IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Коментар


    • Тоз виц ми наподобява на следния:

      Един мъж имал запек и яко напъвал ... Жена му не разбрала, че има някой в тоалетната и щракнала ключа за осветление, т.е. загасила ... Отвътре се чул силен вик на отчаяние ... Жена му: Извинявай скъпи, не разбрах че си вътре ... и светнала ...
      - Ооо, чул се глас на облекчение ... Помислих, че очите ми изфръкнаха от напъване и съм ослепял ...

      Коментар


      • Мъж си купил бутилка шампанско, решил да си я изпие сам и я скрил в казанчето на тоалетната. Легнали си вечерта с благоверната, изчакал той 20 - тина минути и леееко се опитал да я прекрачи за да отиде в тоалетната. Тя разбирайки го погрешно:
        - Недей, скъпи. Детето още не е заспало.
        Почакал той още половин час и опитал пак да я прелази.
        - Недей, детето още е будно!
        След час жената най - после заспала. Той тихичко отива в тоалетната, взема бутилката, отваря я, и се чува " Бууум ..."
        От детската стая излиза детето и тича в спалнята със сълзи на очи:
        - " Недей, недей!" - сега доволна ли си ?! Tати се самоуби в тоалетната.
        "Инвестирането" в НИ с кредит е "чиста пИчалба" или "отрицателна доходност"!!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
          Който се бръсне, е антиевропеец !!!
          ...и травестито-фоб (или транссексуало-фоб) не знам кое е по-точно!

          Коментар


          • Тия дни се разхождахме с мъжа в мола. Минавайки покрай магазин за сватбени рокли моя поглед се спира върху една. Мисленно си представих как ще изглеждам в нея. И замислено му прошепнах на ухото:
            - Иване, нещеш ли да се разведем и пак да се оженим!
            Отговора не закъсня:
            - АЗ НА ТВОЕ МЯСТО НЕ БИХ РИСКУВАЛ!!

            Коментар


            • Коментар


              • Който се бръсне, е антиевропеец !!!
                Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                Коментар


                • В салон за красота.
                  - Ще искам маникюр, моля, като на Бритни Спиърс,
                  прическа, като на Анджелина Джоли, педикюр като
                  на Наоми Кембъл...
                  - А лицето като на Жерар Депардийо ли да го оставиме?

                  Коментар


                  • http://www.youtube.com/watch?v=X4nHzLotqQ8
                    Забранено е да се гледа от лица до 18 години.

                    Коментар


                    • Радост е за австриеца да се прибере вкъщи, да погали детето, да потупа кучето и да зарови уморена глава в брадата на жена си...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
                        Всеки път като се обадя за проблем с интернета ме питат това ...
                        - Ало. Някакви проблеми има ли с мрежата, щото тук при мен яко "прекъсва"!??
                        -Ами рестартирахте ли модема?
                        -Да, рестартирах го!
                        -А компютъра рестартирахте ли?
                        -Да, и него рестартирах!
                        -Аха, а рестартирахте ли първо компютъра и после модема?
                        -Рестартирах първо модема, после компютъра, после пак компютъра и докато се презареждаше рестартирах модема, рестартирах и телевизора, после си спрях бойлера и пак го включих да грее. Докато грееше включих и изключих 3 пъти сешоара. След това пак рестартирах и модема и компютъра. След това рестартирах и ютията, включих тостера и пералнята, рестартирах асансьора на блока, спрях си парното, сложих си топломери, пуснах си парното, рестартирах модема и компютъра и пак нямам Интернет като хората.
                        -Ами продължавайте така и до 15 минути сам трябва да се оправи!
                        Старо, но златно:

                        http://www.vbox7.com/play:36663582

                        Last edited by kev; 14.05.2014, 07:49.

                        Коментар


                        • - Ти с компютрите на "ти" или на "вие" си?
                          - С тях съм на "твоята мамица"!
                          http://milom.blog.bg/

                          Коментар


                          • Attached Files
                            Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

                            Коментар


                            • Европа има да ни стига
                              Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

                              Коментар


                              • Всеки път като се обадя за проблем с интернета ме питат това ...
                                - Ало. Някакви проблеми има ли с мрежата, щото тук при мен яко "прекъсва"!??
                                -Ами рестартирахте ли модема?
                                -Да, рестартирах го!
                                -А компютъра рестартирахте ли?
                                -Да, и него рестартирах!
                                -Аха, а рестартирахте ли първо компютъра и после модема?
                                -Рестартирах първо модема, после компютъра, после пак компютъра и докато се презареждаше рестартирах модема, рестартирах и телевизора, после си спрях бойлера и пак го включих да грее. Докато грееше включих и изключих 3 пъти сешоара. След това пак рестартирах и модема и компютъра. След това рестартирах и ютията, включих тостера и пералнята, рестартирах асансьора на блока, спрях си парното, сложих си топломери, пуснах си парното, рестартирах модема и компютъра и пак нямам Интернет като хората.
                                -Ами продължавайте така и до 15 минути сам трябва да се оправи!

                                Коментар

                                Working...
                                X