вие нали сте първи и интергалактически шампоАн
                  Груец, очевидно вие шампион повече никога няма да бъде.Първенец да, но шампион никога.При това служебен първенец. Така решиха вашите вождове и господари, на които се кланяте - Боко Тиквата и Дидо Дебелия ....
                  Life won't wait for you.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                    Извън игрова обстановка ясно означава, че не е игра за топката. Спряла игра е нещо съвсем, съвсем друго, ама то трябва и да се чете с разбиране, а не просто първосигнално

                    Колкото до решението днес - удивен съм. Направо съм удивен, че БФС си спазиха правилниците, искрено съм удивен, Естествено, когато си спазват правилниците, чорбите квичат, така както квичаха лятото, когато пак просто се спази буквата на закона, но у нас е така - като се погази закона ревем, че няма такава държава, като се спази закона, пак ревем, че няма такава държава
                    Да, децата на 10 повече от всичко друго обичат да се спазва закона

                    Я кажи, джанъм, ако бяха спазили закона спрямо Уеце, както го спазиха срещу нас, дали нямаше сега да се правят вечни дербита във В групата, а? Или вие не дължахте милиони по същия начин, както и ние? По-малко милиони, но все пак милиони ?

                    Ама тва е, няма директива, 10 не е 10, 13 милиона не бяха изсмукани от една фалирала компания, за да закърпят нещата на хартия, абе мани бегай

                    П.П. Васил Иванов Кунчев ви гледа от небето, мишоци!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                      Пак ще са втори.
                      е, и втори да сме, вас какво ви бърка, вие нали сте първи и интергалактически шампоАн
                      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
                        Повече от ясно се вижда, че пише извън игрова обстановка, нямам идея ти какво четеш...

                        Оставете фелайни той е много болен човека, заразил се е от платинито, щот си бъркаха по дупките и си правха МИ МИ..

                        ако от лъжите,
                        порастваха коси,
                        борислав михайлов,
                        щеше да е .....
                        Извън игрова обстановка ясно означава, че не е игра за топката. Спряла игра е нещо съвсем, съвсем друго, ама то трябва и да се чете с разбиране, а не просто първосигнално

                        Колкото до решението днес - удивен съм. Направо съм удивен, че БФС си спазиха правилниците, искрено съм удивен, Естествено, когато си спазват правилниците, чорбите квичат, така както квичаха лятото, когато пак просто се спази буквата на закона, но у нас е така - като се погази закона ревем, че няма такава държава, като се спази закона, пак ревем, че няма такава държава
                        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от gergek Разгледай мнение
                          ....в А група скоро може да си остане само Левски да си играе там.......
                          Пак ще са втори.
                          Life won't wait for you.

                          Коментар


                          • Коментар


                            • Повече от ясно се вижда, че пише извън игрова обстановка, нямам идея ти какво четеш...

                              Оставете фелайни той е много болен човека, заразил се е от платинито, щот си бъркаха по дупките и си правха МИ МИ..

                              ако от лъжите,
                              порастваха коси,
                              борислав михайлов,
                              щеше да е .....
                              Last edited by pepe1234; 16.12.2015, 15:01.

                              Коментар


                              • Перуката за поррден път закопа българският фудбол. Вече всичко е ясно до дъното има още.
                                Животът е огледало.....усмихвай се

                                Коментар

                                Working...
                                X