IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Николай Бареков обяви пред медиите, че искат да го убият. Така той се присъедини към компанията на Делян Пеевски, който преди време също заяви, че искат да го убият. Именно заради тези свои изказвания Бареков и Пеевски са били поканени от американски продуценти да се снимат в следващия сезон на сериала „Живите мъртви“.
    Life won't wait for you.

    Коментар


    • Vesi Ivo
      Почти всички електронни блага на цивилизацията от доста време се произвеждат под ръководството на Китайската Комунистическа Партия, а не на запад.
      Поздрави

      Коментар


      • Мъж отива при кварталния и се оплаква от жена си:
        - Инспекторе, жена ми иска да ме отрови.
        - Как разбрахте?
        - Ами видях я да сипва отрова в яденето. Дори вкуса на храната се измени от това.
        - Добре. Ще видя какво мога да направя. Елате утре пак.
        На следващият ден човекът отново отива при кварталния. Кварталният седи зад бюрото, косата му рошава, очите изцъклени, ръцете му треперят....
        - Инспекторе,... аз таковата,... дето вчера идвах.....
        - Да, говорих с жена Ви по телефона. Три часа си говорихме. Три часа!!! Ще приемете ли един съвет от мен?
        - Ама разбира се, имам Ви доверие...
        - Човече, изяж отровата!

        Коментар


        • - Кога ще ми върнеш парите? - попитал Пух
          - Защо да ти ги връщам?
          - Защото са мои.
          - Но когато ми ги дадеш, те вече са мои.
          - Ехх, Ципрасчо...
          http://milom.blog.bg/

          Коментар


          • Off: коки, те си имат vk.ru

            Коментар


            • Click image for larger version

Name:	of11(1).jpg
Views:	1
Size:	20.8 КБ
ID:	3040419

              Кой кого клати?

              Коментар



              • Vesi Ivo
                И не само интернет ! Моля , другарите да не използват компютри, произведени в същия "омразен Запад", като и автомобилите им, дрехите, които навличат, да спрат да използват мобилни телефони, домакински елктроуреди (ТВ , готварски печки, хладилници и пр.), произведени там, козметика, както и медикаментите! Трябва да спрат да използват и електричеството, изобретено от запада, и кабелната ТВ,и сателитна ТВ и т.н. и т.н. Да не наливат пари в западния
                ипериализъм!

                Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

                Коментар


                • http://vbox7.com/play:509d9e730d
                  пияни животни

                  Коментар


                  • Коментар


                    • http://glasove.com/komentari/47822-bio-i-eko-maqsyl
                      "Инвестирането" в НИ с кредит е "чиста пИчалба" или "отрицателна доходност"!!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от MZ/X Разгледай мнение
                        България е една от малкото страни в света, в която докато караш в насрешното движение може някой да те шибне отзад!
                        +1
                        Много е вероятно да се случи на кръстовището на Вапцалов и Черни връх преди хладилника ... Град София.
                        Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                        Коментар


                        • България е една от малкото страни в света, в която докато караш в насрешното движение може някой да те шибне отзад!

                          Коментар


                          • Съпруг се връща по-рано от работа. В спалнята съпругата лежи в леглото.
                            -Защо още лежиш? Да не си болна?
                            -Сърцето ме боли! Моля те слез до аптеката и ми вземи Validol.
                            В коридора среща сина си, който кима с глава към спалнята:
                            -Тате, чичо Борис се крие в гардероба в спалнята!
                            -Борисе, веднага излизай. Жена ми ще мре, пък ти и синът ми си играете на криеница!

                            Коментар


                            • - Разправят, че имаш много мързелив петел. Вярно ли е?
                              - Вярно е. Когато петелът на съседите кукурига, моят само кима с глава в знак на съгласие.

                              http://www.infosi.bg/zhivotni/

                              Коментар


                              • http://www.dunavmost.bg/Bulgaria/Vid...li-ve-smradlyo
                                Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

                                Коментар

                                Working...
                                X