IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спорт (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

    Факт, че има такива като Гошо Детелината (виден гербер в момента), Срас Финия и сегашния мършар - да, помага.... да ни държат в будна кома. Така е - всъщност, не съм убеден дали това е по-добрата алтернатива на това да те приключат - тази вечна агония е по-тежка от самата смърт...
    Груец, спокойно. Нещата са напривършване. Черепа не е поредния, който зависи от Тиквата и Прасето и е принуден да плаща част от комисионните си чрез издръжката на Левски. Той е предпоследния преди да се официализират нещата. И "директивата" за тая година мисля, че е фишек. Но догодина е вашата. И без БФС да ви помага много, много .... Досега бяха мюрета. Само не знам при подялбата на активи, която се случва в момента Левски при кой ще отиде. При Тиквата или Прасето.....
    Life won't wait for you.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение

      Я ти си почнал да осъзнаваш, това за будната кома го пишехме при нас преди 5-8 години ... личното ми мнение е, че трябваше с нас да минете по пътя. Ботев се осбободи от ония христолов по същия начин. Нас ганчев ни взе без разрешение след като му бяха отказвали през годините доста пъти властимащите. Вие още сте в оковите...
      Са истава да осъзнае че бъдещето на вековниците е в А окръжна.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

        Факт, че има такива като Гошо Детелината (виден гербер в момента), Срас Финия и сегашния мършар - да, помага.... да ни държат в будна кома. Така е - всъщност, не съм убеден дали това е по-добрата алтернатива на това да те приключат - тази вечна агония е по-тежка от самата смърт...
        Я ти си почнал да осъзнаваш, това за будната кома го пишехме при нас преди 5-8 години ... личното ми мнение е, че трябваше с нас да минете по пътя. Ботев се осбободи от ония христолов по същия начин. Нас ганчев ни взе без разрешение след като му бяха отказвали през годините доста пъти властимащите. Вие още сте в оковите...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

          най-вероятно и те ще пуснат акции за феновете.
          Според Груеца не са фалира той нали е адвокат разбира ги нещата.То благодарение на такива адвокати България стигна дотука.Прав бе Тато като бе натикал тая пасмина у Белене

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

            Ми ей на, не сме фалирали - личи си, че си Енжинер - цифрите ти го говорят, ама в друг вид. Глей си там Буковлък и Победа Малчика и не се бутай в А група
            Ква А група бе Груец Победа малчика ше ги спука от бой ба си говедарията е пълна трагедия.Пернишкия финяга ви остави с 40 милки дългове.Са ше видиш софийския финяга...В А окръжна сте вече

            Коментар


            • Полки, понякога не разбирам нарoчно ли се правиш на луд, или? Имаше пробив в системата, пич, аз лично си купих билет 7 дни преди мача (ложа 2), а за 2-3 дни всичко се изчерпа. После изведнъж се появиха бройки - само ще ти кажа, че Левски смени тикетпро с евентим след тази издънка, пък изводите сам си ги прави. А да пускаш снимки от клипче, което е 20-30 минути преди началото на мача, е най-малкото некоректно
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • открийте десетте разлики

                Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                Иначе Герена с кабриото се напълни и на откриването, и с Хайдук, и с Лудогорец при първия мач на Безделио.


                Не беше празно, но имаше проблем с билетите - системата на оператора беше пробита и стана фаул - разрешаваше да се резервират билети без да се плащат, като в един момент сектора свърши за отрицателно време, но изведнъж изскочиха едни над 500 билета в последния момент - резервирани, но неплатени. Не търся прични кой го направи, поредното малоумие в нашия клуб в последните 10+ години. Иначе пропуски безплатни не е имало, а много хора не успяха да идат на мача заради глупостите на едни хора.
                и

                Click image for larger version

Name:	wefski.jpg
Views:	1
Size:	34.8 КБ
ID:	3450191


                повече може да прочетете на 122 страница в тази тема

                https://forum.investor.bg/forum/%D0%...1%82-2/page122

                fuск the bеаr - give me the bееr

                Коментар


                • [QUOTE=Грую Груев;n3450149]

                  Иначе Герена с кабриото се напълни и на откриването, и с Хайдук, и с Лудогорец при първия мач на Безделио.


