IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Off: коки, те си имат vk.ru

    Коментар


    • Click image for larger version

Name:	of11(1).jpg
Views:	1
Size:	20.8 КБ
ID:	3040419

      Кой кого клати?

      Коментар



      • Vesi Ivo
        И не само интернет ! Моля , другарите да не използват компютри, произведени в същия "омразен Запад", като и автомобилите им, дрехите, които навличат, да спрат да използват мобилни телефони, домакински елктроуреди (ТВ , готварски печки, хладилници и пр.), произведени там, козметика, както и медикаментите! Трябва да спрат да използват и електричеството, изобретено от запада, и кабелната ТВ,и сателитна ТВ и т.н. и т.н. Да не наливат пари в западния
        ипериализъм!

        Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

        Коментар


        • http://vbox7.com/play:509d9e730d
          пияни животни

          Коментар


          • Коментар


            • http://glasove.com/komentari/47822-bio-i-eko-maqsyl
              "Инвестирането" в НИ с кредит е "чиста пИчалба" или "отрицателна доходност"!!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от MZ/X Разгледай мнение
                България е една от малкото страни в света, в която докато караш в насрешното движение може някой да те шибне отзад!
                +1
                Много е вероятно да се случи на кръстовището на Вапцалов и Черни връх преди хладилника ... Град София.
                Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                Коментар


                • България е една от малкото страни в света, в която докато караш в насрешното движение може някой да те шибне отзад!

                  Коментар


                  • Съпруг се връща по-рано от работа. В спалнята съпругата лежи в леглото.
                    -Защо още лежиш? Да не си болна?
                    -Сърцето ме боли! Моля те слез до аптеката и ми вземи Validol.
                    В коридора среща сина си, който кима с глава към спалнята:
                    -Тате, чичо Борис се крие в гардероба в спалнята!
                    -Борисе, веднага излизай. Жена ми ще мре, пък ти и синът ми си играете на криеница!

                    Коментар


                    • - Разправят, че имаш много мързелив петел. Вярно ли е?
                      - Вярно е. Когато петелът на съседите кукурига, моят само кима с глава в знак на съгласие.

                      http://www.infosi.bg/zhivotni/

                      Коментар


                      • http://www.dunavmost.bg/Bulgaria/Vid...li-ve-smradlyo
                        Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

                        Коментар


                        • Трима ловци в гората. Двамата с по шише водка, третият - забравил шишето у дома. А му се пие в несвяст.
                          Казва на другите:
                          - Айде да се хванем на бас - вие ми показвате животно, аз със затворени очи го опипвам, познавам какво е и с какво е убито, а вие ми наливате чаша."
                          Договорили се и започнал изпитът.
                          Подават му заек - "Заек, 5-годишен, убит с нож" .
                          Наливат му чаша...
                          После Лисица - "Лисица, рижа, 7-годишна, убита с 15-и калибър"
                          ... и пак чаша... и така до края на лова. Понеделник жените на тримата си говорят:
                          - Абе, женички... моят отиде на лов с шише водка и се върна трезвен! Много странна работа!
                          Втората:
                          - Да! И моят - същият!
                          Третата:
                          - Ох, сестриии... а моят отиде без пиене, а се върна пиян като гъз... и цяла нощ ме пипа между краката и бълнува:
                          "Таралеж, 42-годишен, убит с брадва през гърба."

                          Коментар


                          • Уважаеми родители, не се притеснявайте за дъщерите си на 14 февруари! Всяка ще спи в дома на най-добрата си приятелка и ще гледат 50 нюанса с Иво.....

                            Коментар


                            • https://www.facebook.com/video.php?v=839974076068105

                              Коментар


                              • Прибира се една лаборантка от море. На другия ден се връща бясна от работа и вдига скандал на мъжа си:
                                - Имаш любовница, гадино мръсна, и докато ме нямаше си я водил тука!
                                - Ти си луда! Няма такова нещо!
                                - Лъжец! Кръвта от комара, който хванах в спалнята, не е твоя!
                                Мнението не е препоръка за сделки с ценни книжа.

                                Коментар

                                Working...
                                X