IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спорт (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
    неска има жребий...
    ас си пожелавам Арсенал (къкто обикновено..)
    пожелавам ти да ти се сбъдне желанието...
    НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

    Коментар


    • неска има жребий...
      ас си пожелавам Арсенал (къкто обикновено..)
      Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

      Коментар


      • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

        транспорта им е по-скъп от самите чимове ................. от холандия през солун до горна е пътят

        гледай филма който ще ви прожектират сега .............. фирмата доставчик на тревата сега ще ви каже, че е отпаднала гаранцията ................ сега ще му хвърлят химикали, а накрая ще се окаже, че ще трябва отново да залесявате

        дано ............... нека да играят на хубави терени и с хубави топки за да не се оправдават после балерините...
        Фирмата е същата, която е правила днешния стадион Васил Левски в столицата, но пак се опитаха да се ослушат, когато стигнаха на половин метър до дренажа ( сгурия ). Бил перфектен и нямало смисъл да се пипа.

        Ела, виж тук шматките какво правят. Веднага снимки, злоупотреба за несвършена работа, насрещна проверка и т.н. Виж, не разполагам с техн. документация по нещата и дори да я видя ще ми трябват няколко доуточноващи въпроси, за да вдяна някои детайли по нея. Просто пожелах: Дано скоро Варна, Русе и Монтана денсят пред своя публика.
        ------------------------
        П.П. Предполагам искаш да кажеш, че тревното покритие е холандски хибрид, който не става за развъждане от само себе си, освен ако не е взет от тях? Нямам идея, бро ...

        Пратих днес Ламята на мача, а аз дори не съм го гледал, въпреки че стадионът ми е на 300 метра от вкъщи. Дори си затоврих прозорците, понеже ми е натоварено в момента по едни други неща.


        Last edited by marandi; 12.12.2016, 13:37.

        Коментар


        • нека да играят на хубави терени и с хубави топки за да не се оправдават после балерините...
          помня мърльо колко ревеше докато беше при нас, че футболистите на БОТЕВ не можели да печелят на чужд терен защото тренирали на хубави терени и после на поляните не можели да си покажат качествата

          рязаните карабини не се оплакват от терените в Б-я, но мърльо винаги намира оправдания...
          fuск the bеаr - give me the bееr

          Коментар


          • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
            П.П. Още преди дни писах, че технологичното време за една нова настилка е 21 дни и то при топло време, а тази е на 15 дни в студено време. Няма време да се срастне.

            Забележка: Крайните чимове, с които покриват не са толкова скъпи. Това е трева все пак
            транспорта им е по-скъп от самите чимове ................. от холандия през солун до горна е пътят

            гледай филма който ще ви прожектират сега .............. фирмата доставчик на тревата сега ще ви каже, че е отпаднала гаранцията ................ сега ще му хвърлят химикали, а накрая ще се окаже, че ще трябва отново да залесявате

            Напролет ще е добре, ще видиш.
            дано ............... нека да играят на хубави терени и с хубави топки за да не се оправдават после балерините...
            fuск the bеаr - give me the bееr

            Коментар


            • Това е все едно да кажеш, че и винаги осветлението ви е било зле, при условие, че просто подмениха едни крушки. Мачтите в долната част са 46 метра високи, а горните са 42 метра.

              Помисли си колко стадиона в България имат подобен капацитет и ми се обади пак. Понеже си от Пловдив ми е по-лесно да те питам имате ли сграда в града висока - толкова. То в София доскоро нямаше подобна сграда

              Взели са проекта на Локо ПД за стадион и са го преправили през фотошоп за изграждането на нов стадион. Със смесени чувства съм понеже на 200 левас данъци, щото съм бил в идеален център вече се престарават, а от догодина вдигат данък смет с още 10%.

              Ама, ай стига, бре ..... по-добре да се изнеса на Карибите, там плащат по-ниски данъци да ги еВа ...
              Last edited by marandi; 11.12.2016, 22:28.

              Коментар


              • Не знам какво разбираш винаги е под всякаква критика, но забавянето стана, понеже фирмата изпълнителнител, започва да сваля покритията и хоп стигнала до "дренаж" мисля се казва и казват - той е напревен перфектно и не мърда. За какво да го сменяме?

                Започва се едно привидно ослушване, за да се свият едни кинти за услуга Х, която няма, ама тук всички са като птички и пчелички и скандал гръмна. Веднага проверка и това, което е предписано да се спази.

