IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спорт (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от maki Разгледай мнение

    Обор може и да няма, но за сметка на това ще има две Кочини....Няма лошо! Каквато държавата такова и първенството! Левски трябва малко да се пречисти от някои случайни привърженици и наркоманчета и пак ще се възроди по начина по който е създаден. Без укази, без партийни повели, без Балевци и Червенковци, защото той е нещо повече от идея и е подкрепял морално хиляди хора през най-тъмните периоди на диктатурата в България. Затова е религия за тези, които имат глава да го разберат!
    Пробвайте и без Борисовци и Пеевсци и техните подставени лица.Желая ви успех!Съвсем искрено!!!
    Life won't wait for you.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

      единствено раев може да обедини повечето техни фенове въпреки, че им показа задника си през 6-те месеца в които игра за маджо...

      просто в обора няма друга обединителна фигура зад която да застанат почти всички им легенди и фенове...

      все пак никой не им мисли лошото и дано се оправят ..... смееха се на другите изпаднали в беда и все още им знаят много устите, но дано това им е за урок и да си направят изводите ...... макар, че съм песимист...
      Обор може и да няма, но за сметка на това ще има две Кочини....Няма лошо! Каквато държавата такова и първенството! Левски трябва малко да се пречисти от някои случайни привърженици и наркоманчета и пак ще се възроди по начина по който е създаден. Без укази, без партийни повели, без Балевци и Червенковци, защото той е нещо повече от идея и е подкрепял морално хиляди хора през най-тъмните периоди на диктатурата в България. Затова е религия за тези, които имат глава да го разберат!

      Коментар


      • https://www.svobodnaevropa.bg/a/30620875.html
        Скоро и емблемата на ФК Левски
        Life won't wait for you.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
          https://www.24chasa.bg/sport/article/8599605

          какво предложение ще прави 4ерепов!?!?!?!

          нали акциите са на Попов който ги джироса в полза на БМБ?
          „Ред анималс“ са поискали да им дарят акциите.Направили са 150 страници програма за спасяване на Левски.Изглеждат надеждни,интелигентни .Режима на Тиквите ще падне за два дни след появата им на Герена.Всички печелят.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Zaki Разгледай мнение
            Сираков е най-голямото недоразумение в случая и ако направят тая глупост, ще осигурят билетите за "оня свят"
            единствено раев може да обедини повечето техни фенове въпреки, че им показа задника си през 6-те месеца в които игра за маджо...

            просто в обора няма друга обединителна фигура зад която да застанат почти всички им легенди и фенове...

            все пак никой не им мисли лошото и дано се оправят ..... смееха се на другите изпаднали в беда и все още им знаят много устите, но дано това им е за урок и да си направят изводите ...... макар, че съм песимист...
            fuск the bеаr - give me the bееr

            Коментар


            • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
              https://www.24chasa.bg/sport/article/8599605

              какво предложение ще прави 4ерепов!?!?!?!

              нали акциите са на Попов който ги джироса в полза на БМБ?
              Сираков е най-голямото недоразумение в случая и ако направят тая глупост, ще осигурят билетите за "оня свят"

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pepe Разгледай мнение
                Тъй като Левски е в поза партер, разтворил бузи, и "поема дарения" отвсякъде - то след г-н Пеевски очакваме включване от "Български Хелзински Комитет", от "ДРОМ", "РОМА" и всевъзможни извадки от българското бщество - все пак име като "отбора на народа" трябва да се изпълва със съдържание. Майтапа на страна, ама ще се окаже истина, че съдбата тъпкано си го връща. Жалко за редовите фенове, че трябва час по час да се разграничават от неистовите гърчове и малоумните пируети на тъй наречените "заклети" левскари. Пътя е ясен, засега са на етапа на тъй нареченото ИПО в ЦСКА - така че остават няколко месеца до логичната развръзка. Ако толкова много ги плаши тирето в името, могат да се придържат към западната традиция "&" или друг модерен символ като този от името на отрочето на Мъск, пък току виж го привлекли за спонсор .
                плашели се от тирета ли? ...... ай стига, бе ....... те на Гунди сложиха тире (Виваком Арена – Георги Аспарухов), че сега на уефски се бояли да му го сложат...

