IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Приятел ми се жалва:

    – И к’ва стана тя… ожених се, сега да пуша не може, да пия не може, да заглеждам други жени не може…

    – Не съжаляваш ли?

    – И да съжалявам не може…


    http://www.infosi.bg/a-dano-rekla-bulkata/

    Коментар


    • "Циганин вика малкото цигане и му казва:
      - Слушай, сине, сега ще ти обясня за какво са петте пръста на ръката. Виждаш ли го този (показва палеца)?
      - Виждам, тате.
      - Този е за хвърляне на зарове, за броене на карти. А този виждаш ли го (показва показалеца)?
      - Виждам, тате.
      - Този е като те вкарат в полицията да викаш, не бех аз - ей онзи беше... А тоя виждаш ли го (показва безименния)?
      - Виждам, тате.
      - Този много важно пръст, тати. С него може да оправиш вратовръзката на шефа, да му изтупаш ревера... А този (показва кутрето), той пък е много удобен да си бъркаш в ухото с него, в носа и...
      - Тате, а тоя средния що го пропусна, бе?
      - Малък си още. Като пораснеш, тогава ще ти кажа...
      Минали години, цигането станало голям циганин, оженило се и след първата брачна нощ отива при баща си:
      - Аре, бе, кажи за к'во е средният пръст?
      - Ти снощи с жената прави ли туй-онуй?
      - Правих.
      - Колко пъти?
      - Ми, три пъти...
      - Ами, ако беше поискала 5?
      - Е, тати, млад съм още, ще се справя..
      - А ако беше поискала 7?
      - Трудно, тати, ама щях да се пробвам...
      - А ако беше поискала 10?
      - Стига бе, тати, ти мене за какъв ме взимаш?
      - Е, точно затова е този пръст, сине - да я чукаш по главата и да викаш "Ти луда ли си, ма..."

      Коментар


      • Изпит в университет. Тест с отговори "Да" или "Не". Времето почти изтекло, когато един от студентите извадил монета и започнал да я подХвърля. Всички студенти предали листата си, но само този с монетата останал на мястото си и продължил да я мята. Професорът отишъл при него и го попитал:
        - Е, колега, ще предавате ли или не?
        - Да, готов съм. Заповядайте. - отговорил студентът.
        - А може ли да попитам какво правите с тази монета? - учудил се професорът.
        - Правя си проверка...

        Коментар


        • Самотен мъж с мебели търси жена с жилище

          Още вицове

          Коментар


          • Следобедна порция смях
            Инженер, счетоводител, химик и държавен служител започнали спор чий котарак е най-умен. Инженерът повикал своя котарак:
            - Хикс на квадрат, демонстрирай!
            Хикс на квадрат се качил на масата, взел хартия и молив и нарисувал кръг, квадрат и триъгълник. Всички се съгласили, че котаракът е много як. Счетоводителят казал на своя котарак:
            - ДДС, демонстрирай!
            ДДС отишъл в кухнята и се върнал с 12 кюфтета, които подредил в 4 купички по 3 кюфтета в купа. На другите им харесал номерът. Химикът се обърнал към своя любимец:
            - Епруветка, давай!
            Епруветка донесъл кутия мляко от хладилника и отсипал точно 150 милилитра в една чаша. И другите се впечатлили от тази точна лапа. Накрая дошъл ред на държавния служител. Попитали го:
            - А твоят котарак какво умее?
            Държавният служител казал:
            - Хрантутник, демонстрация!
            Хрантутник изял кюфтетата, изпил млякото, препикал чертежа, изнасилил другите три котарака, оплакал се, че го боли гърба, написал жалба срещу лошите условия на труд, изпратил я в службата за предотвратяване на епидемии и си взел болнични за един месец...

            Коментар


            • Когато две статуи оживеят

              Един ден докато наблюдавал отгоре Господ си мислел какво добро да направи днес. Видял в парка две статуи една на мъж и една на жена.
              - 250 години статуите служили вярно, какво да им дам за награда!? - се чудел
              Решил да им даде един час живот. Речено - Сторено и изпратил ангел с мисията да им вдъхне живота. Долетял ангела докоснал статуите и те оживели...
              Спогледали се щастливо двете статуи и си казали:
              - Ще го направим ли?
              - Ще го направим! - и хоп скочили зад едни храсти. И се почнало едно Ахх-кане - Охх-кане - Пъшкане
              След половин час излезли от храстите ВИДИМО доволни, а ангелчето им казало, че имат още половин час.
              - Ще го направим ли пак? - попитала мъжката статуя
              - Ще го направим! Но-о-о тоя път ти ще държиш гълъбите, а аз ще им сера върху главите.