                Бъркаш за терена, че е зле. Мога да ти го сравня с терените на поне половината А групен и там е в пъти зле. Просто този няма да има отопление, доколкото разбрах.

                П.П. Още преди дни писах, че технологичното време за една нова настилка е 21 дни и то при топло време, а тази е на 15 дни в студено време. Няма време да се срастне.

                Напролет ще е добре, ще видиш.

                Забележка: Крайните чимове, с които покриват не са толкова скъпи. Това е трева все пак

                Коментар


                • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                  Относно терена - на 15 дни е, и беше ясно, че ще се скапе. Напролет вече ще е добре. Затова до последно се чудеха дали да има мач. Тоест: тревата или хората? ( дат'с дъ куесчън )
                  пуснах да видя мача за няколко минути точно за да видя терена в какво състояние е

                  а за да проявя това внимание към терена беше в следствие на твой пост от миналия ден

                  няколко стотин хиляди лева да се рискуват за един мач ми се струва много глупаво, но щом електората го иска политиците им го дават за да няма "тън-мън"

                  състоянието на терена беше смешно и жалко ................. сега с химикали ще го третират в стремежа да се оправи, но в Горна терена винаги (от както се помня) е бил под всякаква критика --- не влагам никакви лоши чувства в това, а това е просто констатацията ми
                  Last edited by polki; 11.12.2016, 22:05.
                  fuск the bеаr - give me the bееr

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                    дано след стотина години да дойде редът и на нашия стадион...

                    не гледах мача в горна, но видях, че терена беше много зле
                    Благодарим на Пловдив за рамото, което ни удариха! Винаги съм харесвал майните, въпреки че можеха и да се ослушат.

                    Относно терена - на 15 дни е, и беше ясно, че ще се скапе. Напролет вече ще е добре. Затова до последно се чудеха дали да има мач. Тоест: тревата или хората? ( дат'с дъ куесчън )

                    Благодаря още веднъж за помощта и весели празници!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                      Успех на Русе, Монтана и Варна с техните стадиони
                      дано след стотина години да дойде редът и на нашия стадион...

                      не гледах мача в горна, но видях, че терена беше много зле
                      Last edited by polki; 11.12.2016, 19:44.
                      fuск the bеаr - give me the bееr

                      Коментар


                      • Жалко за трагедията в Хитрино и несъстоялия се празник за мача Доко ГО и ЦСКА. Всички планове пропаднаха, но хората уважиха трагедията. Все пак не всеки мач в родното първенство се играе пред 9000 зрители, при капацитет на стадиона 10500 ( разликата идва поради зоните за безопасност между двете агитки ).

                        Справедлива точка от два отбора, които никога не влизат в уговорки, а денсят чист феърплей.

                        П.П. Да му мислят зелените напролет какво ги чака. Всички имат проблеми и всеки се бори. Феърплей значи - ние не пречим на вас, а вие не пречете на нас, понеже на мача в Разград беше очевидно, че съдията е "хванат" и свирката беше услужлива. Затова резултат лъже.

                        Нека дойдат сега тук и да видят какво ги чака. Успех на Русе, Монтана и Варна с техните стадиони
                        Last edited by marandi; 11.12.2016, 19:18.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                          Да, Лудогорец е печеливше предприятие - това е безспорен факт. Единственото футболно печеливше у нас! Въпросът е на каква цена? И защо? Цената беше 2 купени титли от Левски и Цска (имали пари, купили ги, нали така), убиване на почти всички детски школи (тама пазаруването на килограм - момчета, които после умират като развитие в Разград, защото там не получават и минута игра - нали помниш смените в 10-тата минута на оня, Керчев ли беше, дето все се "контузваше", за да влезе някой "българин" от Брзилия), обезкръвяване на противници - Ботев и оригиналната чорба, от Левски купиха най-голямата надежда тогава (Стивън Петков), то при нас така или иначе нямаше ни един качествен в последните години, освен Гари Родригез, а и за него имаше оферта. Та не ми говори, че не са като Байерн - същите са!

                          Да припомня ли как ЦСка изведнъж се срина, докато уж им беше конкурент есента с Тройчо и онази мамалига Буш - случаеност? Да припомням ли как уж Домуза беше "гелосана мастия, дето иска да си посегне", пък после захарното джудже извади отбора срещу Левски и ни отне 5 точки - случаеност, едва ли? Да припомням ли как си тръгна Люпко? Така някакси изведнъж, уж болен, пък забегна във Виетнам, в някакво селско тимче? И т.н. - това са другите методи, които дразнят.

