IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спорт (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • "цецка минус софия" винаги са си били боклуци и преди (при титан) си бяха боклуци, и сега пак са си боклуци, но сегашните боклуци вече си купиха история ....... ако от микре не си бяха докарали боклука и не им бяха купили история щяха да си умрели...

    извода е:

    и с история и без история - боклука си е боклук
    fuск the bеаr - give me the bееr

    Коментар


    • Ботев Пловдив се оказаха наистина боклуци.Съжалявам.ЦСКА са некадърници и не заслужават да са шампиони...Но Ботев са боклуци без всякакво съмненеие а Тошко Неделев е глупак и ще си умре в Пловдив като кон без история.Толкова

      Коментар


      • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

        какъв гранд е гранд, който няма стадион? Доскоро имаше кабрио а сега няма и такъв? Който от 10 г. не е бил шампион ....
        абе, как се прехвърля нещо което не е твое?

        гейарена я ползваха без наем и без да плащат консумативи (ел.ток и ВиК) в продължение на 20 години ("ромска история" с две думи) и сега вече били прехвърлили кабриото!?!?!?!

        това е все едно да взема къща под наем ...... да не плащам наема и след 20 години да съборя едната стена, да изградя нова стена и накрая да прехвърля въпросната стена на трето лице

        не ми се връзват на мен нещата и ми убягва логиката как стават законово тези истории...
        fuск the bеаr - give me the bееr

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение

          Полки, а Самоилов ли е направил залога или футболистите..
          никой от тези не е правил залози според мен

          когато цяла България и половин Европа заложи на някой "сигурен" мач се получава така, че букитата трябва да хеджират по някакъв начин и събират някаква сума която се предлага на силния човек на клуба който не трябва да спечели

          Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение

          Дали не е по заповед на Пунта мара..
          и това се шушука...

          fuск the bеаr - give me the bееr

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
            ЦСКА, за съжаление, и това го казвам искрено, колкото и да съм антикомунист и да олицетворявам този отбор с онзи режим, за съжаление го няма.
            ЦСКА си го има, правно клубът наследи цялата история в резултат на покупката на част от търговското предприятие в несъстоятелността (което неправилно определят само като "емблемата"). ГГ плати като поп, за разлика от некои други фигури, които много обещаваха, но НИЩО не дадоха. Така че чисто юридически, а и фактически, недостатъци по наследяването вече няма.

            Всичко друго е ала - бала, да отклоним вниманието от дълговете, козирката, сектора, играта (или по-скоро НЕ-играта) на другия отбор и пр.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
              батка, запри се, днес не ти е ден. Няма да ти отговарям, тъй като ще се получи нецензурно, а ти не си сред хората, които имам желание да псувам!
              Груец разбирам желанието ти но това са фактите аз не си го изкарвам на теб.Просто смятам че си заблуден относно истинската същност на говедата подли гнусни доносници.....пишещи доноси в в УЕФА.Човек трябва да се срамува от такива а не гордо да заявява че им е фен.Ного си заблуден

              Коментар


              • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                Ебавам се бе Груец Не ми дреме за ЦСКА дали е с тире или без а ти си мислиш, че ми пука за кучета, кучки или псета
                E за кучки понякога може
                A за кучките сме на едно мнение - някой беше пуснал виц за Жучка в Бисери и вицове - много съм се смял
                Чудя се за финала на ШЛ какво да правя - прекалено резонна ми изглежда победата на Ливера и очавам някаква врътка. Иначе в другия финал почти на 100% победител ще е Арсето - така ми го говорят звездите
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                  ....изключая частта за Пещо кучето, дето много народ я развява като емблема от неграмотност, та ми е странно, че и Греъм я почна), .....
                  Ебавам се бе Груец Не ми дреме за ЦСКА дали е с тире или без а ти си мислиш, че ми пука за кучета, кучки или псета
                  E за кучки понякога може
                  Life won't wait for you.

                  Коментар


                  • батка, запри се, днес не ти е ден. Няма да ти отговарям, тъй като ще се получи нецензурно, а ти не си сред хората, които имам желание да псувам!
                    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                    Коментар


                    • Абе и двамата сте прави (изключая частта за Пещо кучето, дето много народ я развява като емблема от неграмотност, та ми е странно, че и Греъм я почна), обаче хем ми се иска да го закрием това първенство, хем си я има фенщината в мен, която си иска да ги има онези дербита и т.н.

                      Ся, аз лично не мога да се пречупя, а имам много силно желание да отида и да попсувам на стадиона, на мача с Тирето - ми не мога бе, просто не мога, щото така ги легитимирам. Не си кривя душата и за врътките с трибуната, дето е ясно как стават тези работи, както и с една емеблема и едни автомобили и т.н. Ама нас ни има - подпирани понякога, за да не изчезнем, но ни има. ЦСКА, за съжаление, и това го казвам искрено, колкото и да съм антикомунист и да олицетворявам този отбор с онзи режим, за съжаление го няма. Няма го заради Малчуганчев и най-лошото е, че публиката, като едно сигурно поне 70% и от нашата публика, просто искаше тенекета и победи над говедата, та затова си затвори очите над подобно извращение и гавра с труп...

                      А беше толкова лесно да си тръгнете по нормалния път и да си стигнете до А група - да, пак щяхме да ви ебаваме и т.н., но аз лично щях да ходя на мачовете с вас. Не че на някого му дреме за мен де, просто изразявам мнение. Затова и дербито умря - сред вас има доста, които не припознават по един или друг начин, и сред нас има доста, които пък не искат да ви легитимират с ходене на мачове с вас. Отделно си имаме брутални проблеми в самият СекБтор и т.н.

