IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спорт (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Много ми се искаше левски да лъхне лудогорските бекове, нещо като скок от нулата, давид да бутне голиат, но уви и май се оказа пожелателно мислене. "Искам, да вярвам", както пишело в кабинета на фокс мълдър. А и не харесвам домусчиевия и ми се искаше да му натрият носа на терена, ако може и да лъсне някаква истина, че част от причините за избушеното първенство се дължи и на неговите схеми...
    засега жалко 0:1

    Коментар


    • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
      Дано Сираков успее да запази Уевски в А РФГ, че догодина се пишат 8-10 дербита Уефски - СеСека (с тире, с число...както дойде)...
      поне феновете ще има къде да се видят да се сбият!
      За съжаление нищо не е същото както преди и Вечното дерби няма нищо общо с това, което беше. Няма същия заряд изобщо, а с тези 100 ЦСКА-та става съвсем безумно положението.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
        Дано Сираков успее да запази Уевски в А РФГ, че догодина се пишат 8-10 дербита Уефски - СеСека (с тире, с число...както дойде)...
        поне феновете ще има къде да се видят да се сбият!
        НСПП е най-голямото зло, което можеше да се случи на Левски след ОПГ герП. Историята е ясна - сега ще се намерят спонсори, в зависимост от настроението на агата и падишаха може и да ни подхвърлят купичка за зор заман (като лебедовата песен на умрялото цска, когато трябваше да отпаднат още в първия кръг с най-кристалната недадена дузпа в историята, но стигнаха до финал с Монтана, отстранили настоящото цска-софия, тогавашен Литекс, като до него играха само с отбори от Б и В група и 1/2 финал с нагъзения държавен Чорбое), а ние ще си стоим в миманса. Аз такова съшествуване и "ръководител" като НСПП или другата мърша в Литекс - Кюрда, дето са някъде само и единствено за парите, не искам. А разни нови тирета няма да припозная. Манталитет!
        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

        Коментар


        • Дано Сираков успее да запази Уевски в А РФГ, че догодина се пишат 8-10 дербита Уефски - СеСека (с тире, с число...както дойде)...
          поне феновете ще има къде да се видят да се сбият!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

            Когато фактите говорят редно е да млъкнеш.И се научи да приемаш спокойно истината въпреки че не ти харесва.Истината е ясна фактите са си факти...И не обсъждай ЦСКА и феновете му.Нямате нито интелекта нито успехите на ЦСКА...Създадени сте като мушмороци петните името на Левски чалма му сложихте накрая айде поне малко срам.
            И това е другата, северно корейската НЕ мощ, на която се крепи държавата!??? IQ отрицателно! Аз съм играл в ЦСКА бе Кир УМ, в кой пост съм ги обидил футболистите на ЦСКА? Спирам да дълбая ....и излизам от тук! Останете си със здраве....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от maki Разгледай мнение
              Нивото на повечето участници във форума е толкова ниско, че даже е Тъжно. Вдлъбнато! За съжаление това е нашата "национална мощ"?! И никой да не се обижда, че това е материалъТ. Жалко, много жалко! Никой няма да ни оправи, дори и Свети Петър да слезе от небето....
              Когато фактите говорят редно е да млъкнеш.И се научи да приемаш спокойно истината въпреки че не ти харесва.Истината е ясна фактите са си факти...И не обсъждай ЦСКА и феновете му.Нямате нито интелекта нито успехите на ЦСКА...Създадени сте като мушмороци петните името на Левски чалма му сложихте накрая айде поне малко срам.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от maki Разгледай мнение
                Нивото НИ на повечето участници във форумае толкова ниско, че даже е Тъжно. Вдлъбнато! За съжаление това е нашата "национална мощ"?! И никой да не се обижда, че това е материалъТ. Жалко, много жалко! Никой няма да ни оправи, дори и Свети Петър да слезе от небето....
                Изтървана думичка ....
                И това ще мине ...

                Коментар


                • Нивото на повечето участници във форума е толкова ниско, че даже е Тъжно. Вдлъбнато! За съжаление това е нашата "национална мощ"?! И никой да не се обижда, че това е материалъТ. Жалко, много жалко! Никой няма да ни оправи, дори и Свети Петър да слезе от небето....

                  Коментар


                  • Майор Аспарухов - Гунди е бил ченге от ДС, който комунистите много са желаели да направят голмайстор на Националния отбор и са работели за целта тайно и подло: 1. Назначават треньора на Левски Витлачил за треньор и на Националния отбор; 2. Витлачил определя Аспарухов и Якимов да спят в една стая на лагер-сборовете; 3. Гунди се подмазва на Якимов: "Мита, знам че много хора ни сравняват и се опитват да изкарат мен по-добър от теб. Да знаеш, че аз те уважавам безкрайно и съм се учил от теб." И така стават семейни приятели; 4. Целта на майор Гунди, е в Националния отбор Якимов да му подава голови пасове, за да може Гунди да си подобри ефективността пред гола, защото е била много-слаба. А Якимов е бил плеймейкър, който е подавал голови пасове на Жеков в ЦСКА, а както знаем Жеков е носител на златна, сребърна и бронзова обувки в ЦСКА - голмайстор на Европа; 5. Подлостите на Гунди продължават в едно интервю за националната телевизия, което Гунди казва гадно, че не се разбира с Жеков, а се разбира с Котков. Комунистите веднага открадват Котков от Локомотив-София и го пращат в Левски при Гунди; 6. Въпреки всички подлости на комунистическото ченге Аспарухов, в крайна сметка Гунди си остава един посредствен нападател със слаба ефективност пред гола, въпреки че комунистите му дават най-много мачове в Националния отбор: - Жеков. = 44 мача, 25 гола с ефективност 0.5682 гола за мач; - Котков = 26 мача, 12 гола с ефективност 0.4615 гола за мач; - Гунди... = 50 мача, 19 гола с ефективност 0.3800 гола за мач;

                    Коментар


                    • Малкото бройки положили труд вурху матурата по литература се "отрудиха" по темата "Чорба на греховете". В тази тема може да звучи по-модерно, отколкото актуално

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                        И как ще си гледа жената и семейството,като не носи пари и жена му ще го изгони?
                        хубчев и треньорския екип как не взимат заплати от януари до сега?
                        fuск the bеаr - give me the bееr

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                          аз нищо не искам .......... но зетя може да каже, че дарява заплатата си до края на годината за кузата "да спасим уефски", например...
                          И как ще си гледа жената и семейството,като не носи пари и жена му ще го изгони?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                            Ами да гуди тебе само ,че какъв си му ти?
                            аз нищо не искам .......... но зетя може да каже, че дарява заплатата си до края на годината за кузата "да спасим уефски", например...
                            fuск the bеаr - give me the bееr

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                              какви възлови места е треньор на отбор от 9 годишни деца??? ......... имаш ли си на представа какви глупости пишеш

                              просто е сложил зетя си на хранилка да цоца докато феновете събират кинти да спасят клуба
                              Ами да гуди тебе само ,че какъв си му ти?

                              Коментар


                              • Кое сега е Вечното дерби? Или поне от 1948 насам...


                                Коментар

                                Working...
                                X