IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ето защо не бива да се призовава възрастна жена за свидетел smile emoticon
    В съда в малък южноамерикански град прокурорът призовава свидетел - стара бабичка.
    Започва с въпроса:
    - Мисис Джонс, вие мен знаете ли ме?
    - Разбира се, че ви знам, господин Уилямс. Знам ви още от малък, и да си призная съм много разочарована от вас - вие лъжете, изневерявате на жена си, манипулирате хората и говорите гадости зад гърба им. Вие се мислите за голяма работа, защото нямате достатъчно мозък, за да разберете, че сте само един обикновен бюрократ.
    Прокурорът е шокиран, не знае какво да прави нататък, стига до другия край на залата и пита:
    - Мисис Джонс, а знаете ли адвоката?
    - Ама разбира се, че го знам. Знам го господин Бредли от бебе дето се вика. Той е мързелив и има проблем с алкохола. Не може да има нормални отношения с никой, да не говорим, че изневерява на жена си с три жени. Между другото, една от тях е вашата жена.
    Адвокатът стои ни жив, ни мъртъв.
    Съдията помолил и двамата юристи да се приближат при него и съвсем тихичко казва:
    - Ако някой от вас, идиоти такива, попита свидетелката дали ме знае, ви пращам и двамата на електрическия стол!

    Коментар


    • Аз съветвам една позната.

      Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение
      Когато мъжът има добро сърце не е важно как изглежда!
      Като намериш подходящият мъж, хич да не ти пука какъв цвят му е Бентлито.
      Ако знаех какво да препоръчам щях да съм по-богат

      Коментар


      • Когато мъжът има добро сърце не е важно как изглежда!

        Коментар


        • Коментар


          • Обявите за запознанства далеч не са на изчезване.… вижте ги:

            „Търся запознанство с поредната блондинка! Със сериозни намерения съм.“

            „Красив мъж в разцвета на силите си търси романтична, безкористна, чиста и голяма любов. Веднъж в месеца.“

            “Искам да се запозная със симпатична девойка или младеж. За себе си: симпатичен младеж или девойка.”

            Коментар


            • Говорят си две пенсионерки:
              -Как можеш да опишеш настоящия си полов живот с две думи?
              -In memoriam.
              http://tekstove.info/browse.php?id=14422

              Коментар


              • Коментар


                • Дядо Васил на пазара продава дини. Сложил и табелка: 1 диня за 3 лева, 3 дини за 10 лева. Минава Моше. Купува си една диня за 3 лв., после още една за 3 лв., после трета пак за 3. Доволен от гешефта, казва на дядо ви Васил:
                  - Ей го, купих си 3 дини и ти платих само 9 лева. Не става търговец от теб!
                  - И ти като всички – купуват 3 дини вместо една и после ме учат на търговия!

                  Коментар


                  • Секретарката:
                    -Шефе, от днес заплатата ми става US$ 1000, а почивните ми дни - три пъти в седмицата!
                    -Ха-ха-ха! И кой ти го каза?
                    -Гинекологът , а адвокатът го потвърди!
                    Внимавайте при управлението на риска!!

                    Коментар


                    • Млада жена се съблича и влиза в реката да се къпе. Изведнъж от храстите изскача горският:
                      - Къпането тук е забранено!
                      - А защо не ми казахте, преди да се съблека?
                      - Събличането не е забранено.
                      Всички вицове от днес:http://daniivanov.blogspot.com/2015/01/2015_19.html

                      Коментар


                      • Едно хипи се прибира през нощта след голям купон здраво напушено. Върви си през полето, върви си и изведнъж един от ефектите на канабиса го изненадал и не щеш ли получил ерекция… Чуди се хипито какво да прави сега, огледал се наляво, надясно – докъдето му поглед стига само тикви насадени. Замислил се:
                        – Абе тиквите са меки и влажни отвътре… а и няма жив човек на километри наоколо…
                        Решил се накрая, избрал си една хубава малка тиква, пробил дупка в нея и започнал да я употребява. Обаче точно в сюблимния момент наблизо минала патрулка, полицаят вътре като видял какво прави го попитал:
                        – Господине, вие осъзнавате ли какво правите с тази тиква?
                        Хипито се стреснало и изтърсило първото, което му дошло на ума:
                        – Ааааа, че кога станало полунощ?
                        Last edited by KoMetov; 19.01.2015, 17:00.

                        Коментар


                        • Влиза Генко вкъщи и от вратата вика на тъща си:
                          - Сипи ми, мамо, една малка ракия.
                          - Ти в ред ли си?
                          - Ще ти дам пет лева!
                          Тъщата се навила и сипала ракия.
                          - Мамо, я ми сипи още една ракийка...
                          - Минаваш всяка граница!
                          - Ето ти десет лева...
                          Тъщата взела парите и сипала още ракия.
                          - Мамо, я да изпием по една ракийка заедно. Ще ти дам още десет лева!
                          Тъщата се съгласила и пила една ракия.
                          - А ще може ли един шамар да ти отвъртя!
                          - Ами ти съвсем не си в ред....
                          - Сто лева ще ти дам!
                          Тъщата се съгласява и Генко и ударя един як шамар... от цялата си душа. В този момент звъни телефона, а там жена му:
                          - Скъпи, даде ли на мама пенсията?
                          - Точно й я давам, скъпа

                          Коментар


                          • http://www.youtube.com/watch?v=pLRph9QRQrg

                            Коментар


                            • -Докторе, имам нетърпими болки!
                              -В коя област?
                              -Най-вече в Перник.
                              http://milom.blog.bg/

                              Коментар


                              • Война между туземски племена. Един туземец от победителите влиза в пещерата и вижда там 3 жени.
                                - Ще ви изнасиля всичките!
                                Една по-млада жена казва:
                                - Моля те, остави само баба ни на мира.
                                Спаружената баба фъфли:
                                - Млъквай, войната си е война!

                                Коментар

                                Working...
                                X