                не им вервай!!!
                fuск the bеаr - give me the bееr

                Коментар


                • Тъй като Левски е в поза партер, разтворил бузи, и "поема дарения" отвсякъде - то след г-н Пеевски очакваме включване от "Български Хелзински Комитет", от "ДРОМ", "РОМА" и всевъзможни извадки от българското бщество - все пак име като "отбора на народа" трябва да се изпълва със съдържание. Майтапа на страна, ама ще се окаже истина, че съдбата тъпкано си го връща. Жалко за редовите фенове, че трябва час по час да се разграничават от неистовите гърчове и малоумните пируети на тъй наречените "заклети" левскари. Пътя е ясен, засега са на етапа на тъй нареченото ИПО в ЦСКА - така че остават няколко месеца до логичната развръзка. Ако толкова много ги плаши тирето в името, могат да се придържат към западната традиция "&" или друг модерен символ като този от името на отрочето на Мъск, пък току виж го привлекли за спонсор .

                  Коментар


                  • Георги Попов: Апелирам Борисов да даде акциите на Сираков, който се съгласи

                    Собственикът на Левски Георги Попов говори пред bTV. Той разясни причините за джиросването на акциите на Бойко Борисов, разясни какво ще последва, ако министър-председателят ги върне обратно в Дубай и твърдо изрази желанието си Левски да продължи съществуването си.

                    „Не бихме желали да сме тези, които ще унищожим клуба. 87% от акциите на клуба бяха в мен. Решихме (с Васил Божков), че най-лесно е, за да няма спекулации и Борисов да е наясно, да джиросаме акциите на него. Той може или да ги откаже, или да ги прехвърли на някого друг. Нашето желание е да бъдат прехвърлени на тези, които милеят за клуба. Вчера получихме писмо от легендите на три поколения на Левски. Моето искане е това писмо да бъде адресирано към собственика на клуба (Бойко Борисов), не към нас. Говорих с Наско Сираков, който прояви желание да поеме акциите от г-н Борисов и с Павел Колев да продължат борбата за спасение на любимия ми клуб“, заяви Попов.

                    „Тук е моментът да благодаря на феновете, които правят всичко по силите си“.

                    „Не мога да съветвам Борисов, апелирам към него да помогне на клуба, като запази акциите или ги предаде, на когото трябва“.

                    „Не съм си измил ръцете, не бягам от съдбата на Левски, искам той да живее, ние нямаме възможност в момента поради неправомерните действия срещу нас. Как да помогнем на клуба , като сме със запорирани сметки? Прокуратурата се позовава на НАП, НАП на Прокуратурата, а нямат нищо срещу нас“, твърди той.

                    Георги Попов коментира и темата, свързана с политизирането на футболния клуб:

                    „Мога ли да ви напомня само нещо в историята? Да не се връщаме много назад, до януари при срещата на Борисов с феновете. Последваха изявления, че трябва да бъде сменена собствеността, за да може държавата чрез тотализатора да подпомага клуба. Ако това не е политизиране на въпроса, аз нищо не разбирам. Трябва най-накрая всичко да се изчисти и държавата да не се намесва в частни дружества. Мен ме интересува бъдещето на Левски. Застанах на Общото събрание с лицето си, с обещанието пред синята общност да сме хората, които ще извадим Левски от дъното, след всички тези натрупани дългове“.

                    „Левски беше на дъното в момента, в който аз застанах пред феновете, поемайки акциите. Клубът имаше 32 милиона дългове, включително най-тежките към НАП“.

                    „Ако Борисов върне обратно акциите към нас, ще изпълним искането на ветераните. Ние не можем да го съветваме, ще се загуби много време в пътуване на акциите. Затова най-простото решение е да се спази закона и той да джироса акциите, на когото реши“, смята Попов.

