IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спорт (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • За Григор никой нищо не казва, та аз да обеля добрата дума - независимо от квалификациите, които ще има, че не е играл със силни съперници, че само Надал и оназя немско-руска смешка бяха единствените предтсвители на топ 8, че най-високопоставения му противник беше Джон Иснер (номер 19) и т.н., то Гришо си започна и завърши турнира доста силно. Дори и нищо повече да не направи, във витрината му ще стои титла от сериите 1000, а това се е удало на доооооста малко хора преди него!

    Браво, Гришо, дано този път не пропилееш уникалния шанс от новото влизане в топ 8 (би трябвало да е поставен под номер 8 на ЮС Опън), т.е. да играеш с топ 4 чак на 1/4 финал и да вървиш само напред и нагоре. Реално може да завърши годината поне 6-ти (с оглед контузията на Шумадийския копелдак, липсата на форма в Мърльо, старческата деменция на Педерер, задължителната "контузия" на Педал, за да чисти допинга в края на годината и т.н.). И не си мисли за каки - когато си известен, жените сами идват за своите 5 секунди слава. Все още имаш възможността да станеш голям тенисист! Дано!
    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

    Коментар


    • Груйче,гледаш ли световното по лека атлетика!!!Тия кенийци!!!И ямайци!!!Разпарчетосаха ги!!!

      Коментар


      • Ето как ще ви платят за Каутиньо :

        "Ливърпул" подписа с Western Union срещу 25 млн. паунда

        Коментар


        • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение

          Сърдиш ли се бе,инвеститоре!!!
          не, само констатирам - аз съм адаптивен и се нагласям към новите реалности. То не случайно хората са си го казали - пари като вестници, само да има кой да ги реже
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
            Аз не виждам нищо фрапиращо в трансфера на Неймар за тези пари, с условието че говоря за супер малоумния трансферен пазар в последните години. Само малко сравнение:
            - Погба струва 80 милиона - пълно дърво
            - смъртната резерва Мората е 80 милиона
            - някакъв измислен житен бегач тип Кайл Уокеъ е 50 милиона
            - вратарят на последния в ШипЪ бива продаден за 30 милиона

            И на фона на всичкото това, някой ми твърди, че 222 милиона за най-голямата изгряваща звезда са фантастична сума? Мооооля?

            Да, на фона на трансфера на Марадона за 5 милиона долара ли беше, тази сума е умопомрачителна, но инфлацията от 84-та до днес, нищо че я броят за някаква си мижава там, всъщност е дооооооста голяма. А и футболът е опиум за масите, парите вече са хартия, така че що да не си направиш кефа като за последно?
            П.С. Убеден съм, че ще избият 1/4 от транфера само от фланелки Ми дотам го докарахме...
            Сърдиш ли се бе,инвеститоре!!!

            Коментар


            • Неймар вече е в отвъдното.Дотука беше.Справка Роналдо Роналдиньо и куп други глупаци напуснали барселона

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                Ами менкайте Коутиньо за Суарез - те това би бил повече от перфектен трансфер За мен лично Коу е изключително прехвален егоист, но това си е лично мое мнение - една идея над дърводелеца Лалана и почти същия като Вайналдум. Та ко за тоя дават 50+ милиона - директно го засилвайте.
                Обаче, идва и другото - какво можеш да си купиш за парите, за които си го продал. И тук вече става големият проблем
                Абе може да им вземеме на Барса някой/някои от младите им лъвчета и да излезе нЕкой удар от това. Иначе май за защитници ще ги дадеме, че там сме зле много.
                Life won't wait for you.

