IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спорт (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Верно ли..., днес не съм ги гледал.
    Ще ми се да е Маестрото с Григор. Вчера ми хареса. Доказа израстнала психика!

    Коментар


    • Най-накрая и тениса взе да става интересен спорт:
      "Приказката на Тенис Сандгрен продължава след четиричасова драма срещу Тийм"
      "Хьон Чун прекърши надеждите на Джокович за седма титла в Мелбърн"
      ...даже и "фаворита" Кириос загуби от Гришо....

      Дано накрая финала не е пак Надал срещу Федерер!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
        Мда, както казах, само нашичкия може сам да се бие - добре че игра 5 сетов гейн срещу някакъв ултрапосредственяк, че да се стресне малко и да не излиза на парад в следващия, че така, нали, малко арогантно беше, когато каза след първия си мач, че не се е уморил достатъчно, та ще ходи да си дотренира. И все пак да те бият на 0 си е абсолютна излагация, както и да го погледнеш - дано му е за урок, в което съм почти убеден, и да отнесе Рублата, който си фигурант отвсякъде, но вече веднъж му яде калая...
        Успех, Гришо - трри пъти те слагах да направиш пробив в 5-я сет, и като ми писна да губя, ти взе, че проби
        Имах работа и не успях да го гледам на живо. После на записа, не бях видял никакви новини, си викам - тоя ако падне от тоя неизвестник ще е срам и позор. А като видях сет на "0" за макдонЪлда и... махни, махни..., то бива излагация и високомерие..., ама...

        Ако не премахне високомерието..., не знам дали ще прескочи 3-ти кръг.

        Коментар


        • Мда, както казах, само нашичкия може сам да се бие - добре че игра 5 сетов гейн срещу някакъв ултрапосредственяк, че да се стресне малко и да не излиза на парад в следващия, че така, нали, малко арогантно беше, когато каза след първия си мач, че не се е уморил достатъчно, та ще ходи да си дотренира. И все пак да те бият на 0 си е абсолютна излагация, както и да го погледнеш - дано му е за урок, в което съм почти убеден, и да отнесе Рублата, който си фигурант отвсякъде, но вече веднъж му яде калая...
          Успех, Гришо - трри пъти те слагах да направиш пробив в 5-я сет, и като ми писна да губя, ти взе, че проби
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

          Коментар


          • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение

            Аз баскета съм го зарязал особено пък зад-океанския! Единствените мачове, които пипам мноооого рядко са от Евролигата, където коефициентите стават, а и изненадите не са толкова много! Обикновено играя на живо към края на мача, когато гостите са дръпнали сериозно и само залагам разликата на края да е по-малка - обикновено домакините се напъват в края да не падат с много, а гостите само бавят и гледат да си затворят мача дори да е с 1 точка!
            Ще го имам предвид това - ще пробвам, когато ми удаде възможност
            Иначе за Сити - същият прехвален отбор като Юнайтед на Съра, който стана "легендарен" само заради една супер калитарска ШЛ срещу Бавария, който ги змазаха целия мач, с тази разлика, че тези взеха да ги величаят след само 1 полусезон - нещо много сериозно се бъгнаха у ингилизия...

            Маретов, да, сори, моя грешка - Рублата е, не е маршал Шапочников Ми смешник е и Кирьос, и тоя - единият е мангал тип Монфис, който никога не направи нищо голямо, а другият е прекалено дребна фигура, за да се коментира. Само и единствено Гришо може да се спре към 1/2 финалите, но ще гледаме и ше видим. За мен има всички шансове за дублиране на резултата от миналата година, а защо не и повече, както вече казах. Успех!
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
              Глигор има отлично трасиран път до 1/2 финала (особено 1/4 финала е безумно лесен), ако не се июдъни с някоя смешка тип Кириос (потенциален 1/8 финал) или Шаповалов (1/16 финал), което са му "любимите изпълнения". Дано да бъркам, но спокойно може да си повтори постижението от миналата година, а защо не и повече? ще гледаме и ще видим - мен напоследък ме дъни баскета с някакви обрати от по 15-20 точки в последната 1/4, като снощи на Никс и пеликанс, но здраве да е
              Аз баскета съм го зарязал особено пък зад-океанския! Единствените мачове, които пипам мноооого рядко са от Евролигата, където коефициентите стават, а и изненадите не са толкова много! Обикновено играя на живо към края на мача, когато гостите са дръпнали сериозно и само залагам разликата на края да е по-малка - обикновено домакините се напъват в края да не падат с много, а гостите само бавят и гледат да си затворят мача дори да е с 1 точка!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                Глигор има отлично трасиран път до 1/2 финала (особено 1/4 финала е безумно лесен), ако не се июдъни с някоя смешка тип Кириос (потенциален 1/8 финал) или Шаповалов (1/16 финал), което са му "любимите изпълнения". Дано да бъркам, но спокойно може да си повтори постижението от миналата година, а защо не и повече? ще гледаме и ще видим - мен напоследък ме дъни баскета с някакви обрати от по 15-20 точки в последната 1/4, като снощи на Никс и пеликанс, но здраве да е
                бъркаш много за Кириос ...как ми се искаше да е смешка, но ако има ден ще бъде мнооого трудно...преди това е Рублата ...той също е в супер форма

