IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спорт (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

    Това, че има толкова отличия, колкото Сираков, Балъков, Пенев и Костадинов взети заедно?
    Пенев къде го тури изобщо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Zeifod Разгледай мнение
      https://www.segabg.com/hot/category-...a-za-treti-put
      Никой нищо не казва? Заслужено?
      Това, че има толкова отличия, колкото Сираков, Балъков, Пенев и Костадинов взети заедно?
      Life won't wait for you.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Silveto Разгледай мнение
        Аз пък не съм съгласна с негативните мнения за Световното. Беше интересно, емоционално, определено ще се запомни.
        да! особено финалът! и там един пропуск в 120+ мин. всъщност реши мача!
        Last edited by pavlin; 07.02.2023, 16:01.
        Нищо не препоръчвам на никого, нали всеки си има глава над рамената.

        Коментар


        • https://www.segabg.com/hot/category-...a-za-treti-put
          Никой нищо не казва? Заслужено?

          Коментар


          • Аз пък не съм съгласна с негативните мнения за Световното. Беше интересно, емоционално, определено ще се запомни.
            Повече от красива

            Коментар


            • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение

              И сега ще гледаме тъпите хървати.
              Ще гледаме и пародията на футбол предоставена от Мароко. В някои моменти си мисля, че по чисто соц. начин им казват на някой момчета, че трябва да отпаднат

              Коментар


              • За съжаление СП прилича все повече на Българското футболно първенство. Гледам ЯВНИ удрания на съдийско рамо, които са изключително грозни. Например дузпата, която получи Аржентина срущу Холандия е меко казано нелепа. Да не кажем, че имаше и ПОНЕ ДВА спестени червени картона.

                Не ме разбирайте погрешно. Бях заложил пари за Аржентина, бях си опънал трапеза да се наслаждавам на мача. А наблюдавах една нечестна игра и от двата отбора, които по някаква ирония на съдбата са най-активните в прокламирането на Fair play.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение
                  Елате гълъбчета при батко, да ми ревете сладко сладко

                  И сега ще гледаме тъпите хървати.

                  Коментар


                  • На СП остана само един отбор, съставен само от европейци Хърватия. Които са ни и близки по произход. Затова ги и подкрепям,а не негрите от Англия и Франция.

                    Коментар


                    • Елате гълъбчета при батко, да ми ревете сладко сладко

                      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                      Коментар


                      • https://www.unwe.bg/uploads/Alternat..._2019_BG-1.pdf

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                          Той показа много стабилна игра и бе на точното място в ситуацията, в която спаси с глава удар на Алиоски от домакините

                          BG-VOICE.COM
                          Антов: Най-голямата мотивация за нас дойде от това, че публиката освирква химна ни
                          Кире, мир на душата!

                          Коментар


                          • Кой не скача е епонец!!! :

                            Коментар


                            • Той показа много стабилна игра и бе на точното място в ситуацията, в която спаси с глава удар на Алиоски от домакините

                              BG-VOICE.COM
                              Антов: Най-голямата мотивация за нас дойде от това, че публиката освирква химна ни

                              Коментар


                              • След 24 години - https://www.dnevnik.bg/sport/2022/09...home_NaiNovoto

                                Коментар

                                Working...
                                X