IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
    По време на разразилата се банкова криза аз и моите експерти оказахме пълна подкрепа за банковия сектор. Така лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов коментира в Стара Загора появилата се информация, че е даден на прокурор заради изказвания за банковия банкрут:

    „Аз и всичките ми експерти спасихме сектора. Ако това е вярно, че има сигнал срещу мен, се надявам банковата система и от асоциацията на банките да излязат и да кажат дали в тази тежка седмица не са срещнали нашата 100-процентова помощ. Призовавам даже и главния прокурор да каже как се борех да спасим банковата система, за да не настане срив в нея. Дали сме подклаждали ситуацията? Точно обратното - молихме им се да се умирят, да не се бият помежду си".

    Борисов не отрече, че за стабилната банкова система днес заслуга имат и предходни правителства - на СДС и правителството на Иван Костов.


    Сега „Марица” щеше да работи, „Струма” щеше да е построена, градовете щяха да ползват над 12,5 млрд. евро от еврофондовете, а ние сега тепърва трябва да започваме всичко отначало”, завърши лидерът на ГЕРБ

    Катастрофата се превърна в бедствие, затова трябва да се вземе нов дълг от 5-6 млрд. лева, обяви Бойко Борисов. По думите му обаче да се "викне МВФ" е единственият шанс след управлението на тази тройна коалиция."Следващият бюджет вече трябва да го прави Фондът. Няма какво да се обсъжда, това вече е задължително", категоричен бе бившият премиер, цитиран от БТА. Той помолил още днес да бъдат сменени премиерът Пламен Орешарски и финансовият министър Петър Чобанов, за да бъдат сигурни хората, че банките и финансовата система ще са стабилни.

    Борисов обясни, че нов заем е нужен, за да се "подпрат" и Валутният борд, и банките. Трябват пари, иначе ще изтеглят резерва и държавата ще остане без бушони, предупреди той. И декларира, че е готов да участва при президента в обсъждането на всякакви сценарии за стабилизиране на държавата и вземането на нов заем.

    "Сега вече е нужно парламентът да работи, за да даде мандат на МВФ, което, чисто законодателно ще отнеме около месец, включително да се емитира веднага нов дълг от поне 5-6 млрд. лв.", подчерта той, след като доскоро негодуваше, че управляващите ще теглят заем.

    Според него следващите един-два-три дни са изключително важни да се покаже стабилност в държавата, особено за външните пазари. Борисов добави, че вече не става дума за правителство на съгласието, а за спасение.

    За пореден път той повтори, че трябва да се търси наказателна отговорност за това, което се случва у нас.

    Коментар


    • По време на разразилата се банкова криза аз и моите експерти оказахме пълна подкрепа за банковия сектор. Така лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов коментира в Стара Загора появилата се информация, че е даден на прокурор заради изказвания за банковия банкрут:

      „Аз и всичките ми експерти спасихме сектора. Ако това е вярно, че има сигнал срещу мен, се надявам банковата система и от асоциацията на банките да излязат и да кажат дали в тази тежка седмица не са срещнали нашата 100-процентова помощ. Призовавам даже и главния прокурор да каже как се борех да спасим банковата система, за да не настане срив в нея. Дали сме подклаждали ситуацията? Точно обратното - молихме им се да се умирят, да не се бият помежду си".

      Борисов не отрече, че за стабилната банкова система днес заслуга имат и предходни правителства - на СДС и правителството на Иван Костов.


      Сега „Марица” щеше да работи, „Струма” щеше да е построена, градовете щяха да ползват над 12,5 млрд. евро от еврофондовете, а ние сега тепърва трябва да започваме всичко отначало”, завърши лидерът на ГЕРБ

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
        Иванчо се прибира от училище. И баща му вика:
        - Иванчо иди в на сестра си стаята и ми донеси чехлите. Той влиза в стаята на сестра си и кво да види -две красиви момичета.... Иванчо им вика:
        - А пък тате каза да ви е*а и двете. Сестра му потресена възкликнала:
        - Иванчо как може така да говориш на приятелките ми..? А той и казал:
        - Искаш ли да питаме тате ? Тя се съгласила... Иванчо отваря вратата и вика:
        - Татеее едната ли ?
        - И двете бе простак !!
        Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

        Коментар


        • Иванчо се прибира от училище. И баща му вика:
          - Иванчо иди в на сестра си стаята и ми донеси чехлите. Той влиза в стаята на сестра си и кво да види -две красиви момичета.... Иванчо им вика:
          - А пък тате каза да ви е*а и двете. Сестра му потресена възкликнала:
          - Иванчо как може така да говориш на приятелките ми..? А той и казал:
          - Искаш ли да питаме тате ? Тя се съгласила... Иванчо отваря вратата и вика:
          - Татеее едната ли ?
          - И двете бе простак !!

          Коментар


          • http://www.gospodari.com/?go=video&p...l&videoId=9766

            Коментар


            • Другари, днес разбрах, че Сергей Станишев бил национален капитал. Аз предлагам тогава БНБ да го апортира в капитала на КТБ и да се реши кризата.
              Life won't wait for you.

              Коментар


              • "Аз съм седнал да гледам мача пред телевизора 80 инча, а той ми вика: "Добър вечер на зрителите пред МАЛКИЯ екран" ....шшшшш алоооо."

                Коментар


                • Don't work hard, work smart!

                  Коментар


                  • На един човек кучката се разгонила. За да не сбърка с комшийското куче стопанинът всяка сутрин й поливал задницата с бензин, за да се търка по цял ден по пода.
                    Един ден забравил и като се прибрал от работа синът му казал:
                    - Тате, ти забрави да сипеш бензин на кучето и комшийското цяла сутрин я бута и не можа да запали.

                    Коментар


                    • - Какво трябва да направи един истински джентълмен след романтична вечеря?
                      - Да помогне на своята дама да изгори калориите от вечерята.

                      Коментар


                      • Мач Холандия - Колумбия:
                        За пръв път дилърите се срещат с производителите без посредници...
                        Life won't wait for you.

                        Коментар


                        • Чакам само още и Николета Лозанова да заяви, че банковата система е стабилна и ще си внеса парите в ПИБ.
                          Всички вицове от днес: http://daniivanov.blogspot.com/2014/07/2014_1.html

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                            Якооо

                            Коментар


                            • http://neverojatno.wordpress.com/2014/06/30/arest-3/

                              Коментар


                              • https://www.facebook.com/photo.php?v...type=2&theater
                                --------------------------------------------------------------
                                http://www.youtube.com/watch?v=eOy2U...ature=youtu.be
                                ------------------------------------------------------
                                Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

                                Коментар

                                Working...
                                X