IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спорт (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mussi Разгледай мнение
    Някой успя ли да се регистрира???
    Скъса ми нервите в този адрес, така и не разбрах какво точно искат
    FUCK OFF b365 !!!!!!!!!!!
    нямах никакви проблеми, всичко мина гладко, бонуса получих тоже, верификацията още се бави, но и това ще стане.
    да ви питам тия имат ли мобилна апликация или само през браузър залагате?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mussi Разгледай мнение
      ДГД б365
      Продължавам да си бръмча на efbet.com !!!
      Избери българското !!! - там дървото е по-готино
      в тоя ред на мисли, как ви звучи коеф 5 на наш глигориян да влзе в топ 20 на атп до края на годината? Съшият е и коеф да спечели титла на АТП до края на годината, което май е по-лесното? Как ви се струва - 5 коеф си е доста приличен, а нашият дръвчо не е чак толкова бездарен? Или пък греша
      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Hakkinen Разгледай мнение
        Моята регистрация е готова, виси ми само една от верификациите.
        ДГД б365
        Продължавам да си бръмча на efbet.com !!!
        Избери българското !!! - там дървото е по-готино
        Only God Can Judge me...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mussi Разгледай мнение
          Някой успя ли да се регистрира???
          Скъса ми нервите в този адрес, така и не разбрах какво точно искат
          FUCK OFF b365 !!!!!!!!!!!
          Моята регистрация е готова, виси ми само една от верификациите.
          "The most valuable commodity I know of is information." Gordon Gekko

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
            а супер, благодарско, ще им сложа една 100-ка - нали това е максимумът - 100 кинта залог, дават ти 100 бонус и го въртиш 3 пъти?
            Някой успя ли да се регистрира???
            Скъса ми нервите в този адрес, така и не разбрах какво точно искат
            FUCK OFF b365 !!!!!!!!!!!
            Only God Can Judge me...

            Коментар


            • man_united,принципно това е неточно, защото когато примерно аз ще плащам нещо, си правя сметка за какво давам пари нали така.Та тези дето са давали парите не са правили сметка, или просто ЦЕЛЕНАСОЧЕНО са убивали клуба. Т.е. или са безхаберници или са били пратени с мисия... Според мен е нормално да се дължат пари на хора работили за клуба... не е нормално да се дават завишени заплати не е нормално да се привличат и гонят футболисти без изигран мач. Това не е нормално...За 28 мил не си ме разбрал, за синия отбор се говори, че с токова са назад и те. То едвам ги спасиха миналото лято със спонсорите на шиши, щото май и те беха аха аха улетели с нас...

              Груйчи кое е незаконното бе, да фалира едно дружество ли, аре у лево, чудя се кой дава дипломи за такива юристи.Ако ти е от тук квалификацията може :
              http://www.academy.mvr.bg/v_sleda/113020071.htm
              А по принцип си има съд да каже, кое е незаконно ти ся къв си и обвинител и съдия и палч. Почваш да ми падаш в очите. Мислех, че има и интелигентни от сините...
              Груйчи, подигравките също са далеч от смислена дискусия и показват само безсилито на опонента. Та в тази връзка наистина се излагаш вече като кифладжия.
              Last edited by pepe1234; 10.06.2016, 14:04.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
                За това няма спор, ама покрай тях колко пари заминаха за разни схемаджии като Тройчо, Емо Костадинов, Емил Данчев и т.н. Сигурно, ако теглиш чертата ще видиш че поне 1/3 от споменатите 28 млн. се дължат на такива "лица"
                TИ за тройча не отваряй реч, че става страшно - той е червива, пардон червена икона и е лупал говедата 6 пъти, т.е. няма как да е виновен за нищо. Странно нещо е червената шизофрения - значи хем се кефят на свети лупоний чорбароубиец. че под неговото вещо ръководство са били говедата 6 пъти, хем той бил говедо и искал да ги изнасили и загроби

                Значи, като ми почнат така да ми говорят за харизмЪтЪ и душата и стават точно като мангустите -разликата им е нулева - какво тук значат някаки си АД-та и прочиЯ, ние сме си сесека и толкоз, ма законно, незаконно - кой го брига бе, ние сме сесека. Та и манго така - ама какво ме интересува, че хляба и салама са с пари и имало там някакъв си магазин, дето законово го продавал - аз съм манго,гладен съм хляба и салама служат за задоволяване на моята потребност и ше си ги бера за без пари и толкова. Ама ха, имало закони -законите са за олигофрените, ние сме сесека, сесека, пардон Етрополе, Етрополе и искаме, искаме, искаме.

