IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • https://www.facebook.com/42791165061...type=1&theater

    Коментар


    • Коментар


      • Пожарникар се прибира и разказва на жена си за новата сигнална система в работата:
        - Когато системата пусне един звънец, ние всички обличаме екипите и слагаме каските. Когато има два звънеца – бързо се спускаме по тръбата и тичаме към двора, а на три звънеца се качваме в камионите и отиваме да гасим пожара. Нека и вкъщи да си направим система със звънци. Един звънец – ти се събличаш гола, два звънеца – скачаш в леглото, три – и аз скачам в леглото и цяла нощ правим любов!
        Прибира се след няколко дни и от вратата вика:
        - Един звънец!
        Жената се съблича.
        - Два звънеца!
        Жената скача в леглото.
        - Три звънеца!
        Съблича се и скача в леглото. По някое време жената вика:
        - Четири звънеца!
        - А какво означава това? – чуди се пожарникарят.
        - Удължи маркуча, не стига до пожара!

        Коментар


        • Коментар


          • Възложили на един художник в СССР навремето да нарисува картина с Ленин.Когато приключил,приемателната комисия гледа-на картината Дзержински по време на полов акт с Надежда Крупская,а отдолу,под картината заглавие-"Ленин в Полша".Недоумяващи и не вярващи на очите си,от комисията питат автора-"Бе кво си нарисувал ти,бе?Нали ти казахме да нарисуваш Ленин?"
            Художникът невъзмутимо-"Ми,да,де!" Пак го питат-"Е,ми къде е Ленин?" И пак невъзмутимо художникът отвръща-"Ми то там си пише-"Ленин е в Полша!"
            врати метални врати метални решетки

            Коментар


            • Иванчо, кажи какво ти е дневното разписание.
              - Ами, събуждам се, ставам, обличам се, изтривам хуя с парцал... Закусвам, взимам си чантата, отварям вратата, затварям вратата, изтривам хуя с парцал... След училище се прибирам, изтривам хуя с парцал... Обядвам, уча си уроците, изтривам хуя с парцал... Излизам на разходка, изтривам хуя с парцал... Връщам се, изтривам хуя с парцал... Вечерям, изтривам хуя с парцал, лягам да спя...
              - Иванчо, да не си болен?
              - Защо така решихте, госпожо?
              - Ами, постоянно си триеш хуя с парцал...
              - Не. Не разбрахте. Когато татко стана депутат, у нас постоянно на вратата някой пише "ХУЙ"...

              Коментар


              • Двама евреи спорят кой от двамата може да пожертва по-малко пари, за да помогне на изпаднал в беда. Минават край един просяк и Исак пуска в кутийката пред него монета от 1 стотинка, след което се ухилва самодоволно. Моше го поглежда смирено заявява, кръстейки се:
                - За двама ни Господи, за два ма ни!

                Коментар


                • Жена в насрещното! На „Тракия“! Със 100 км/ч! (ВИДЕО)

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от asenbo Разгледай мнение
                    Добрият мъж е този, който след три развода, все още има една и съща любовница!!!
                    това е верният, а не добрият мъж
                    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                    Коментар


                    • Коментар


                      • Добрият мъж е този, който след три развода, все още има една и съща любовница!!!

                        Коментар


                        • Женена двойка пътува с кола по магистралата и се движат с 90км/час. Мъжът шофира когато жената казва:
                          - Искам развод.
                          Мъжът не казва нищо, само увеличава скоростта до 110км/час.
                          - Взимам и къщата.
                          Пак мълчание, скоростта се увеличава до 140км/час .
                          - Взимам и децата с мен.
                          Мълчание, скоростта се увеличава до 180км/час.
                          - Взимам колата и кредитните карти.
                          Колата се насочва в посока голям метален мост, над река. Жената казва:
                          -Така… разбрахме се… ти нещо да искаш?
                          Мъжът най-после отговаря:
                          - Имам си всичко необходимо.
                          Жената пита нахално и саркастично:
                          - Имаш, а! И какво имаш бе, голтак?
                          - Еърбег!

                          Коментар


                          • Булката казва на младоженеца:
                            – Скъпи, знаеш, че съм девствена и не знам нищо за секса. Би ли ми обяснил какво всъщност представлява преди да започнем?
                            – Добре, миличко. Нека да наречем твоето тайно място „затвор“, а моето – „затворник“. Това, което става е, че „затворникът“ влиза в „затвора“.
                            Правят секс за първи път. Мъжът се отпуска блажено на възглавницата. Смеейки се, жената го побутва и му казва:
                            -Скъпи, затворникът май избяга.
                            Мъжът се усмихва и отговаря:
                            – Тогава трябва пак да го вкараме в затвора.
                            След втория път мъжът се присяга за цигарите, но жената, която наистина се наслаждава на новия опит в секса, му отправя предизвикателна усмивка с думите:
                            – Скъпиии, затворникът пак избяга.
                            За трети път правят секс, след което мъжът се отпуска изтощен. Жената отново го побутва.
                            – Скъпииии, затворникът пак избяга.
                            – Е, ти какво искаш?! Той да не е с доживотна присъда!!!

                            Коментар


                            • - Защо вие, мъжете, не знаете, какво искаме ние, жените?
                              - А защо вие знаете какво искаме, но не го правите?

                              Коментар


                              • В Афганистан открили телефон на доверието.
                                Когато им се обадиш и кажеш, че си депресиран и не виждаш смисъл от живота, оттам отговарят:
                                -Чудесно, а можете ли да карате камион?
                                Всички вицове от днес:http://daniivanov.blogspot.com/2015/01/2015_7.html

                                Коментар

                                Working...
                                X