IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Един българин решил да отиде на екскурзия в Америка, но преди това отишъл при шурея си, който бил вече там и го питал:
    - Абе, шурей, я кажи как да се оправя там бе, та аз не знам бъкел английски?
    - О-о, нямаш проблем, той тоя английски е много лесен, просто говориш много бавно и ще се разберете.
    Отишъл човека в Америка и първо отишъл в Макдоналдс и казал на сервитьора:
    - Из-ви-не-те и-ма-те ли хам-бур-ге-ри.
    - И-ма-ме, ка-къв вид ще о-би-ча-те?
    - С шун-ка и каш-ка-вал.
    - Вед-на-га, гос-по-ди-не. - казал сервитьорът.
    - Абе, ти да не си българин, бе? - попитал човека.
    - Ами да, аз съм български студент и бачкам тука като сервитьор.
    - Ми тогава дай да говорим на български какво го мъчим тоя английски.

    Коментар


    • http://stevengoddard.files.wordpress...yiiaajoe-1.jpg

      Коментар


      • http://www.censor.net.ua/jokes/63469

        Коментар


        • Съпруг и съпруга пазаруват в супер маркет. Съпругът взел една каса бира и я сложил в количката.
          - Какво си мислиш, че правиш? - попитала жената.
          - Това е промоция - 20 бири за 15 лева! - отговорил той.
          - Сложи ги обратно, не можем да си ги позволим! - настояла жената.
          Няколко метра по-нататък жената взела крем за лице за 30 лева и го сложила в количката.
          - Какво си мислиш, че правиш? - попитал мъжът.
          - Това е моят крем за лице. Прави ме да изглеждам секси и красива за теб, когато правим любов! - отвърнала жената.
          Съпругът се замислил и казал:
          - Същото прави и касата бира... но на половин цена!

          Коментар


          • Трима напушени седят в една стая. На вратата се звъни. След 1 час първият:
            -Някой звъни !
            След 1 час вторият:
            -Ей отивам да отворя тая врата !
            След 1 час третият:
            -Седни бе, аз ще отворя !
            След още 1 час...
            Третият стига до вратата, отваря и какво да види - четвърти напушен се смее и казва:
            -Братлета, като ракети сте, нямах време да звънна втори път !

            Коментар


            • Нека съм блондинка!
              http://www.infosi.bg/rusa-sam/

              - Продавам бормашина. Работи без ток и батерии. Ето вижте я.
              - Господи, та това е Калашник!!??
              - Е, нямам представа каква марка е, но прави страхотни дупки.

              Коментар


              • Коментар


                • Коментар


                  • Ето защо не бива да се призовава възрастна жена за свидетел smile emoticon
                    В съда в малък южноамерикански град прокурорът призовава свидетел - стара бабичка.
                    Започва с въпроса:
                    - Мисис Джонс, вие мен знаете ли ме?
                    - Разбира се, че ви знам, господин Уилямс. Знам ви още от малък, и да си призная съм много разочарована от вас - вие лъжете, изневерявате на жена си, манипулирате хората и говорите гадости зад гърба им. Вие се мислите за голяма работа, защото нямате достатъчно мозък, за да разберете, че сте само един обикновен бюрократ.
                    Прокурорът е шокиран, не знае какво да прави нататък, стига до другия край на залата и пита:
                    - Мисис Джонс, а знаете ли адвоката?
                    - Ама разбира се, че го знам. Знам го господин Бредли от бебе дето се вика. Той е мързелив и има проблем с алкохола. Не може да има нормални отношения с никой, да не говорим, че изневерява на жена си с три жени. Между другото, една от тях е вашата жена.
                    Адвокатът стои ни жив, ни мъртъв.
                    Съдията помолил и двамата юристи да се приближат при него и съвсем тихичко казва:
                    - Ако някой от вас, идиоти такива, попита свидетелката дали ме знае, ви пращам и двамата на електрическия стол!

                    Коментар


                    • Аз съветвам една позната.

                      Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение
                      Когато мъжът има добро сърце не е важно как изглежда!
                      Като намериш подходящият мъж, хич да не ти пука какъв цвят му е Бентлито.
                      Ако знаех какво да препоръчам щях да съм по-богат

                      Коментар


                      • Когато мъжът има добро сърце не е важно как изглежда!

                        Коментар


                        • Коментар


                          • Обявите за запознанства далеч не са на изчезване.… вижте ги:

                            „Търся запознанство с поредната блондинка! Със сериозни намерения съм.“

                            „Красив мъж в разцвета на силите си търси романтична, безкористна, чиста и голяма любов. Веднъж в месеца.“

                            “Искам да се запозная със симпатична девойка или младеж. За себе си: симпатичен младеж или девойка.”

                            Коментар


                            • Говорят си две пенсионерки:
                              -Как можеш да опишеш настоящия си полов живот с две думи?
                              -In memoriam.
                              http://tekstove.info/browse.php?id=14422

                              Коментар


                              • Коментар

                                Working...
                                X