IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спорт (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от DidoDinev Разгледай мнение
    На нас ни отмениха чист гол в началото, така че нещата се компенсират. .
    Aбе трудно се компенсира гол с дузпа, която може и да не бъде вкарана.
    Life won't wait for you.

    Коментар


    • На нас ни отмениха чист гол в началото, така че нещата се компенсират. Предполагам (и има логика) нашите леко ще ги подпират по пътя някъде докъм полуфиналите, защото интересът и приходите са големи за нашите стандарти - чудо невиждано отдавна по нашите ширини.

      А че вчера можеше да се осерем - можеше, Септември са корав отбор, могат да изненадат неприятно всеки отбор от А група.

      Относно Мъриню - да, в типичен стил - тактическо хитруване без много футбол и доза късмет накрая прескочи едвам-едвам .... колоса Апоел. Верно, че е успех, но успехите на Стоев и Дерменджиев в турнирите засега са несравнимо по-големи (при Стоев Л-ц играеха най-красиво в турнирите, гледах ги наистина с кеф). Мъри е работлив и има късмет, когато му дотрябва - и с Киево, и сега. А и в двата случая отборът е сравнително добре комплектован и много добре финансиран, което е важен фактор. Да му пожелаем късмет и дано докаже на неверници като мен, че е тренер от висока европейска класа.

      Коментар


      • Дузпа си имаше. Защо съдията не я отсъди, само той си знае. Може би бат Бойко е спуснал директива към БФС да ни добутат до финал за купата, за да спрат на нашите мачове да го обиждат.
        "The most valuable commodity I know of is information." Gordon Gekko

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
          на плейстейшън
          Плейстейшън-а си е Сила, но точно тогава Арсе-то са в топ-форма и вярвам, че при този Байерн, който няма нищо общо с миналите два сезона (да не говорим пък за този на Юп) и като нищо могат да ги опукат... стига да не правят редовните си грешки в защита
          Иначе Мърльо явно е научил казаХците на правилен футбол. Не видях изравнителния гол, но щом продължават значи заслужават. Дано не повтори последното си представяне в ШЛ. Ако не го помниш - мога да ти го припомня
          Only God Can Judge me...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
            добре де, за Мърльо някой няма ли да каже нещо - най-големият успех на Бг тренер зад граница. Или за чутовния успех на чорбата вчера - никой не коментира една от най-кристалните недадени дуСпи, с които чорбата си отпадаха като пичове. Но нищо, то във форума са си основни чорби, за тях любо без ташак, але, але и тройчо са най-великите тренери, ама пусто за най-големи успехи си броят победите над Левски, когато изобщо ги имат...
            Странно, но го гледах тоа мач.
            Чорбетата де.
            Да, при вкарана "оная дузпа" - отпадаха...
            Ама пак, кък да им спрат победната серия ???
            Срамота !!!
            Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
              добре де, за Мърльо някой няма ли да каже нещо - най-големият успех на Бг тренер зад граница. Или за чутовния успех на чорбата вчера - никой не коментира една от най-кристалните недадени дуСпи, с които чорбата си отпадаха като пичове. Но нищо, то във форума са си основни чорби, за тях любо без ташак, але, але и тройчо са най-великите тренери, ама пусто за най-големи успехи си броят победите над Левски, когато изобщо ги имат...
              Айде да се отбележа аз. Мъри си е добър треньор и това което направи си е успех. Изгледах почти на 100% и двата мача за сметка на партизаните.Дано и в групите да успее да се представи добре и да се трансферира в по-добро първенство.
              Колкото до дузпата тя си беше очевидна и няма какво да се коментира.А дали си отпадахме отвсякъде това си е твоите фантазии Имаше също толкова чист отменен гол, но това явно не е важно за тебе.
              Life won't wait for you.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                на плейстейшън
                може и на бридж-белот..той Швайните май беше най-добрия на карти в баварския тим, но ние им го взехме

                ПП Майтапа на страна - ако трябва да избирам противници от водещите отбори за Юнайтед бих избрал Старата госпожа...мисля, че тях распоретина ке биде распорвана тоя сезон след като се раздели с 3 от 4мата си най-добри футболисти!!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mussi Разгледай мнение
                  Внимавай какво си пожелаваш
                  Този път Арсе-то ще ви опука и в двата мача
                  нЕка.
                  Винаги съм за феърплей...
                  Ако моат, нек ни бият ...
                  Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mussi Разгледай мнение
                    Внимавай какво си пожелаваш
                    Този път Арсе-то ще ви опука и в двата мача
                    на плейстейшън
                    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                    Коментар


                    • добре де, за Мърльо някой няма ли да каже нещо - най-големият успех на Бг тренер зад граница. Или за чутовния успех на чорбата вчера - никой не коментира една от най-кристалните недадени дуСпи, с които чорбата си отпадаха като пичове. Но нищо, то във форума са си основни чорби, за тях любо без ташак, але, але и тройчо са най-великите тренери, ама пусто за най-големи успехи си броят победите над Левски, когато изобщо ги имат...
                      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
                        Неска, е жребее за ушатата ...
                        Ас си пожелавам Арсенал ели Манчо ...
                        Гоцино е в груповата фаза...
                        Внимавай какво си пожелаваш
                        Този път Арсе-то ще ви опука и в двата мача
                        Only God Can Judge me...

                        Коментар


                        • Неска, е жребее за ушатата ...
                          Ас си пожелавам Арсенал ели Манчо ...
                          Гоцино е в груповата фаза...
                          Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                          Коментар


                          • Снощи сме смачкали Брюге-то!
                            Като гледах репортажа - такива комбинации сме направили, че БарЦилона и Байерн с техното тики-така ряпа да ядат....и Руньо се отпуши....треперете грандове!!!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
                              гола си е редовен и това е ясно дори на малките деца

                              тази черна линия не си я сложил ти както си писал, а си взел снимката на готово и си мислиш, че като промениш смисъла на линиите ще излъжиш само себе си

                              на ръката няма как да сложиш черна линия защото ръката не може да вкара гол във футбола ...................... гледат се частите на тялото с които ако се вкара гол той ще се признае ...................капиш

                              и накрая да ти обясня, че друг път като гледаш картинки в нета "легендата" е, че на играча с червен екип се пуска червена линия , а на играча с черен екип се пуска черна линия ................. започваш ли да загряваш

                              ако някой играч е в син екип му се пуска синя линия за засадата и т.н.

                              надявам се да си разбрал как се "чете" картинка в нета, че ми се виждаш доста заблуден
                              Ти ако взимаш наготово, явно очакваш и другите да го правят. Като си такъв фен на арсетата, гледай им официалното видео от мача и направи сам картинка, на която 100% няма засада. На моята ясно се вижда, че главата на Рамзи е пред задника на Шкъртел.
                              Не че това има значение - съдията отдавна взе решение.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
                                и накрая да ти обясня, че друг път като гледаш картинки в нета "легендата" е, че на играча с червен екип се пуска червена линия , а на играча с черен екип се пуска черна линия ................. започваш ли да загряваш

                                ако някой играч е в син екип му се пуска синя линия за засадата и т.н.
                                А бе, и аз се учудих, че пуска картинка, на която линиите сочат, че няма засада, а той започва да обяснява от 10 кладенеца, че има засада?!

                                Ако има засада, червената линийка щеше да бъде преди черната линийка, но нали съм възпитан .....
                                Last edited by marandi; 27.08.2015, 01:49.

                                Коментар

                                Working...
                                X