IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спорт (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Dali Разгледай мнение
    Голям Лудогорец срещу Брага! Първа победа на български тим в Португалия. Тея нашите заслужават поздравления на фона на цялата помия, която е в бг футбола. Дано продължават още дълго така
    Като видях "българския" тим мноооого се издразних! Почнаха мача с НУЛА българи в състава! Не мога да подкрепям такъв отбор!
    Преди поне вратарчето и 2ма-3ма защитници и халфа български имаше да не е без хич...

    Коментар


    • Голям Лудогорец срещу Брага! Първа победа на български тим в Португалия. Тея нашите заслужават поздравления на фона на цялата помия, която е в бг футбола. Дано продължават още дълго така

      Коментар


      • Обаче много ги целя, като решат да редят жребието - бързи пари на залог, че Италия ще играе с Швеция Е, довечера ще ги загубя, но здраве да е, важното е обороция да има
        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

        Коментар


        • ...все пак ние се надяваме Златан да се върне от контузия и да помогне точно срещу силните отбори!

          Коментар


          • Натам отиват нещата...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
              Ей тоя Мауриньо...не го остави тоя автобус на паркинга, ами все по терените го влачи...
              Ако продаде де го гея в псж зимъс, ще цъфнете и вържете в борбата за 5-6 място. Страшен вратар е, който прави дори разни смешки като джоунс да изглеждат прилични защитници. Иначе луканката е фигурант в подобни мачове, а на останалите шие след 80-тата минута, та ще ви видим докъде ще стигнете. Засега Сити изглеждат ужасяващи с толкова много пари и въпреки пепи гуардиолов, така че май пак ще е първенство с един кон, с оглед на потуването на чукотките, стабдартното бездарие на арсето и средностатистичекия тотнъм. Но ще видим
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Ей тоя Мауриньо...не го остави тоя автобус на паркинга, ами все по терените го влачи...

                Коментар


                • Можеше да почерпим челен опит от братския нигерийски президент, който направо забрани на отбора да играе за период от 2 години докато им дойде акъла .

                  https://www.theguardian.com/football...m-worldcup2010

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от vale1 Разгледай мнение
                    Поредната тъпотия на БФС :

                    В БФС обмислят идея без треньор на националния за 6 месеца

                    http://www.novsport.com/news2543771_1003.html

                    Може би мястото на това не е тук , ами в темата за бисери и вицове ?
                    Идеално - за пръв път умна идея от бсфс-то - то и без това полза няма, така че нека не са харчи излишно народна пара, която може да се използва по-целесъобразно за салфетки при участие на Преслава в найт флайт или каквото там е модерно в момента
                    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                    Коментар


                    • Поредната тъпотия на БФС :

                      В БФС обмислят идея без треньор на националния за 6 месеца

                      http://www.novsport.com/news2543771_1003.html

                      Може би мястото на това не е тук , ами в темата за бисери и вицове ?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от sauron Разгледай мнение
                        .Окс въобще не си заслужава труда да го коментирам.Дано ме опровергае но към момента няма такива изгледи....
                        Думата ми беше, че се харчат десетки милиони за офанзива, където нямаме съществени проблеми а за защита - нищо. Окс го взимат да замести Джан.Ако може, де ...
                        Life won't wait for you.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение

                          Е как виждаш да се разминете само с 1 гол?
                          Ако ни биете ще е нещо като 4-3, 5-4 въпреки, че не виждам как ДДХ ще пусне толкова голове, ама знае ли човек?!
                          Аз въобще не виждам да биете ама знае ли човек
                          Liverpool Forever

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от sauron Разгледай мнение

                            Айде и аз да се включа във вечната дискусия Мача е 2-1 за Ливърпул,няма кво да се лъжем,а шампионските амбиции малко ще се поохладят на жозето.Макар че квото и да стане шампион са шити,останалите са в борбата за четворката
                            Е как виждаш да се разминете само с 1 гол?
                            Ако ни биете ще е нещо като 4-3, 5-4 въпреки, че не виждам как ДДХ ще пусне толкова голове, ама знае ли човек?!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                              Най потресаващото при нас е че сега ще плащат още милиони за негърчето от РБ, взеха Окс .... а защитници?!?!?!?!?! 120 човека в средата и напред а в дефанса - дървета .... .даже храсти .....
                              Ще видим ван дайк на лято кво ще стане...Макар че аз мисля че не е само от изпълнителите,стила на игра също има значение.Ясно е че така няма да прокопсаме но си има треньори там,за това им плащат и не съм аз човека който да им каже как да си вършат работата.Реалните ни цели за годината според мен са място в четворката,пък в турнирите докъдето стигнем.Окс въобще не си заслужава труда да го коментирам.Дано ме опровергае но към момента няма такива изгледи....
                              Liverpool Forever

                              Коментар


                              • Най потресаващото при нас е че сега ще плащат още милиони за негърчето от РБ, взеха Окс .... а защитници?!?!?!?!?! 120 човека в средата и напред а в дефанса - дървета .... .даже храсти .....
                                Life won't wait for you.

                                Коментар

                                Working...
                                X