                А още по-смешно ми е как искали да завещават нещо, дето са го изяли и изпили - ами и аз искам да им завещая на моите деца парите, дето съм ги пръснал по жени, пиене и екскурзии, ама освен да им покажа снимки, друго няма какво да им дам от онзи париод, Пари няма, но що ли не взема и аз да кажа на моята банка, че аз съм си купил вече един имот и искам да го завещая на децата си, а пък кредита тя да си го сържи и да не ме занимава с него - егати изедниците, разсипаха ме, а аз имот искам да завещания на децата
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
                  man_united, Основно от работата на Божков, Томов, Титан...
                  За това няма спор, ама покрай тях колко пари заминаха за разни схемаджии като Тройчо, Емо Костадинов, Емил Данчев и т.н. Сигурно, ако теглиш чертата ще видиш че поне 1/3 от споменатите 28 млн. се дължат на такива "лица"

                  Коментар


                  • Ей много ти е лесно да даваш акъл отстрани, ама аз за 20 път ти казвам трай си да не ни последвате не ви го пожелавам, но ... не е невъзможно.. с 28 мил на минус и вие да почнете да забелвате очите. Колкото до нас не се притеснявай... Сравнението ти е меко казано неудачно, защото за 200 000 път го казвам боли ме фара за някакво си юридическо лице. Фалира създава се друго, но идеята остава, идеалите остават. И за да ти ударя още една контра някои хора успяват да ги спасят с донорски операции... а други просто не оцеляват... та така гледай си твойто отборче. Давай акъл за тръста, трофея, гонзо и т.н. Съветвам те и ти да гледаш мача и да почакаш с коментарите, за да не се окаже, че си се изложил като кифладжия...
                    Last edited by pepe1234; 10.06.2016, 11:41.

                    Коментар


                    • аз ше ви го кажа какво е положението с днешните припознвачи на френкенщайн (микре) - при тях ситуацията е такава:

                      Имаме едно семейство (чорбарското), на което единственото дете (да го наречем Цецко) е болно от много тежко заболяване, което струва много пари като лечение, а и не е на 100% сигурно дали това лечение ще е успешно. Умните, добрите, разбиращите родители биха подкрепили детето си, не биха го оставили и обрекли на сигурно смърт, друготе, припознавачите, си харесват детето на комшията, придърпват го с лъжи и фалшиви обешания, прекръщават го от Лъчко на Цецко и упорито викат - ама това е моят Цецко го бе, ей на, вижте го какъв е здрав и прав, нищо му няма А Цецко, истинският Цецко, просто е натирен от вкъщи и ако оцелее с просия, оцелее, ако ли не - ами ето го нашият нов Цецко (нищо,че той 20 години е бил Лъчко, сега е Цецко и толкова и ние си го обичаме и си го припознаваме.

                      Смеем се на Македонците, дето си измисляли история, припознвачите сте същите и мантрите ви са същите - като исти мАкедонец, който се чувства антички као Саше Великиот, дека му е рода по права линия, така сте и вие - чувствали сбили че Лъчко е Цецко, значи е така, никой не можел да им го отнеме.

                      Още от детеееее, запали моето сърцеееее, Етрополеееееее
                      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                      Коментар


                      • man_united, Основно от работата на Божков, Томов, Титан...

                        начев не бързай толова да згърбваш идеята, чувам някои приятни слухове. Може да се окаже друго накрая, да изчакаме. Виж наскоро четох статия за химко ли беше в процедура по несъстоятелност 10 г. последвала ликвидация и още 5 години не могат да го продадат. Нещо от сорта. Това не искам да си го причиня да се оздравявам 10 години като приказка без край или ужаст без край, или може би с неочакван такъв. По- добре сливане, вливане, преливане, ама което гаранитра че ЦСКА ще го има. Защото аз чувствам, че трябва да осигуря и и на моите деца, да оставя жив ЦСКА, за да могат и те да изпитат радостите, които и аз съм изпитал. Но пак ти казвам не бързай, чувам позитивни слухове.... надявам се на още добри новини и допълнително още по-добро развитие, но трябва да почакаме и да видим.
                        Last edited by pepe1234; 10.06.2016, 11:21.

                        Коментар


                        • То май ЦСКАту е на туй дередже основно от "работата" на техни легенди и гравитиращи около тях дето ги докараха до салдо МИНУС 30 МЛН. ЛВ.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
                            Колкото до ЦСКА и името, да занам си историята и да отдавна нямаме нищо общо вече с армията. Та то дори и армия почти няма вече!!!
                            армия може да няма, но милиционерите са повече от по бай-тошево време

                            говедата си ползват същите привилегии както едно време .................... само дето сираков, гибона, илиев, боби-перуката и другите не са лейтенанти вече

                            Коментар


                            • Абе тва ЦСКА-рите много сте се стреснали. ЦСКА означава Централен Спортен клуб на Армията.
                              Така е създаден и това му е името. Не бил на армията, към армията, до армията, над , под...
                              Човек като се роди и го кръщават с име - Иван Петров Димитров. Като си замине дядо Димитър той вече не Димитров, така ли? примерно

                              Коментар


                              • Груйчи направи си бре, кой те сипира... Прочетох и пак казвам, че вие гледате някакви АД-та и търговски марки и лицензи, които са си супер за финансисти счетоводители, юристи, ала бала, ма за феновете е безсмислено. Колкото до ЦСКА и името, да занам си историята и да отдавна нямаме нищо общо вече с армията. Та то дори и армия почти няма вече!!! Та проблема с идентичността не е от сега, от много по-отдавна. Важното е да знаем, че сме наследници на тези идеали и дух и да ги пазим в сърцата си. Нито АДто, нито търговската марка нито каквото и да е може да определи сърцето на фена и какво свързва той с отбора си, тъй че не сте прави, защото гледате материалната страна, а аз гледам духовната...И точно в духовната част, във всеки един от нас се крие и идентичността на отбора...
                                Last edited by pepe1234; 09.06.2016, 17:30.

                                Коментар

                                Working...
                                X