              http://www.zasmeise.com/
              Още вицове

              Коментар


              • Ако ви трябва програмист

                В един бар влязъл кон. Съблякъл си палтото. Свалил си шапката. Закачил ги на закачалката. Отишъл на бара. Седнал спокойно и казал на бармана:
                -За мен едно голямо, доматен сок и фъстъци, моля!
                Барманът облещил очи като месечини. Загубил дар слово. След няколко секунди се освестил:
                -Да-а. Заповядайте! Ей сега ще ви сипя питието.
                Конят продължил:
                -Вие не се удивлявайте. Работя тук наблизо и смятам често да ви посещавам.
                Барманът грабнал телефона и веднага се обадил на свой приятел, който работил като директор на цирка:
                -Братле, зарязвай всякакви там котки, кучета и шимпанзета и утре ела веднага при мене в бара. Тук имам говорещ кон. Не се бъзикам. Ела и ще видиш. Не съм пиян. Сериозно ти говоря. Тук при мен дойде говорещ кон. Ако го вземеш в цирка ще избиеш рибата.
                На следващия ден барманът и директорът на цирка стоят в бара и чакат да дойде коня. По едно време конят пристига. Пак си съблякъл палтото. Свалил си шапката. Закачил ги на закачалката. Отишъл на бара. Седнал спокойно и казал на бармана:
                -Едно голямо, моля! Доматен сок и този път без фъстъци, че вчера имах киселини от тях. По-добре малко маслинки.
                Втрещеният директор на цирка се присламчил до коня:
                -Извинявайте. Разбрах че работите някъде наблизо. Ако не е тайна, колко ви плащат?
                -200 евро на месец – отговорил конят.
                -Знаете ли, какво? – продължил директорът на цирка. - Елате да работите при мен. Ще ви плащам 1000 евро на месец. Поемам и всички останали разходи. Ще ви осигуря прекрасни условия.
                Конят се замислил:
                -И какво е естеството на работата? Къде трябва да работя?
                -В цирка – отговорил дитректорът.
                -Имате предвид, онова място с много светлини, публика, музика и онова кръглото място, как му беше името. Арена. Да. Арена.
                -Да. Да. Точно така – въодушевил се директорът.
                Конят пак се замислил и след това казал:
                -Предложението ви е много интересно, но за съжаление ще трябва да откажа. Но ако ви трябва програмист, ми се обадете веднага.
                http://www.zasmeise.com/statia/2020/...rogramist.html
                Last edited by vurnun; 23.04.2015, 13:43.
                Още вицове

                Коментар


                • -Тате, как разговарят змиите?
                  Бащата към тъща си:
                  -Що мълчиш? Отговори на детето!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                    Това ако е вярно, браво на човека наложил глобата!!!
                    При втора такава агитация да го глобят с 1877, 1878 лева. После може с 1885, 1908..... Та дано се светне, че е в България
                    Областният управител на Пловдив е наложил глобата.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                      Шефът на ДПС Лютви Местан бил глобен с 681лв за агитация на майчин език.
                      Това ако е вярно, браво на човека наложил глобата!!!
                      При втора такава агитация да го глобят с 1877, 1878 лева. После може с 1885, 1908..... Та дано се светне, че е в България

                      Коментар


                      • Шефът на ДПС Лютви Местан бил глобен с 681лв за агитация на майчин език.

                        Коментар


                        • Почукване на райските порти.Чук-чук-чук...
                          Свети Петър отваря и гледа един жалък и тъжен човечец:
                          - Кой си ти синко?
                          - Амиии, аз съм футболист на ЦСКА...
                          - Ама как уцели вратата, бе момче?!

                          Коментар


                          • В курортно градче една девойка се приближава до автоматичен кантар. Пуска монета и гледа стрелката. Недоволно цъка с език. Сваля шлифера си, пак пуска монета и пак стъпва на везните. После сваля пуловера си и отново се качва на кантара. Посяга да пусне монета, но в този момент се приближава един грузинец с шепа монети:
                            - Почакай, скъпа! По-нататък аз плащам!

                            Коментар


                            • Чия баня е по-хубава ?

                              Президентите Клинтън и Путин спорили чия баня е по-хубава. Клинтън твърдял:
                              - Моята! - и поканил Путин да се изкъпе.
                              Влязъл Путин в банята, натиснал червеното копче. Измили го, изтъркали го,
                              парфюмирали го и го облекли. След това той на свой ред поканил Клинтън да пробва неговата баня. Клинтън натиснал червеното копче, но нищо не се случило. Измил се сам, излязъл и обиден казал:
                              - Не ви работи червеното копче!
                              - Как да не работи?! Цял час ви даваха по телевизията!

                              http://www.zasmeise.com/statia/2206/...2-puti%3F.html
                              Още вицове

                              Коментар

                              Working...
                              X