                  Не беше празно, но имаше проблем с билетите - системата на оператора беше пробита и стана фаул - разрешаваше да се резервират билети без да се плащат, като в един момент сектора свърши за отрицателно време, но изведнъж изскочиха едни над 500 билета в последния момент - резервирани, но неплатени. Не търся прични кой го направи, поредното малоумие в нашия клуб в последните 10+ години. Иначе пропуски безплатни не е имало, а много хора не успяха да идат на мача заради глупостите на едни хора./QUOTE]

                  плешивия сектор бил пълен на откриването си!!!

                  https://www.vbox7.com/play:71dd998d01&start=108

                  ха ха ха
                  fuск the bеаr - give me the bееr

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                    на откриването на "плешивия сектор" беше празно ............. оправданието тогава бе, че се раздавали пропуски и хората не дошли
                    Не беше празно, но имаше проблем с билетите - системата на оператора беше пробита и стана фаул - разрешаваше да се резервират билети без да се плащат, като в един момент сектора свърши за отрицателно време, но изведнъж изскочиха едни над 500 билета в последния момент - резервирани, но неплатени. Не търся прични кой го направи, поредното малоумие в нашия клуб в последните 10+ години. Иначе пропуски безплатни не е имало, а много хора не успяха да идат на мача заради глупостите на едни хора.
                    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от BAD Разгледай мнение
                      За съжаление вече нямам любим БГ отбор. Не гледам БГ мачове и не съм наясно кой е по-малко слаб.Така че не мога да се включа в дискусия по футбол и анти-футбол,ноооо това инфо обяснява някои неща - като например защо твоят любим отбор все още не е приключен.Тънката ДС-линия помага.Нали?!
                      Факт, че има такива като Гошо Детелината (виден гербер в момента), Срас Финия и сегашния мършар - да, помага.... да ни държат в будна кома. Така е - всъщност, не съм убеден дали това е по-добрата алтернатива на това да те приключат - тази вечна агония е по-тежка от самата смърт...
                      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                        На теб ти е простено, ти не следиш Левски, просто си хейтиш - секторът се е пълнил много пъти, само тази година поне 3 пъти. Иначе Герена с кабриото се напълни и на откриването, и с Хайдук, и с Лудогорец при първия мач на Безделио. Самият факт, че вече са изплатени половината пари за сектора, а той се самоизплаща (всички приходи от сектора отиват директно за строителя), и вече от 14 милки дълговете за него са 7, би следвало да говори много. Но това е друга тема, много по-важно е да се хейти.
                        П.С. А секторът е единствен по рода си у нас - ходил съм на всеки един стадион от сегашната А група без този в село Бистрица, та знам
                        на откриването на "плешивия сектор" беше празно ............. оправданието тогава бе, че се раздавали пропуски и хората не дошли
                        fuск the bеаr - give me the bееr

                        Коментар


                        • За съжаление вече нямам любим БГ отбор. Не гледам БГ мачове и не съм наясно кой е по-малко слаб.Така че не мога да се включа в дискусия по футбол и анти-футбол,ноооо това инфо обяснява някои неща - като например защо твоят любим отбор все още не е приключен.Тънката ДС-линия помага.Нали?!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                            Свинете умряха на 09.09.2016 - може да е някаква комунистическа Коледа тогава, знам ли Много поздрави от Селския
                            навремето (преди половин век) на "голямата къща" си спомням, че се скандираше:

                            уефски - свине
                            свине - свине -свине
                            fuск the bеаr - give me the bееr

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от BAD Разгледай мнение
                              ТОМАС ЛАФЧИС
                              Вербуван от Първо главно управление на ДС през 1980 г. като агент под псевдонима „ВИСОКИЯ”.

                              ВЛАДИМИР ГРАШНОВ
                              Син на комунистическия министър Марин Грашнов, майка му е личен аптекар на Тодор Живков.
                              Резидент на ДС в Австрия като търговски представител.

                              ТОДОР БАТКОВ
                              Нещатен служител в ДС, управление III. Привлечен със заповед № 120/ 20.09.1977 г. и се води на отчет от полк. Колев.

                              ГЕОРГИ МАРКОВ
                              Доносник към Втори отдел на Държавна сигурност и на Шесто управление в периода 1971 – 1976 с псевдоними „Николай“ и „Стефан“

                              ХРИСТО ДРУМЕВ
                              Агент на ДС с псевдонимите Драганов и Борил. За сътрудничеството си е получавал възнаграждение. Пише донесения срещу 2 жени, въз основа на които те попадат в затвора.

                              СПАС РУСЕВ
                              Служител на УБО, шофьор на Стоян Марков, един от икономическите експерти на Тодор Живков.

                              ГЕОРГИ ПОПОВ
                              Привлечен в Държавна сигурност със заповед No 5/ 20.03.1989 г. Псевдоним: "Китин". Има документи, че е получавал финансови възнаграждения за доносите си.
                              само техни хора се допускат до обора
                              fuск the bеаr - give me the bееr

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                                за всяко прасе идва Коледа
                                Свинете умряха на 09.09.2016 - може да е някаква комунистическа Коледа тогава, знам ли Много поздрави от Селския
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X