IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спорт (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • няма ли да включиш Амет Амет?...явно е голяма звезда след като Левски и ЦСКА-Литекс-Етрополе се бият за него!

    Коментар


    • Ако аз бях треньор на националния -довечера щях да избера схемата 3-4-3 :

      Илиев
      . Попов К.Димитров В,Божиков
      Г.Иванов .И.Попов Б.Краев Т.Неделев

      К. Десподов Д.Илиев Вандерсон

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Васил Илиев Разгледай мнение
        Бомба! Лечков поиска поста на Боби още сега и каза: Не съм се отказвал, има закони с Лечков никаква промяна няма да настъпи, а ще настъпят още по-лоши дни за българския футбол!
        целта на лечков е той да организира изборите за да може да спечели или самият лечков, или някой друг от кликата на перуката...

        ако касабов организира изборите смятам, че има вероятност да се проведе НЕманипулиран конгрес на БФС в предвид факта, че самия касабов заяви, че няма да се кандидатира за президент

        да видим дали на "плешивата мафия" (михайлов, лечков и т.н.) ще бъде отрязан достъпа до бг футбола ......... това е много важен конгрес за футбола ни!!!
        fuск the bеаr - give me the bееr

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Belcho Разгледай мнение

          Цялата история изглеждаше нагласена, факт. Но и че Боби Михайлов трябваше да си ходи и това е факт. И щом по друг начин не можа да стане, по този. Дано сега настъпят по-добри дни за бг футбола, защото дъното вече е стигнато.

          Бомба! Лечков поиска поста на Боби още сега и каза: Не съм се отказвал, има закони с Лечков никаква промяна няма да настъпи, а ще настъпят още по-лоши дни за българския футбол!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
            https://www.dnevnik.bg/sport/2019/10...fuo1eihJ2oqHdI
            Расизъм по поръчка - кой има интерес от акцията на мача България - Англия
            Цялата история изглеждаше нагласена, факт. Но и че Боби Михайлов трябваше да си ходи и това е факт. И щом по друг начин не можа да стане, по този. Дано сега настъпят по-добри дни за бг футбола, защото дъното вече е стигнато.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

              Военен човек не може да бъде тиква,него са го учили да не лъже,да не краде и като не му харесва нещо да си го каже.
              мда ........ също като чавдарче:
              • Чавдарчето е весело дете – играе, пее, учи се, чете.
              • Малките чавдарчета са добри другарчета.
              • Чавдарчето е примерно в къщи и в клас, то помни: „Пионер ще стана аз!“.
              • Чавдарчето учтиво поздравява, то възрастните хора уважава.
              • Чавдарчето труда обича, на помощ първо се притича.
              • Чавдарчето родината свободна обича – като своя майка родна.
              Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

              От километри се вижда ,че е различен.
              президеншата и тя е различна ....... като пуйка в нови гащи
              fuск the bеаr - give me the bееr

              Коментар


              • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                ъхъ .... той е от другите тикви...
                Военен човек не може да бъде тиква,него са го учили да не лъже,да не краде и като не му харесва нещо да си го каже.От километри се
                вижда ,че е различен.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                  Предизентът е опозиция и не е като тях.
                  ъхъ .... той е от другите тикви...
                  fuск the bеаr - give me the bееr

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                    какъвто е президента, такива са и министерски съвет, такива са и депутатите, и т.н. надолу по стълбичката...

                    народ от тикви се сърди, че начело на държавата били две тикви и спорят коя била по-голямата тиква

                    мъка
                    Предизентът е опозиция и не е като тях.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Инертен Разгледай мнение

                      Аз бих казал, че какъвто е президента,такъв е и футбола.
                      какъвто е президента, такива са и министерски съвет, такива са и депутатите, и т.н. надолу по стълбичката...

                      народ от тикви се сърди, че начело на държавата били две тикви и спорят коя била по-голямата тиква

                      мъка
                      fuск the bеаr - give me the bееr

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение









                        Ако така изглеждат играчите ни в Първа лига, защо Президента Радев да не е прав, че " Футболът е огледало на състоянието на държавата."..
                        Аз бих казал, че какъвто е президента,такъв е и футбола.

                        Коментар











                        • Ако така изглеждат играчите ни в Първа лига, защо Президента Радев да не е прав, че " Футболът е огледало на състоянието на държавата."..

                          Коментар


                          • Перукан виновен другите невинни,целият УС на БФС трябва да подадат оставки.

                            Коментар


                            • хайде и аз да се ъъъъъъъъъ разпиша в темата

                              първо да подчертая, че аз съм последния който ще защитава перуката, но още в началото ще обявя, че ББ няма право да му иска оставката!!!

                              всички знаем, че БФС е независима спортна организация която си има устав и всеки може да прочете как се избира или освобождава неговия шеф!!!

                              не е работа на шефа-слънце да казва какво да се прави в БФБ и кой да е шеф ....... разбирам, че иска да огрее навсякъде, разбирам, че държавата ще построи няколко стадиона и лапачката ще е голяма, разбирам, че шефа-слънце не може да се разбере с перуката кой ще лапа от тези строежи ....... но ББ можеше много по-елегантно да отстрани мокета от БФС

                              според мен тази вчерашната ситуация е подготвена от преди лятото когато се привикаха големите шефове на клубове заедно с шефа на БФС за да няма договорка около съдиите и мачовете ..... самото слънце казва това и се гордее, че ги е предупредил ....... не виждам смисъл да ги предупреждава, а просто държавата трябва да следи ситуацията във футбола ни и когато има достатъчно доказателства за корупция да внесе обвинения в съда ..... това е нормалната практика ......... кви са тези предупреждения лятото??? кви са тези обяснения сега???

                              извършили са договаряне на мачове, нагласяли са съдии, правили са схеми от БФС има и други нарушения ...... ами ОК ....... доказват, че перуката е организатора или лапа от далаверата ....... ами ОК ...... осъждат се виновните в съда и след присъдата мокета няма право да заема поста шеф на БФС по устав (както стана смяната на властта в БНТ с присъдата на коко каменаров) ........ много е просто, но явно краля-слънце няма време да чака ....... трябва му бързо нов удобен шеф на БФС ....... говори се за Кралев, но всичко ще се види съвсем скоро...

                              и понеже "съд и присъди" е един бавен процес с непредизвестен край ....... решават да ескалира един ксенофобски скандал след който веднага се иска оставката на мокета ........ а за този скандал се знаеше от доста време и обществеността бе подготвена за него!!!

                              сега мокета дава оставка за нещо което не зависи от него ....... нито е изпратил той тази групичка от 30 фена да реват като маймуни ........ нито има някаква власт с която да спре влизането им в стадиона ....... напротив това е работа на изпълнителната власт (МВР) която пак не си е свършила работата и на неговия шеф на МВР за този пропуск ......... разбира се, че всеки знае кой назначава министъра на вътрешните работи и всеки знае кой носи отговорност за това назначение

                              от много години пиша срещу мокета, а сега някой като ме прочете ще остане с разбирането, че го защитавам ......... това не е така ........ напротив ........ подкрепям оставката на мокета и се радвам, че се маха, но не смятам, че с незаконния натиск за тази оставка ще се реши проблема във футбола ни и проблема с феновете по стадионите

                              fuск the bеаr - give me the bееr

                              Коментар






                              • Когато си едновременно баш хулиган и върл фен на Бойко Борисов... https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1530747763725409&set=pb.10000370600 5157.-2207520000.1571145099.&type=3&theater


                                Коментар

                                Working...
                                X