IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Знаете ли

    Първоначално изпратено от baki_bg Разгледай мнение
    Евреин намира пари на улицата. Брои ги. НЕ СТИГАТ!!!
    Защо на евреите и арменците са им големи носовете?

    Защото въздуха е безплатен
    Ако знаех какво да препоръчам щях да съм по-богат

    Коментар


    • Що направо не ми изтриеш потребителското име, че съм си дал мнението!

      Това съобщение беше изтрито от X_Y. Причина: Да виждате някъде метла? Хайде без излишно трупане на мнения.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
        Твърде нагласено изглежда,шашма.
        Като отчетеш "ъгъла на атака", не е невъзможно...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
          Твърде нагласено изглежда,шашма.

          Коментар


          • Коментар


            • Първоначално изпратено от X_Y Разгледай мнение
              Моля, спрете да спамите темата.
              А на следващите 4 постинга как им казвате?
              То бива пробутване на тъпи линкове със стари вицове, ама вече прекаляват. Дори "вицът" на господин Линкединезнамкаквоси го има на същия екран от днес сутринта.

              Коментар


              • Евреин намира пари на улицата. Брои ги. НЕ СТИГАТ!!!
                Вицове

                Коментар


                • Жаргонът български

                  Са, се’а – È сà идвам.- Ама айде по-бързо, де. – È се’а, бе. Много па си се разбързал.

                  С триста зора – Е, кво, преинсталира ли Уиндоуса?
                  -Преинсталирах го…, ама с триста зора. А бе индианец съм си и това си е!

                  Юркам се – Двама стари работници обсъждат нов колега:
                  – Ей, ама много го юркат т’ва момче…
                  – Абе, юркат го…,той сам си се юрка! Нали знаеш – новата метла най-добре мете!

                  Обръщение към колеги: Айде, не се юркайте толко, шефът си замина.

                  http://www.infosi.bg/zabaven-e-zhargonat-balgarski/

                  Коментар


                  • Мечтата на българското правителство: В едно прекрасно утро да изчезне народа, а да остане само бюджета.

                    http://www.infosi.bg/demokratsiata-s...ka-mu-i-tunel/

                    Коментар


                    • Моля, спрете да спамите темата.
                      रादोस्त

                      Коментар


                      • Карма

                        Коментар


                        • По поръчка:

                          http://dnes.dir.bg/news/parkirane-sh...-18567409?nt=4

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                            Изобщо не са морални инвалиди, Жека - тези коли са си регистрирани на инвалиди, знаеш защо, така че не могат да ги пипнат Българските инвалиди (на хартия) са най-богатите като притежавана движима и недвижима собственост в света - и това хич не е виц, а реалност
                            Грую, няма как да са регистрирани на инвалиди, при положение че има законово ограничение да са до 117,64 KW и до 2000 куб. см двигател, а тези не ми приличат да са в тези рамки.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
                              Темата е безкрайна, ката дена ги гледам здрави, прави от кола дали за 1 000 или 100 000 лв. - все с инвалидни, да могат да паркират. Филм ли бях гледал в Англия - ползва се инвалидно право, само ако инвалида е до теб. Въобще се питам има ли по инвалидизирана нация от нашата. Е и комшиите - единия как да е, има явно проблем, другия пък си върви що-годе нормално, едва едва куцука, обаче пред входа им айде единия го приемам за налещаж ползвател, ама другия - завардил вече с табела мястото, инак идва паяк. А в същото време се паркира на паркинга, пък вечер като дойде жената с другата кола да има къде да паркира.
                              Та пак да питам - има ли по-голям брой инвалиди на глава от населението от България?
                              Отговора е много прост-и той е : няма!
                              Инвалиди сме в главите си ,това е лошото
                              Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
                                Темата е безкрайна....
                                Жека, НЕ Е безкрайна.
                                НЕ Е въпросът, дали може, некак си да си извадиш документ за да имаш право да го правиш, а ЩО ЗА ГОВЕДО трябва да си, за да спираш на места, предвидени за инвалиди.
                                Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
                                Та пак да питам - има ли по-голям брой инвалиди на глава от населението от България?
                                Едва ли.
                                Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                                Коментар

                                Working...
                                X