IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спорт (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
    Да споделя за довечера едно залогче дето съм направил - сложих 50ка в б365 на над 5.5 азиатски картона на Майнц-Айнтрахт (1.90). Последните 5-6 мача все кървави...червени картони, по 5-6 и повече жълти! Да видим дали ще съм познал или ще гриза дръвцето!
    Дано ти излезе, аз не ги разбирам много тези неща, та и не пипам, но може да ти дъблирам залога. макар много по-логично да ми звучи ъндър 2,5 на Делиорманец-Левски, съчетано с твърда единица на тире-София със Слабия, което идва към 3 коеф
    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

    Коментар


    • Да споделя за довечера едно залогче дето съм направил - сложих 50ка в б365 на над 5.5 азиатски картона на Майнц-Айнтрахт (1.90). Последните 5-6 мача все кървави...червени картони, по 5-6 и повече жълти! Да видим дали ще съм познал или ще гриза дръвцето!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

        Е как да играеме само в защита и вратар, като нямаме нито едното, нито другото ...
        То за това е пазарна икономика бате! Каквото купиш, такова ще играеш!

        Ние как купихме Матич....да не да са ни липсвали дефанзивни халфове я

        Коментар


        • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение

          Вземайте пример от нас...ние играем само защита и вратар...а напред ЛуКАКО да вкара от време на време по някой гол да се държим в четворката!
          Е как да играеме само в защита и вратар, като нямаме нито едното, нито другото ...
          Life won't wait for you.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

            Дали няма да станат повече, с оглед на жребието за чики-рики купата
            Тая работа няма как да стане...мача е 0-1...след продължения

            Коментар


            • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
              Вие се бъзикате ама аз смятам, че заслужаваме респект за новаторските практики, които прилагаме този сезон .... играеме без защита и вратар ....
              Вземайте пример от нас...ние играем само защита и вратар...а напред ЛуКАКО да вкара от време на време по някой гол да се държим в четворката!

              Коментар


              • Вие се бъзикате ама аз смятам, че заслужаваме респект за новаторските практики, които прилагаме този сезон .... играеме без защита и вратар ....
                Life won't wait for you.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
                  "Bristol City have beaten the same number of Premier League teams this season as Liverpool"
                  Дали няма да станат повече, с оглед на жребието за чики-рики купата
                  Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                  Коментар


                  • Борбата Меси- Кристиано е вечна, но е ожесточена само за феновете, но не и за тях
                    http://www.gol.bg/realmadrid/2017-10...snimka-i-video

                    Коментар


                    • "Bristol City have beaten the same number of Premier League teams this season as Liverpool"

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение

                        Твоят любим отбор поне обира добрите немски футболисти и винаги има 3-4 от тях в отбора...при другите не е така (онзи ден Челси - Рома май беше култов мач - Челси с един англичанин, а Рома без италианци)!
                        Е, голем праз...
                        То като от школата никой немой проби, кел файда, че сме привлекли (обезкървили поредния конкурент) Руди и Зюле ...
                        налЕ..
                        Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение

                          За жалос, ТОВА е реалността...
                          Не в България, а НАСЕКЪДЕ !!!
                          Твоят любим отбор поне обира добрите немски футболисти и винаги има 3-4 от тях в отбора...при другите не е така (онзи ден Челси - Рома май беше култов мач - Челси с един англичанин, а Рома без италианци)!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение

                            Като видях "българския" тим мноооого се издразних! Почнаха мача с НУЛА българи в състава! Не мога да подкрепям такъв отбор!
                            Преди поне вратарчето и 2ма-3ма защитници и халфа български имаше да не е без хич...
                            За жалос, ТОВА е реалността...
                            Не в България, а НАСЕКЪДЕ !!!
                            Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                            Коментар


                            • Аз гледах мача до към 30-тата минута! Видях отменения гол - имаше си засада, въпреки че беше тънка! После се метнах в кревата щото не ми се стоеше за 12 часа! Иначе аз имах Над 2.75 гола в мача на Хофе...та по това време не ми беше хич забавно при 0-0!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение

                                Като видях "българския" тим мноооого се издразних! Почнаха мача с НУЛА българи в състава! Не мога да подкрепям такъв отбор!
                                Преди поне вратарчето и 2ма-3ма защитници и халфа български имаше да не е без хич...
                                Ми аз чак такава дрма с "българите" нямам - не че не искам да е така, но реалностите са други - ако търсиш бърз резултат, с българи няма как да стане. А да наливаш 10-15 години и чак тогава да видиш резултат, някакси не е точно по български. Нали помниш сентенцията защо в българия няма коркови насаждения - щото на никой не му се чакат 50 години, за да почне да вижда някакъв резултат

                                Иначе за снощи - не съм гледал мача, по принцип не ги гледам, не го и играх. Ако го бях играл, щеше да е гол-гол и да загубя (играх другия мач в групата на гол-гол и извадих луд късмет с гол на манафите в 94-тата). Конкретно за делиорманец - уникални късметлии - истанбил се разхождаха и явно са отписали евротурнирите, тъй като играят с резервите, хофе също бяха с резервите в Разград, а Брага, доколкото прочетох, са ги смляли от бой, но вратарят е бил герой, а отделно са им отменили неправилно гол и не са им дали дузпа. Да са живи и здрави, все ми е тая за тях, но ще заложа за победа на Брага в Разград - това поне ми изглежда сигурно

                                П.С. От снощи за пръв път съм доволен - върнах 10 пъти заложената сума, но определено с много късмет - гол на Истанбул в 94-тата, на Арсето в 86-тата - малка компенсация за загубите напоследък
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X