                      Обаче ни на Боби перуката, ни на Григан, ни на нашия Циклопчо или г-н Черепа (да не го наричаме без г-н, че е много страшен, както казва един дене; кадър на бившето цска - ти бил ли си в една стая с г-н Божков, да разбереш за какво иде реч) не им дреме - важно е коври да има и бело да се лей. А ние си се заглавичкваме в глупостите и чакаме Михаля, докато едно селско тимче на един селски тарикат пище история...
                      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

                        Кой съществува? Левски на Пешо Кучето или Левски на Васил Божков?
                        Вчера ми споменаха, че Гела бил заложил. Може и да го е направил, защото трябва да избива а очевидно не иска да харчи повече. Нито за треньори, нито за играчи, нито за бфс.
                        А че Шиши ви е шеф знаеш,че е И знаеш защото и ЦСКА /и с тирето и без него/ и Левски са в "будна кома". Това са твои думи и ти описа причините. Така контролираш и марките и феновете. А скоро Гела ще се отдаде на друго хоби и вече крейзитата няма да бъдат шампиони. Въпросът е дали ще ги редуват ЦСКА и Левски или нещо друго.
                        Не усещаш ли че вече феновете са им нужни за друго освен да са кротки Май, май им се иска на някой хора по стадионите да се вика "ББ" ама без "ПП" ...
                        В тая връзка и на ГГ му обещаха да строи стадион в Борисовата а Черепа веднага се задвижи сериозно в Левски. Скоро ще има промяна .... Дано да е за добро.
                        Нищо няма да има.Масата фенове която ходи по мачове са нискоинтелигентни простаци...ЦСКА фалира Грегори не е ЦСКА няма какво да се заблуждаваме.Направили са си спортни страници и залъгват телюгите с глупотевини....Томаш треньор на ЦСКА четем а то щото Берое требе да легне на ЦСКА а и има мач с Лудогорец.Ето сега Грегори се изцепил чужд инвеститор ще гледал мача и ако му хареса щял да налива пари.Да се смее ли да плаче ли човек.Черепа и той същия убавец прехвърлил дълговете на друга фирма за Герена ми тая другата фирма чия е?Или е на някой клошар а?Само манипулации и мъгла за е ясно на телюгите всичко.Само мазохисти мое се заминават с тия криминални престъпници дет са собственици на отбори у Родината.Най добре е с този спорт и тая мъка да се приключи...Телетата паднат неколко мача и феновете се наострят после две побеи за успокоение и те така...Гелосания го разбра и той става същия....Това е пълни смешници като почнеш стадиони собственици футболисти фенове.И сал едни гръмки обещания за светлото бъдеще докато мандръсането е в реално време.Ганчевото цесека е гомно пълно гомно няма един футболист който да отличиш посредствени бездарници тичащи за здраве
                        Last edited by power grid; 21.05.2019, 14:23.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                          Гранд е защото все още съществува и е с най-много титли от съществуващите, та затова. За останалото си прав, няма какво да си кривим душата. само глупсотите за Шиши вече не ги чувам, нещо ми с губят как всяка година титлата била уредена за нас и т.н., що ли
                          Кой съществува? Левски на Пешо Кучето или Левски на Васил Божков?
                          Вчера ми споменаха, че Гела бил заложил. Може и да го е направил, защото трябва да избива а очевидно не иска да харчи повече. Нито за треньори, нито за играчи, нито за бфс.
                          А че Шиши ви е шеф знаеш,че е И знаеш защото и ЦСКА /и с тирето и без него/ и Левски са в "будна кома". Това са твои думи и ти описа причините. Така контролираш и марките и феновете. А скоро Гела ще се отдаде на друго хоби и вече крейзитата няма да бъдат шампиони. Въпросът е дали ще ги редуват ЦСКА и Левски или нещо друго.
                          Не усещаш ли че вече феновете са им нужни за друго освен да са кротки Май, май им се иска на някой хора по стадионите да се вика "ББ" ама без "ПП" ...
                          В тая връзка и на ГГ му обещаха да строи стадион в Борисовата а Черепа веднага се задвижи сериозно в Левски. Скоро ще има промяна .... Дано да е за добро.
                          Last edited by B.Graham; 21.05.2019, 14:11.
                          Life won't wait for you.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                            Груйче, а ще пусна за хикс първото полувреме.. 1,9-2 коеф..
                            Звучи доста логично. Успех
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Груйче, а ще пусна за хикс първото полувреме.. 1,9-2 коеф..

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

                                Груец какъв гранд е гранд, който няма стадион? Доскоро имаше кабрио а сега няма и такъв? Който от 10 г. не е бил шампион .... Подаряват на всеки две години на назначени бизнесмени....
                                Няма грандове най малкото защото няма футбол
                                В тая връзка един виц:
                                - Къде отиваш с топката?
                                - Тате отиваме с момчетата да играем футбол.
                                - Колко пъти ще ти казвам - В България няма футбол. Казва се" Отиваме с момчетата да ритаме топка".
                                Гранд е защото все още съществува и е с най-много титли от съществуващите, та затова. За останалото си прав, няма какво да си кривим душата. само глупсотите за Шиши вече не ги чувам, нещо ми с губят как всяка година титлата била уредена за нас и т.н., що ли
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X