IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
    ...
    Тоа, е воистину голем и тъпанар ...
    Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

    Коментар


    • На теферич
      Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

      Коментар


      • Сега се видя колко е велик Петър Василев-Петела, който не успя да се дореди да коментира мач от Световното първенство. Ивайло Ангелов е най-слабият коментатор за всички времена. Той може би е единственият човек, който си изкарва хляба с професия, в която не знае елементарни неща. Той даже не знае кои отбори играят в момента, въпреки че е на стадиона и има тимови листове пред себе си. Този човек се скъса да ни убежда, че Бразилия не играе с Чили на осминафинал, а играе с Мексико. Както и да е. Ще заложим на цитати от последните дни, защото ако бяхме дебнали с тефтер и химикалка всеки гаф, трябваше да издадем книга.

        “Меси има слаба плодовитост на световни първенства”. – Валери Генов

        “Искам да се извиня на всички зрители за вчерашния мач с Мексико (б.а. предния ден мач не се игра), тъй като правих много лапсуси. Не, не, не е, не беше нарочно”. - Ивайло Ангелов

        “Днес играят Бразилия и Мексико (б.а. мачът е Бразилия-Чили)”. - Ивайло Ангелов

        “Не знам какво ми става и защо казвам Мексико. Мачът е Бразилия – Чили. Извинявам се, уважаеми зрители. А сега внимание, Мексико атакува”. - Ивайло Ангелов

        “Недей да говориш (б.а. И.А. се обръща към своя гост, бразилецът Тиаго Силва). Ти си бразилец, сигурно и ти си притеснен”. - Ивайло Ангелов

        “Стадионът ще избухне всеки момент. Всъщност той вече избухна. Още веднъж моля за извинение”. - Ивайло Ангелов

        Последните четири са казани в рамките на 1 минута от Ивайло Ангелов.

        “Острота на териториалното преимущество”. – Никола Ибришимов.

        “Германските панцери не могат да влязат във вратата на М’боли!” – за пореден път Ивайло Ангелов.

        Коментар


        • ХААРП. Там вече всичко е ясно. Ако сте улучили Светослава Рудолф при Кулезич, няма какво толкова да се чудите. Значи, нещата са приблизително следните. Представете си една голяма машина. Сигурно е много фешън, цялата е в тъч скрийн екрани, може би по нея има и много лампички, които проблясват зловещо в малките часове на нощта. Заставаш пред тъч скрийна и чукваш над Европа. Дърпаш с два пръста, докато Балканите не станат достатъчно големи. После отиваш над България. После – над Аспарухово. Понеже това е ХААРП, а не пишеща машина „Марица“, можеш едновременно да избереш и Добрич, а също и още някое неподозиращо нищо населено място. После натискаш бутона „Средиземноморски антициклон“, нагласяш силата му по същия начин, по който усилваш котлона на печката до най-висока степен, пръстът ти потрепва над копчето „Градушка“, но най-накрая решаваш в полза на „Силни гръмотевици“ и „Потоп“. Разбира се, преди това се уверяваш, че кемтрейлсите са си свършили работа и дерето е порядъчно забентено, щото да не иде на халос целият тоя труд. А после, с чувство на изпълнен дълг, можеш да се изтегнеш на креслото с чаша заслужено уиски в ръка и кубинска пура в устата.

          Коментар


          • Tattoo

            Коментар


            • Yeah

              Коментар


              • Старо, но безценно ...
                .................................
                Срещат се двама стари приятели.
                - Стартирах собствен бизнес - отворих публичен дом
                - Браос, върви ли, какви са цените ?
                - Ми, върви полека - свирка-5 лв., отзад 10лв.
                - Стандартен секс, не се ли предлага ?
                - Сега не, за момента работя сам ...
                Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                Коментар


                • Коментар


                  • Ашколсун

                    https://www.dropbox.com/s/fp03dsibrx...0%91%D0%91.png

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
                      Е не, това не е истина!

                      Боци Борисов: Четири години аз плаших българите да стягат колана, че ще дойде МВФ
                      Това е по-яко:

                      http://www.investor.bg/ikonomika-i-p...-kriza,175395/

                      Не можах само да разбера - спасил е банковата система или...

                      щото да спасяваш банковата криза е съвсем друга работа
                      Мнението има аналитичен характер и НЕ ПРЕДСТАВЛЯВА препоръка за ВЗИМАНЕ на инвестиционно решение!

                      Коментар


                      • https://www.facebook.com/photo.php?v...type=2&theater
                        ------------------------------------------
                        Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
                          Е не, това не е истина!

                          Боци Борисов: Четири години аз плаших българите да стягат колана, че ще дойде МВФ

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
                            Иванчо се прибира от училище. И баща му вика:
                            - Иванчо иди в на сестра си стаята и ми донеси чехлите. Той влиза в стаята на сестра си и кво да види -две красиви момичета.... Иванчо им вика:
                            - А пък тате каза да ви е*а и двете. Сестра му потресена възкликнала:
                            - Иванчо как може така да говориш на приятелките ми..? А той и казал:
                            - Искаш ли да питаме тате ? Тя се съгласила... Иванчо отваря вратата и вика:
                            - Татеее едната ли ?
                            - И двете бе простак !!
                            Велик !

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение
                              А бе Жека,ти жив човек ли си..?!Да не си някоя търсачка или к"вото и да е там модерно устройство..Как успяваш да изкопаваш ежедневно толкова много и разнородна информация.?!?
                              Мултифункционално устройство.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
                                А бе Жека,ти жив човек ли си..?!Да не си някоя търсачка или к"вото и да е там модерно устройство..Как успяваш да изкопаваш ежедневно толкова много и разнородна информация.?!?

                                Коментар

                                Working...
                                X