                    „Феновете, с които съм се срещал, винаги са били разединени. Никой не е упълномощил Папазов да вземе акциите. Не можехме и просто да ги върнем на клуба. Така че за да се спаси този отбор, трябваше да се приемат прагматични действия. Това беше единственото прагматично действие. Казвам го на базата на изявлението на г-н Борисов, в качеството му на заклет левскар“.

                    „Защо не попитате г-н Божков дали Борисов му даде акциите? Аз не мога да знам. Заедно обсъждахме какво да направим. Дали ги е взел от Борисов не знам. Аз ги взех от хора, които са близки на различни кръгове – прочетете джирата на акциите и ще разберете“, разясни акционерът на Левски.

                    „Не съм унижавал никого, още повече Тити Папазов, не съм го срещал. Аз считам, че е редно спокойно и делово да се работи, а не да се водим от лозунги и призиви“.

                    „Имам представа за един мъчителен процес в оздравяването на Левски. Не бих желал да говоря от името на други хора“.

                    „Естествено, че не съм съгласен да вляза в историята на клуба като човекът, който го фалира. Не бих искал Левски да фалира, с всичко това са свързани моите действия. Апелирам клубът да бъде запазен. Не смятам, че има нормален човек, който ще влага голяма част от средствата си, лични средства, за да може след това да доведе някоя структура до фалит и при това частна“.


                    fuск the bеаr - give me the bееr

                    Коментар


                    • https://www.24chasa.bg/sport/article/8599605

                      какво предложение ще прави 4ерепов!?!?!?!

                      нали акциите са на Попов който ги джироса в полза на БМБ?
                      fuск the bеаr - give me the bееr

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                        Васил Божков: "Утре, в 8:00 ч., ще направя предложение към всички, които се вълнуват от бъдещето на акциите на ПФК ЛЕВСКИ / PFC LEVSKI"
                        Интересно какво е намислил?..
                        Напоследък почти всичко на Черепа му е буря в чаша вода, малко като онова за маериканския посланик, дето щеше да вади име на някой си, който ще бъде със забрана за САЩ - дни на чакане на Годо, и накрая някаква смешка. Черепа или е много тъп, или много си е повярвал и сега е с отрязани квитанции, или пък е с няколко хода напред и сега си прави лека гаргара, като подготовка на нещо значими. Но когато всички мисирки не са на негова страна, вероятността да е нещо различно от буря в чаша вода, е огромна. А че "Левски" му е през дедовия, е повече от ясно.

                        П.С. Очаквам клубът да върне дарението, ние все пак не сме като някои други
                        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                        Коментар


                        • Васил Божков: "Утре, в 8:00 ч., ще направя предложение към всички, които се вълнуват от бъдещето на акциите на ПФК ЛЕВСКИ / PFC LEVSKI"
                          Интересно какво е намислил?..

                          Коментар


                          • Ще помоля фенове на припознати отбори с Ъ и Тирета, издържани от "не банкер, а родолюбец" или икономическата сила на ДПС - Иса 2000, в лицето на другаря Инджов, да подбират малко изразните си средства, а още повече да не се пробват да манипулират. Знам, че някои от тях държат правата върху думата мисирка, затова ще ги помоля да не се държат като фитки. Благодаря!
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
                              Е.... сладък е....
                              И това ще мине ...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                                Народният представител от ДПС Делян Пеевски дари днес 500 000 лева на футболен клуб „Левски“ чрез компанията си „Интръст“.

                                Откъде ли ги има? ..ГРУЙЧЕ ТИ ЗА КАКВО ДА ДАВАШ..
                                груйчо преживява катарзис ....... преди няколко години купи акции на БТХ след като разбра, че шиши (така нежно го наричаше шопара) е собственик на холдинга, но сега вече не го харесва и нямало заради "шишо" да помага на любимия си клуб...

                                да се смееш ли, да плачеш ли?

                                но първи ще припознае новото уефски след някоя година ...... помнете ми думите!!!
                                fuск the bеаr - give me the bееr

                                Коментар

                                Working...
                                X