IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спорт (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • А, ок, извинявам се за заяждането и от моя страна
    Иначе очаквам голов Х на нашия мач, но може би това се дължи на топлото време, което е размило съзнанието ми, или пък на климатика, който ме е издухал отвсякъде. Ще видим
    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

      Ще помоля феноете на тирета с 0 участия в Европа и носители на титлата за най-бързо отпаднал отбор - 5 минути преди жребия, да не коментират неща, които не са от тяхната компетенция. Успех и на БотевЪ
      Давам прогноза понеже имашв такъв въпрос, не коментирам нищо и дори не се заяждам... Бяха ми симпатични Дунав, но и те отпаднаха, това е нивото просто... Мисля че ние като състав бяхме доста добре балансирани и щяхме да се представим на ниво в турнирите, ако ни бяха разрешили да играем. В левски нещата хич не са добре нито откъм състав нито откъм финанси та ще е чудо ако продължат. Ботев също са слабички зависи от съперника им. но генерално ще се отпада...
      Last edited by pepe1234; 13.07.2017, 17:31.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
        Дайте прогноза за Левски и Ботев
        според мен, ако мърльо бе тренер на говед@та щяха да продължат напред в ЛЕ, но с ники-жадното всичко е възможно и затова шанса е 50:50

        при канарите положението е по-ясно

        - от една страна отбора е без център нападател и от година играе с фалшива деветка и нещата се получават "на магия"
        - от друга страна гледах евреите преди 2 седмици - до 88-ата минута падаха 1-3 и за 5 минути обърнаха "вашаш" до 4-3 в мач повторение на представянето на говедата в белгия от преди над 30 години
        - отсъстват трима основни титулярни футболисти - защитник Терзиев, полузащитник Балтанов и нападател Виана

        шанса БОТЕВ да продължат е не повече от 20%
        НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
          отпадат злощастно и геройски, играли сме добро немали сме шансо и те така...
          Ще помоля феноете на тирета с 0 участия в Европа и носители на титлата за най-бързо отпаднал отбор - 5 минути преди жребия, да не коментират неща, които не са от тяхната компетенция. Успех и на БотевЪ
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

          Коментар


          • отпадат злощастно и геройски, играли сме добро немали сме шансо и те така...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
              Дайте прогноза за Левски и Ботев
              Левски е голов Х, Ботев са ми енигма
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Дайте прогноза за Левски и Ботев

                Коментар


                • Имам някакъв вече поочукан опит в колективни спортове и колчем съм се докосвал до света на индивидуалните такива, винаги съм констатирал, че става дума за една доста различна вселена. Допирните точки не са толкова много както изглежда на пръв поглед. Особено пък за професионален спорт. На фона на това може и да не е толкова правилно да се изказвам тук, но от прочетеното заключавам, че няма да е фатално.

                  Григор има един добър набор от основни качества:специализирана подготовка, физика, психика, характер, емоция, както и други съпътстващи обстоятелства и способности - социален (икономически и културен) бекграунд, амбиция, концентрация, някои от които са производни на основните.
                  Малцина са тези индивидуални спортисти, на които е дадено да изкачат върха, единици могат да се задържат на него. Вече стана ясно, че на Григор нещо не му достига, което по никакъв начин не е основание да проявяваме негативизъм. Е, може би тайничко ни се е искало да го видим на върха, което не на последно място е последица от някаква форма на синдрома на хората от малките страни (някаква специфична българска провинциалност, макар че деленето на страните н ацентър и провинция е последица от дефекти в социалното управление, а не е някаква разлика в нивото на конкретните индивиди, държави и т.н..)

                  Григор е елитен тенисист с успешна международна кариера, но без качества да е на върха.
                  Де да бяхме всички поне малко на неговото ниво - ех, каква страна щеше да е България.
                  Вместо това ние имаме ... хм, ще се въздържа от съждения в тази посока.

                  Още като се загаджиха с кака Никол, позволих си д а споделя дори тук, че тези двамата водени основно от мощната ръка на нагона си губят времето един на друг. Женската красота е едно доста субективно изживяване и въпреки че аз лично не класирам чак толкова високо Николчето, редно а да кажем ясно, че: Да, ние като българи се вълнуваме далеч повече от Григор и ще заемем преимуществено неговата страна при оценката на сърдечните им проблеми и лични неуредици, но в един по-общ и по-човешки план, основният губещ и рискуващ в една такава връзка е жената, ерго тя и не мога да допусна, че това не и е ясно и известно. Тя вече е доста закъсняла и само известна деликатност (която се проявява избирателно и незадължително) от моя страна ме спира да не кажа нещо по-ярко.
                  Изпитвам някакво съжаление и някаква съпричастност към тази жена. Има нещо в очите и, което въпреки партньорите и сякаш ми говори, че не е някаква безогледна и безскрупулна златотърсачка. Може би пък в оценката ми ме подвежда дългата и връзка с Луис, който е един велик карач и голям шампион, но като човек го възприемам за пълно л...о и съм готов да браня всеки, който се намира (л) в някакъв досег с него.
                  Ето, нямах никкво намерение, но замесих и Формулата. Стана много спортен постинг ))