                Коментар


                • Ами менкайте Коутиньо за Суарез - те това би бил повече от перфектен трансфер За мен лично Коу е изключително прехвален егоист, но това си е лично мое мнение - една идея над дърводелеца Лалана и почти същия като Вайналдум. Та ко за тоя дават 50+ милиона - директно го засилвайте.
                  Обаче, идва и другото - какво можеш да си купиш за парите, за които си го продал. И тук вече става големият проблем
                  Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                    П.С. А и да си го кажем честно - в Барса друг освен Меси няма как да вирее. Суарес, мега звездата в Ливера и Англия преди 3 години, сега е просто статист, който се чува от дъжд на вятър и толкова. А аз лично съм му голям фен, но Барса и Меси го убиват. С неймар е същото - сега вече е звезда от ранга на големите двама като популярност, дали ще стане такъв и с игра - ще видим
                    Суарес никога не е бил егоцентрик и в името на мечтата си да играе в Барса без никакви проблеми приема да играе в сянката на Меси. А Неймар му се ще Златна топка. И колкото и да се чува от дъжд на вятър май показателите са му по-добри от Неймар - голове и пасове.А и Златна обувка взе. Точно заради егото а не заради парите си мисля, че стана тоя трансфер. Освен това тия 222 млн. ще побъркат пазара до 31 август. Сега остава да видиме кой ще вземе най-много от тези пари. Щото ако сравняваме "тоя струва токова, защото оня струва толкова", щом Неймар е 222 що тия педал каталунски се стискат за Коутиньо Поне 150 може да дадат е не да се пазарят като цигани ...... Макар да не ми се иска да продаваме, разбира се тоя трансфер ще се случи
                    Life won't wait for you.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

                      Ми щото вече няма да имат нужда от PR и ще врътнат кранчето. А финансовния феърплей по точно казано е "от лицемери за наивници"
                      Дори и да го врътнат в ПСЖ, а вкоето много се съмнявам, то си остават една торба арабели в Англия, че после идват рашките, пък и не е само Англия и т.н. Един клуб не е важен - може да зададе посока, но без да поемат останалите, няма как да стане изкривяването на пазара. А и както казах, трансферът на Неймар си е абсолютно резонен като цена - все пак е най-перспективния млад футболист, бъдещето на футбола, защото Меси и роналдо вече са на преклонна възраст Та щом Кайл Уокър струва 50 милки, а Мората - 80, що Неймар да не струва 222 милки.

                      П.С. А и да си го кажем честно - в Барса друг освен Меси няма как да вирее. Суарес, мега звездата в Ливера и Англия преди 3 години, сега е просто статист, който се чува от дъжд на вятър и толкова. А аз лично съм му голям фен, но Барса и Меси го убиват. С неймар е същото - сега вече е звезда от ранга на големите двама като популярност, дали ще стане такъв и с игра - ще видим
                      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                        Що да гръмне? Иначе катарците много добре го бяха измислили - не нарушават никакви феърплеи, като му дават кинти на Неймар сам да се откупи от Барса, по договор за рекламно лице на световното в Катар, а той после подписва като свободен агент - гениално. Не следих дали им спряха далаверата по този начин, но определено се изкефих как са го измислили. Все пак финансовият феърплей е само за наивници
                        Ми щото вече няма да имат нужда от PR и ще врътнат кранчето. А финансовния феърплей по точно казано е "от лицемери за наивници"
                        Life won't wait for you.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                          Абе световното в Катар през 2022 ли ще е? .... Че май тгава ще гръмне балона, ми се струва ......
                          Що да гръмне? Иначе катарците много добре го бяха измислили - не нарушават никакви феърплеи, като му дават кинти на Неймар сам да се откупи от Барса, по договор за рекламно лице на световното в Катар, а той после подписва като свободен агент - гениално. Не следих дали им спряха далаверата по този начин, но определено се изкефих как са го измислили. Все пак финансовият феърплей е само за наивници
                          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                          Коментар


                          • Абе световното в Катар през 2022 ли ще е? .... Че май тгава ще гръмне балона, ми се струва ......
                            Life won't wait for you.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
                              сега ще видите, след като вече трансфера на Погба е няма и 50% от най-скъпия в света как ще падне напрежението от раменете му и ще почне да играе като петел (френски)
                              то напрежението ща падне... ама оменята ? там е фъпросителната ... ТАМ !!!
                              Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                              Коментар


                              • сега ще видите, след като вече трансфера на Погба е няма и 50% от най-скъпия в света как ще падне напрежението от раменете му и ще почне да играе като петел (френски)

                                Коментар

                                Working...
                                X