IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спорт (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
    Да преговорим набързо:
    - Литекс са аут - говедата са виновни, претендент са им за титлата
    - Литекс не са аут - говедата са винивни, върнаха ги, щото ще загубят иначе 5 точки
    - Говедата са шампиони - е, много ясно, нали Тиквата и Шиши им купиха титалата
    - Говедата не са шампиони - е, много ясно, толкова са куци, че дори и купена титла не могат да спечелят.

    Само за инфо на някои вече инфантилни старчета, които тотално ми развалиха впечатленията от тях:

    "Държаният" от Боко и Пеев и "бутан към титлата" Левски спечели от 4 "сигурни" мача с държавния Берое (единственият държавен /официално/ отбор в А група) и спонсорираният от Лафка Пирин (единствен официално спонсориран от Пеев отбор) точно 4 точки от 12 възможни. Сигурен съм, че и за това има директива
    Груйчи с какви пари строите стадиона?И ти вярваш ли че Тонев е истинския собственик?Не може законите и правилата да са за другите а за Левски не.Левски също има огромни дългове но си затвориха очите.За изстъпленията на малоумната му публика постоянно очите са затворени.Ако ще спазваме законите надявам се и Лафката да ги спазва.

    Коментар


    • Бърз бет, че отивам на парти
      Арсенал - Ман С овър 2,5
      Стяуа - Тимишоара (Стяуа -1,5)
      Общо К 4 без малко
      Наздраве !!!
      Only God Can Judge me...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
        Последните 10 години Клоп не ни е бил треньор а ти го замеси. Сега пак вадиш други факти ...... Гледай си Чифутката .... не се занимавай с други отбори ......
        Мен за чукотките не ми дреме, брат, а на клоп и ливера винаги съм желал успехи, но ти си лай, де преди Челси сте, факт, въпросът е дали след като тръгнахте като аслани, ще завършите нас.... Е, ти знаеш как, още веднъж - успех.
        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

        Коментар


        • Ся' големия въпрос е как ще приемем (феновете на Юнайтед) едно евентуално назначение на Моу начело на червените дяволи?!
          Boring Chelsea to be followed by boring Man United?! Или ще постигне успехите си в Порто, Челси, Интер, Реал, Челси и при нас?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
            Факт - два пъти за последните 10 години са били зад мърсидайдците, като единият ви лишиха от тилата в мач с резервите. Само факти...
            Последните 10 години Клоп не ни е бил треньор а ти го замеси. Сега пак вадиш други факти ...... Гледай си Чифутката .... не се занимавай с други отбори ......
            Life won't wait for you.

            Коментар


            • Спорите за български футбол,а никой не споменава и дума за последния пирон в ковчега му! Хора, уикенда излезна новина, че ще затварят Син Сити - за какъв футбол ще говорим след това?
              Сега Божинов няма и да иска да си идва за мачове на национала

              Коментар


              • Ваденето на Латекса по принцип, като спазване на законите - да, твърдо да. Като спад в нивото на А група - не, твърдо не. Мнението ми за чорбата и Локото е абсолютно същото. Такова беше и за Пирин едно време, и за БотевЪ, и за Сливен...

                Законите са за това, за да се спазват. А за Гришата ти подкрепям мнението напълно.
                П.С. Не съм те забравил, но доста грижи напоследък
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Груец, факт е, че оритаха "Ей, Богу" щом свърши кинтите и веднага се пръкнаха нови "благодетели" от партийната номенклатура.

                  Кой е бизнесмен от тия, дет' уж сега дърпат конците? И как някой пълен анонимник светкавично започва да осигурява многомилионни договори за реклама и спонсорство?

                  Айде, малко по-сериозно!

                  П.П. За друго се базикам в момента. Какъв е шанса Ганчев да кешира отбора при този развой?

                  Според мИня е много, много голям. Тоест един от малкото финансово стабилни отбори се затрива от пълна глупост и после какво правим? Почваме с купичката за просия да обикаляме общините, частните фирми и да събираме просия по села и паланки, за отбори, които нито имат нужната база, нито някога ще я имат, защото тя не се строи за 3-5 години.

                  Та, подкрепяш ли ваденето на Латекса ми е мисълта? И как това ще се отрази на качеството на шампионата ( в частност нац. отбор )? Благодаря предварително!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                    Средняк, средняк ама пак е по-напред от твоята рязана ФК Чифутка начело с Моуриньо .....
                    Факт - два пъти за последните 10 години са били зад мърсидайдците, като единият ви лишиха от тилата в мач с резервите. Само факти...
                    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                    Коментар


                    • Да преговорим набързо:
                      - Литекс са аут - говедата са виновни, претендент са им за титлата
                      - Литекс не са аут - говедата са винивни, върнаха ги, щото ще загубят иначе 5 точки
                      - Говедата са шампиони - е, много ясно, нали Тиквата и Шиши им купиха титалата
                      - Говедата не са шампиони - е, много ясно, толкова са куци, че дори и купена титла не могат да спечелят.

                      Само за инфо на някои вече инфантилни старчета, които тотално ми развалиха впечатленията от тях:

                      "Държаният" от Боко и Пеев и "бутан към титлата" Левски спечели от 4 "сигурни" мача с държавния Берое (единственият държавен /официално/ отбор в А група) и спонсорираният от Лафка Пирин (единствен официално спонсориран от Пеев отбор) точно 4 точки от 12 възможни. Сигурен съм, че и за това има директива
                      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                        Като гледам ситуацията в момента, Клопо си е баш за средняк като Ливера
                        Средняк, средняк ама пак е по-напред от твоята рязана ФК Чифутка начело с Моуриньо .....
                        Life won't wait for you.

                        Коментар


                        • Като гледам ситуацията в момента, Клопо си е баш за средняк като Ливера. Преди 3 месеца щях да кажа, че е прекалено голям за такъв малък клуб, но вече си мисля, че са си лика-прилика с мърсисайдци Все пак той дойде на пожар и не е правил селекция, така че мнението ми не е на 100% меродавно

                          Покрепям мнението на Колчо за Карлето - Пепи номер 2 ще е, маакр че тоя има някаква особена харизма с ШЛ - взема я дори и с бездарни отбори, така че може и с баварците да я вземе (титла в бундеслигата по дифолт си е Мюних)
                          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Hakkinen Разгледай мнение
                            Клопо го чака една година здраво бачкане и през следващия сезон ги изяждаме с парцалите тия смешници Уотфорд, УБА, Палас и т.н.
                            Зат'ва баварците да си пият бирата и да си ядат вурсчетата и да си пердашат всичко живо в Швабия, но да не закачат Клоп.
                            Татко Карло им е идеалния избор. Е, Хитцфелд и Хайнкенс са по0добри ама както се каза по-долу вече са старички.
                            Life won't wait for you.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                              Долу рЪцете викам аз по презумция .....
                              Клопо го чака една година здраво бачкане и през следващия сезон ги изяждаме с парцалите тия смешници Уотфорд, УБА, Палас и т.н.
                              "The most valuable commodity I know of is information." Gordon Gekko

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение

                                що с лошо ся ?
                                По-скоро е конплемент за треньора Ви...
                                Долу рЪцете викам аз по презумция .....
                                Life won't wait for you.

                                Коментар

                                Working...
                                X