                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение

                    Груйче,ти знаеш моето мнение за Григорий-десетий!!!Добре ,че Надал -Мюлер продължи достатъчно дълго!!!Но щом като гледам тенис,искам да гледам тенис!!!Не ме интересува българин ли е или уагадуговец!!!Който лайнар играе така,за мен е путьо!!!
                    Когато си прав, прав си
                    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                      Защо го обсъждате изобщо Григор за мача му снощи? Та той има такъв огромен респект и комплекс за малоценност към Педереря, че ум да ти зайде - самомного незапознат с тениса човек би заложил и една стотинка на наш Гришо в подобен мач. Иначе и двете страни в дискусията си имат теза и тя е необорима - да, Григор няма психиката за големите мачове и да, той ни е най-голямата спортна, а и лайфстайл звезда към момента, така че...
                      Иначе на всички ни се иска да стане ноемр 1 или поне да вземе титла от шлема (разни измислени хървтчета като Иванишевич и ЧИлич са печелили такава), ама явно няма да го доживеем. И пак добре, че имаме и Гришо, че иначе ще се кефим на 154-то място на Пироня или 1/4 финала в някой чалънджър на Кузманов, та така...

                      Успех на Гришата занапред, а за кака му Никол - завиждам благородно, за разлика от коня Шарапова или свинята (нерезът) Серина, сега случи на наистина класна мадама, па и у нас я доведе, така че няма какво да мрънкаме
                      Груйче,ти знаеш моето мнение за Григорий-десетий!!!Добре ,че Надал -Мюлер продължи достатъчно дълго!!!Но щом като гледам тенис,искам да гледам тенис!!!Не ме интересува българин ли е или уагадуговец!!!Който лайнар играе така,за мен е путьо!!!

                      Коментар


                      • Защо го обсъждате изобщо Григор за мача му снощи? Та той има такъв огромен респект и комплекс за малоценност към Педереря, че ум да ти зайде - самомного незапознат с тениса човек би заложил и една стотинка на наш Гришо в подобен мач. Иначе и двете страни в дискусията си имат теза и тя е необорима - да, Григор няма психиката за големите мачове и да, той ни е най-голямата спортна, а и лайфстайл звезда към момента, така че...
                        Иначе на всички ни се иска да стане ноемр 1 или поне да вземе титла от шлема (разни измислени хървтчета като Иванишевич и ЧИлич са печелили такава), ама явно няма да го доживеем. И пак добре, че имаме и Гришо, че иначе ще се кефим на 154-то място на Пироня или 1/4 финала в някой чалънджър на Кузманов, та така...

                        Успех на Гришата занапред, а за кака му Никол - завиждам благородно, за разлика от коня Шарапова или свинята (нерезът) Серина, сега случи на наистина класна мадама, па и у нас я доведе, така че няма какво да мрънкаме
                        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                        Коментар


                        • [QUOTE=4i4o_Pay;n3216206]
                          Първоначално изпратено от 4i4o_Pay Разгледай мнение

                          Ами мърляч е ... около десятката в СВЕТОВНАТА РАНГЛИСТА. Представи си най-добрите 10 архитекта, инженера, лекари в света ... ако можеш. Ти в своята реализация на кое място в света си?
                          На бърво ,чичак,на бърво!!!

                          Коментар


                          • [QUOTE=4i4o_Pay;n3216205]

                            Ами мърляч е ... около десятката в СВЕТОВНАТА РАНГЛИСТА. Представи си най-добрите 10 архитекта, инженера, лекари в света ... ако можеш. Ти в своята реализация на кое място в света си?
                            Last edited by 4i4o_Pay; 10.07.2017, 21:40.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение

                              Еба ти мърляча!!!Цял живот да живре в добри държави,ще си остане срлянчето от Хаскейой!!!
                              Ами мърляч е ... около десятката в СВЕТОВНАТА РАТГЛИСТА. Предствави си най-добрите 10х архитекта

                              Коментар


                              • Вчера гледах един французин 26 в листата срещу Мъри ...е браво уникален , не издържа психически . В нашия няма грам хъс и живец. Дано нещо стане и забъркам , но едва ли , то си личи .
                                Животът е огледало.....усмихвай се

                                Коментар

                                Working...
                                X