                хич няма да е лесно..Успех на Гришо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение
                  Според вас, Гришо докъде ще стигне таз година на АО?

                  п.п. МЮ не виждам как ще стигнат сититу..., макар че има симпатизирам от дълго време.
                  И аз не виждам....мнооого им върза на Шитито..5-6 мача поред измъкнаха с голове в последните минути....освен ако не се начупят 4-5 титуляри сега не виждам как ще ги стигнем! Мечтите за първа титла след Сър Алекс ще останат за догодина!

                  Коментар


                  • Глигор има отлично трасиран път до 1/2 финала (особено 1/4 финала е безумно лесен), ако не се июдъни с някоя смешка тип Кириос (потенциален 1/8 финал) или Шаповалов (1/16 финал), което са му "любимите изпълнения". Дано да бъркам, но спокойно може да си повтори постижението от миналата година, а защо не и повече? ще гледаме и ще видим - мен напоследък ме дъни баскета с някакви обрати от по 15-20 точки в последната 1/4, като снощи на Никс и пеликанс, но здраве да е
                    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                    Коментар


                    • Според вас, Гришо докъде ще стигне таз година на АО?

                      п.п. МЮ не виждам как ще стигнат сититу..., макар че има симпатизирам от дълго време.

                      Коментар


                      • Честита нова година, колеги съ-форумци! Пожелавам ви спорна година и с кеф да гледате (по възможност на живо) как Гришко печели титла от големия шлем и Ман Юнайтед как печели Шампионската лига! (титлата очевидно ще я оставим на съгражданята)!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от vale1 Разгледай мнение
                          Добър сблъсък Реал - ПСЖ - ще има доста емоции
                          Накрая си мислех ,че Барса ще се падне с Байерн ,но се разминаха в последния момент.
                          Барса би трябвало да си върнат на Челси за отпадането преди 4 години .
                          Ювентус - Тотнъм също са равностойни ,но мисля че засега англичаните са в по-добра форма.
                          Другите са малко или много с предвидими победители
                          много вода ще изтече преди да се правят каквито и да е сметки ................. паузи в повечето първенства, едномесечен трансферен прозорец в който всеки може да се "подкрепи", после да видим кой как ще започне на пролет и чак тогава ще смятаме кой ще продължи
                          fuск the bеаr - give me the bееr

                          Коментар


                          • Добър сблъсък Реал - ПСЖ - ще има доста емоции
                            Накрая си мислех ,че Барса ще се падне с Байерн ,но се разминаха в последния момент.
                            Барса би трябвало да си върнат на Челси за отпадането преди 4 години .
                            Ювентус - Тотнъм също са равностойни ,но мисля че засега англичаните са в по-добра форма.
                            Другите са малко или много с предвидими победители

                            Коментар


                            • неска, джребей имАло...
                              некакви претпуложения, желания ели нежелания ?
                              ...
                              Яз предусещам посещение на Джозе Малриньо в Мюнхен ... (без да взимам отношение, дале е добре ели зле...)
                              Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                              Коментар


                              • Признавам си, не съм се и надявал на такъв успех!!! Евалата! Дано да задържи формата!

                                Коментар

                                Working...
                                X