                          И дивашкият късмет - всеки удар-гол, вратарят постоянно е герой в мача, голове в последните секубди (няколко им се върнаха), диво опълчение, падане на най-лесните противници или такива, кито изобщо не са във форма и т.н. и т.н. Само за справка, ако имаше нормапни квалификации за групите на ШЛ през 2014, шяха да играят с Арсенал, Зенит, Леверкузен, Порто, Наполи, Билбао, Лил, а не със Стяуа, които пак отстраниха на див късмет. Тази година пък шаха да са срещу Ман сити, Порто, Виляреал, Аякс, Мьонхенгладбах, Рома, Монако...

                          Айдед стига толкова за тези делиормански мастии - да го духат, мен ме превърнаха от неутрален в яростен противник (хубави пари направих от тях, не се оплаквам). Пожелавам им Зенит, Шахтьор или Фенербахче, в краен случай Османлъспор, за да почувствам любовта на феновете си
                          Груйче,ти да не си шеф на някой кльон на социални грижи,бре!!!
                          Last edited by kefala; 09.12.2016, 17:52.

                          Коментар


                          • ГГ щял да кани Сираков и Херо в ЦСКА Дал на "феновете" 20 дни да "мислят" И всичко това поднесено като "слухове" без моментално опровержение на сайта? Кво става тука, бе?

                            Коментар


                            • Керчев е в Доко ГО, също както и Янаки Смирнов, само че под наем. Явно затова Киро мисли да прави детски школи в Софето и страната, за да може да прибира всичко над 8 години възраст с топка в краката и после да го шътва под наем. Още по-смешното е, че Керчев няма право да играе срещу тях, тоест директно се вадят основни играчи, а тук нямаме тяхната дълга резервна скамейка и да са чат-пат равностойни. Е, тия дни взехме едно франсе от школата на Бордо, понеже за левия бег, нямахме смяна.
                              Last edited by marandi; 09.12.2016, 10:00.

                              Коментар


                              • Да, Лудогорец е печеливше предприятие - това е безспорен факт. Единственото футболно печеливше у нас! Въпросът е на каква цена? И защо? Цената беше 2 купени титли от Левски и Цска (имали пари, купили ги, нали така), убиване на почти всички детски школи (тама пазаруването на килограм - момчета, които после умират като развитие в Разград, защото там не получават и минута игра - нали помниш смените в 10-тата минута на оня, Керчев ли беше, дето все се "контузваше", за да влезе някой "българин" от Брзилия), обезкръвяване на противници - Ботев и оригиналната чорба, от Левски купиха най-голямата надежда тогава (Стивън Петков), то при нас така или иначе нямаше ни един качествен в последните години, освен Гари Родригез, а и за него имаше оферта. Та не ми говори, че не са като Байерн - същите са!

                                Да припомня ли как ЦСка изведнъж се срина, докато уж им беше конкурент есента с Тройчо и онази мамалига Буш - случаеност? Да припомням ли как уж Домуза беше "гелосана мастия, дето иска да си посегне", пък после захарното джудже извади отбора срещу Левски и ни отне 5 точки - случаеност, едва ли? Да припомням ли как си тръгна Люпко? Така някакси изведнъж, уж болен, пък забегна във Виетнам, в някакво селско тимче? И т.н. - това са другите методи, които дразнят.

                                И дивашкият късмет - всеки удар-гол, вратарят постоянно е герой в мача, голове в последните секубди (няколко им се върнаха), диво опълчение, падане на най-лесните противници или такива, кито изобщо не са във форма и т.н. и т.н. Само за справка, ако имаше нормапни квалификации за групите на ШЛ през 2014, шяха да играят с Арсенал, Зенит, Леверкузен, Порто, Наполи, Билбао, Лил, а не със Стяуа, които пак отстраниха на див късмет. Тази година пък шаха да са срещу Ман сити, Порто, Виляреал, Аякс, Мьонхенгладбах, Рома, Монако...

                                Айдед стига толкова за тези делиормански мастии - да го духат, мен ме превърнаха от неутрален в яростен противник (хубави пари направих от тях, не се оплаквам). Пожелавам им Зенит, Шахтьор или Фенербахче, в краен случай Османлъспор, за да почувствам любовта на феновете си
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X