IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спорт (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Е така е! Изгониха Чорни, утепаха Илия Павлов и успехите на местните тимове секнаха...а каква европейска сила бяхме тогава...
    Сегашните "олигарски" ряпа да ядат, респективно отборите им!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
      Какво точно ни е на първенството супер си е, какво ме интересуват некви чуждестранни първенства и отбори... нищо абсолютно безразлични са ми. Единственото кофти е къдруването че зализания се е помислил за боК. Но тази година ще е началото на края за неговите зелени човечета... Колкото до първенството, не е толкова слабо колкото го изкарвате.
      Сериозно ? Кое точно ти харесва повече ?
      Качеството (скорост, техника, комбинативност, преливане от една в друга фаза на игра, тактическа дисциплина, смяна на схемите по време на мач, т.н.) на играта или схемата на провеждане на шампионата.
      Или общото физическо състояние на футбалерите..
      Предполагам, че и стадионите според теб са на ниво...
      Или просто казано, глей как се "представяме" срещу чужди тимове...
      Или вчера от рано си отпушил некоя-друга бирица ... ?
      Палавник ...
      Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

      Коментар


      • поредна оранжева мъка...
        поне извадиха късмет, че мача на орлите е късно и могат да наблюдават тактически урок на живо.

        Коментар


        • Пак съдийска свирка и пак срещу нас не е нормално това.... 1 метър засада, сляп да си пак ще я видиш.

          Коментар


          • Какво точно ни е на първенството супер си е, какво ме интересуват некви чуждестранни първенства и отбори... нищо абсолютно безразлични са ми. Единственото кофти е къдруването че зализания се е помислил за боК. Но тази година ще е началото на края за неговите зелени човечета... Колкото до първенството, не е толкова слабо колкото го изкарвате.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Delhi Разгледай мнение
              БГ футбола е няма такова дъно. И затъва все повече. Ще почнем да падаме от абсолютно всеки. Абе даже май вече сме почнали.
              Да. Като гледаш нащо "първенство", почваш да се съмняваш, в поговорката, че "Срамна работа нямало..."
              Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

              Коментар


              • Атлетико им наби каските на Реал, браво! Як мач се получи, имаше си всичко. Евалата на Симеоне и хората му.

                Коментар


                • БГ футбола е няма такова дъно. И затъва все повече. Ще почнем да падаме от абсолютно всеки. Абе даже май вече сме почнали.

                  Коментар


                  • Когато сесека-София знае какво му е, само Литекс знае какво им е ...
                    Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                    Коментар


                    • Видах вички видяха то целия стадион викаше мафия.... сакто и да е такова нещо не можем да компенсираме. Лошото е че жеферсон е със скъсани връзки и джеси контузиха.....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ludakrava Разгледай мнение
                        Домуса му е платил да ви реже, сигурен съм!
                        Жалка картина - от години не съм гледал мачове на Литекс, но такова опълчение не съм очаквал.
                        Трябва вместо да ходят по тренировки, на футболистите да им се дадат безплатни карти за Лудогорец, че да гледат как се играе тая игра...
                        Врътна ама не запали.Ха ха ха Наркоманите може да ги гледам но само срещу ЦСКА.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
                          На мача съм съдията е по зле и от поръчковите в А група... не подпира тънко като нашите. Направо картони нарушения засади .. долен всичко се вижда и с прсото око на стадиона
                          Не знам дали прочете какво съм му пожелал на белгийския джендър дано клетвите го настигнат.Толкова за белгийския гейтак.Все накъде ще го пребият.Играч на Копенхаген връща към вратяря тоя лови топката съдията се прави на ударен.За едни и същи нарушения за нас картони за тях пас.Свири несъществуващи засади прави се на ударен когато изблъскаха Десподов....Пресилена дузпа.Това са европейски ценности.Ей така се прецакват отборите от Изток.Но ще си платят тия корумпирани копелета за всичко ще си платят с лихвите.УЕФА е корумпирана смрадлива мафия.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ludakrava Разгледай мнение
                            Домуса му е платил да ви реже, сигурен съм!
                            Жалка картина - от години не съм гледал мачове на Литекс, но такова опълчение не съм очаквал.
                            Трябва вместо да ходят по тренировки, на футболистите да им се дадат безплатни карти за Лудогорец, че да гледат как се играе тая игра...
                            Мани ги Литекс - хубави пари направих от тях. Виж си личните за фентъзито
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Аха видехме ги и срещу видеотон и срещу етър и срещу локо....

                              Коментар


                              • Домуса му е платил да ви реже, сигурен съм!
                                Жалка картина - от години не съм гледал мачове на Литекс, но такова опълчение не съм очаквал.
                                Трябва вместо да ходят по тренировки, на футболистите да им се дадат безплатни карти за Лудогорец, че да гледат как се играе тая игра...

                                Коментар

                                Working...
                                X