IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Баща изпраща сина си на курорт. Синът за първи път ще ходи на море. Пристигнали от село до ЖП гарата и бащата дава напътствия на сина.
    - И, сине, много да внимаваш там.
    - Защо, тате?
    - Ти не знаеш там на морето какви могат да бъдат жените.
    - Какви, тате?
    - Много коварни. Ако много не внимаваш, ще вземеш да донесеш някоя зараза вкъщи. Ще заразиш жена си. А тя - мене. А аз без да знам ще заразя и майка ти. А ти я знаеш майка ти каква е. Ще измре цялото село...

    Коментар


    • - Тате, разкажи ми приказка за лека нощ!
      - Слушай, сине. В едно демократично царство живял един депутат. Той бил беден, но честен. И този депутат искал да направи нещо добро за хората...
      - Татко, ако ще ме караш да се смея, трябва да знаеш, че няма да мога дълго време да заспя!

      Коментар


      • Той: Обичаш ли футбола ?
        Тя: Да !
        Той: Тогава си една крачка пред другите.
        Тя: Но тогава ще е засада.
        Той: Край отиваме да се женим....



        Мъжете преди: Служили сме заедно.
        Сега: Ходим при една и съща козметичка.
        "Начинът да гледаш право в Слънцето,без да ослепееш е ти самият да светиш..."

        Коментар


        • https://www.facebook.com/video.php?v...979753&fref=nf


          Коментар


          • - Мило, ще ми купиш ли нов таблет?
            - А, този другия, дето го имаш?
            - Той ми взе айфон.
            "Начинът да гледаш право в Слънцето,без да ослепееш е ти самият да светиш..."

            Коментар


            • - Имате ли бисквити "Добро утро"?
              - Добро утро и на вас, какви бисквити искате?
              - Ебете си майката.
              "Начинът да гледаш право в Слънцето,без да ослепееш е ти самият да светиш..."

              Коментар


              • Двама приятели си говорят:
                - Вчера водих жената на пластичен хирург.
                - И?
                - И питам докторчето - К`во може да направиш за нея?
                - И?
                - И той ми вика - Ми така, като я гледам, освен да й забия кол в сърцето...

                Коментар


                • Пич, не знаех, че ти си критерия за стари и нови вицове..Пусни някои от твоите новиЗнаеш ли колко е голям архива- все нещо ще се повтори, под някаква редакция...

                  Коментар


                  • Кире, стига бе пич! Отдавна не бях виждал толкова стари вицове накуп. А вложи малко старание, моля и си направи труда да видиш дали нещо не е публикувано тук ПОНЕ пет пъти...
                    При главоболие не се дава Но-Шпа, въпреки че при много хора главата е кух орган с гладка мускулатура

                    Коментар


                    • - Защо не се жените, Холмс?
                      - Защото не искам да имам проблеми, Уотсън. Представи си, седиш си ти в креслото след труден ден, почиваш си, четеш вестник... Изведнъж на парадния вход чуваш гласа на жена си, в същото време пред черния вход се раздава лая на твоето куче. Кого ще пуснеш пръв в къщата?
                      - Навярно този, който крещи по-силно....
                      - Грешка, Уотсън. Трябва да пуснеш кучето, защото то спира да лае, когато влезе...

                      Коментар


                      • Мнението има аналитичен характер и НЕ ПРЕДСТАВЛЯВА препоръка за ВЗИМАНЕ на инвестиционно решение!

                        Коментар


                        • Малкия Жорко бил на гости у баба си:
                          -Жоре вашите да не би да са скарни?!
                          -Даа..Мама се върна от почивка и донесе някакъв трипер на тате и на двама от съседите.Сега четиримата се карат...Или малко е донесла,или не го е разделила по равно...
                          Всяка краткосрочна спекулация е потенциална дългосрочна инвестиция.

                          Коментар


                          • Коментар


                            • Ти нов трол ли си

                              Коментар


                              • Киро, ти да не копираш вицовете от първите страници на темата

                                Коментар

                                Working...
                                X