IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Коледа наближава:

    Мнението има аналитичен характер и НЕ ПРЕДСТАВЛЯВА препоръка за ВЗИМАНЕ на инвестиционно решение!

    Коментар


    • https://www.facebook.com/video.php?v=817330334995773

      Коментар


      • Тц явно от ,,Св.Наум ''пак е имало изтърване на пациенти ..

        Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

        Коментар


        • Девойка си купува парфюм. Харесва един и пита продавачката колко струва.
          - Сто лева - отговаря продавачката.
          Тя дава една банкнота, но продавачката я връща:
          - Банкнотата е фалшива, госпожице.
          - Сериозно? Значи снощи съм била изнасилена!
          vrati, врати цени

          Коментар


          • https://www.facebook.com/video.php?v...if_t=notify_me
            Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

            Коментар


            • МНОГО ЗАБАВНА ГРУПА В ЧЕСТ НА АНИ БАРАКОВА, СЪЗДАДЕНА ОТ СИМПАТИЗАНТИ НА ББЦ! https://www.facebook.com/groups/4531...group_activity
              Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

              Коментар


              • Верно е

                Citorena е звяр по природа. Точно този модел ZX , аз лично и викам пичеловката е уникален по себе си. По снимковия материал ясно се вижда уникалния тунинг по нея . Капака е направен в уникалния стил Реджеп Иведик . Преди няколко дни свалих angel eyes , че ми хабеше яко ток. По боята има леки забелишки , това дето изглежда качели и се лупи лака , всъщност е поради това че още ме мързи да махна фолиото от звода. Боята е оригинална тип хамелеон , принципно е бордо ама. . . Бележка от автора през нощта не си личи. А под капака се крие чара и. Фабрично е 75 коня до оня ден беше кум 150 ама много ми харчеше и и махнах подобренията в момента е само с чип Оптимос Праим за незапознатите не върви като камион ама понякога харчи като такъв. Мощността и може да се покачи и като от водача бъдат приложени някой врътки. Форсиране на газ +10 коня , Анцуг с спортен екип, +10 коня Псуване , на майка+ 15 коня , ако в тази комбинация се включи и пускането на азис +100 коня . Газовата бутилка е малка и компактна някои от по тъпичките си приятели можете да лъжете че е туба . Бонус оферта само за ценители . Полочавате безплатно футболна топка в колата + 10 точки в жабката при евентуална среща с кат ако има нарушение естествено не по ваша вина . Много икономична . На газ в София с 100 лв минавам 87-90 км. Просто качваше и караш . Коментра на цената само на място .
                http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...9&slink=7vrtc2

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Eon Разгледай мнение
                  Това си е легитимно съобщение, ако и да изглежда странно на пръв поглед

                  Коментар


                  • Мъж се прибира ненадейно в къщи , и гледа под пердето се подават боси крака.
                    - Какво е това? - пита заплашително жена си.
                    - Ти как мислиш, всичките ми бижута , луксозни дрехи - да не са от заплатата ти?
                    - Питам: Какво е това?
                    - А, колата , апартамента - да не са от заплатата ти? Как мислиш , че спечели конкурса за високата длъжност на която си в момента?
                    - Питам за последен път: Защо този човек стои бос на студените плочки?

                    Коментар


                    • Мнението има аналитичен характер и НЕ ПРЕДСТАВЛЯВА препоръка за ВЗИМАНЕ на инвестиционно решение!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                        Погледни под матрака, точно под вентилатора и телефона, който се зарежда.
                        Вижда се едно око с леко уплашен поглед

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от keizer Разгледай мнение
                          бах жека, не ни дръж в неведение. зорих се, гледах ама нищо не видях...
                          Погледни под матрака, точно под вентилатора и телефона, който се зарежда.
                          Вижда се едно око с леко уплашен поглед
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
                            ...
                            Видял е едно много църно цигане под дюшека, което е повече повод за развод, отколкото изневярата ... според мен де
                            Yeah

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
                              бах жека, не ни дръж в неведение. зорих се, гледах ама нищо не видях...
                              Мнението ми не представлява съвет за покупко-продажба на акции, облигации и други видове ценни книжа

                              Коментар


                              • Коментар

                                Working...
                                X